: مکزیک تدابیر مرزی به ایالات متحده آمریکا ایالت های جنوبی جلوتر از 4 ژوئیه جشن به عنوان coronavirus موارد سنبله

مکزیک ایالت سونورا است سخت آن مرز محدودیت های پیش از تاریخ چهارم جولای تعطیلات در ایالات متحده, به طور معمول سنگین از گردشگری به عنوان موارد coronavirus سنبله در امریکا است.

“ما همه در حال رفتن به در آماده باش در این زمان برای جلوگیری از آنها را از آینده که آیا آنها مکزیکی, زندگی در آمریکا, آمریکایی ها و یا کسانی که می خواهند به صرف تعطیلات آخر هفته و قرار دادن یک بار بیشتر به ما توجه COVID,” Sonora رژیم صهیونیستی است. کلودیا Pavlovich در بیانیه ای گفت به آریزونا دیلی استار در روز پنج شنبه.Sonora سواحل محبوب با آریزونا گردشگران می ماند بسته به منصرف کردن سفر Pavlovich به نقل از به نقل از وال استریت ژورنال.

Sonora است که بسته شدن مرز خود را به سفر غیرضروری شروع شنبه و مسافران در ایستگاه های بازرسی در Nogales, اگوا پریتا, ایالت سونورا و سن لوئیس ریو کلرادو می تواند تبدیل به دور.

این تحولات به عنوان ایالات متحده گزارش یک رکورد 52,291 موارد جدید در روز پنج شنبه حدود 1000 تا بیشتر از قبلی بعد با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

آریزونا یکی از نقاط داغ در میان یک خوشه از کشورهای ایالات متحده آمریکا است که دیده های اخیر تجدید حیات در رمان گونه از کروناویروس که باعث COVID-19. از کشورهای دیگر شامل کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا که خود نوشته یک رکورد تک روز شمارش 10000 عفونت.

در آریزونا افزایش موارد این بیماری کشنده خود را ترک کرده است بخش های مراقبت ويژه در 91 درصد از ظرفیت سی ان ان گزارش با استناد به وزارت امور خارجه داده است.

به نوبه خود, مکزیک نیز شده بود در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر با از 245.000 موارد و حدود 30,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. اگر چه مرگ ابزار می تواند بیش از 50 ، 000 با توجه به این مجله با استناد به داده های جمع آوری شده توسط یک دولت جمعیت سازمان است که بررسی گواهی مرگ در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>