تحت حمله از کوتاه فروشنده J2 جهانی می گوید آن را خریداری شرکت از یک مشاور — اسناد و مدارک نشان می دهد وجود دارد بیشتر به داستان

J2 Global Inc. یک سرویس ابری شرکت و وب سایت اپراتور گفت: صاحب یک شرکت را خریداری کرده بود و نه یک مدیر — هر چن

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

J2 Global Inc. یک سرویس ابری شرکت و وب سایت اپراتور گفت: صاحب یک شرکت را خریداری کرده بود و نه یک مدیر — هر چند مدارک و اسناد دولتی نشان می دهد او در هیئت مدیره یکی از شرکت های تابعه.

J2 جهانی متهم شد نیویورک–بر اساس Hindenburg تحقیق کوتاه فروش سرمایه گذاری های شرکت از یک "چندین دهه سابقه مرتبط-حزب خریداری و نامعلومی خود برخورد."

گزارش صادر شده 30 ژوئن ناشی از نزدک ذکر شده صاحب عناوین محبوب از جمله PCMag.com و این بازی در سایت IGN به ریختن 9 درصد از ارزش بازار آن است.

لس آنجلس شرکت JCOM, +0.63% در پاسخ به Hindenburg گزارش در تاریخ 1 ژوئیه گفت: این گزارش شامل "ادعاهای دروغین و تحریف" و سهام بهبود برخی از ضرر و زیان خود را.

J2 جهانی را رد از Hindenburg گزارش خطاب 2015 کسب مشاوره کسب و کار متعلق به Jeroen van Der Weijden.

این شرکت گفت: "این نیز مهم است به یاد داشته باشید که آقای ون der Weijden بود که مربوط به حزب در زمان $900,000 خرید (بر خلاف Hindenburg ادعای) او به عنوان یک کارمند, مدیر و یا قابل توجه سهامداران. او یک مشاور برای J2 از سال 2004 تا 2015. علاوه بر این آقای ون der Weijden بود هرگز اجرایی J2 بنابراین گزارش این غیرمادی معامله شد هرگز مورد نیاز است."

در دسترس عموم اسناد در انگلیس نشان می دهد که ون der Weijden شد مدیر J2 Global UK Ltd. از تاریخ 13 ژوئن 2014 به ژان. 12, 2016. J2 Global UK یک بازوی J2 Global ایرلند است که در نهایت متعلق به J2 Global Inc.

Van der Weijden امضا شده این شرکت در بیانیه ای از مدیر مسئولیت در مارس 6, 2015 "از طرف هیئت مدیره" از J2 Global UK.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: غیر معمول نیست برای یک nonemployee به عنوان یک مدیر تابعه. Van der Weijden هرگز یک مدیر شرکت مادر.

اد Ketz استادیار حسابداری در پن استیت گفت: هیچ مادیت آستانه مرتبط-حزب معاملات. "به طور کلی هر گونه مربوط به حزب معامله باید افشا شود که تاثیر این تصمیم گیری از صورتهای مالی شرکت, کاربران," او گفت:. "تنها راه برای یک نهاد نیست به افشای این است که اگر آن را می توانیم نتیجه بگیریم که چنین اطلاعاتی را بدون تاثیر بر کاربران تصمیم گیری با توجه به مالکیت منافع است."

J2 جهانی, با کلاه بازار در حدود 3 میلیارد دلار است دوست خوبی توسط وال استریت تحلیلگران که به طور متوسط آن اختصاص $97.17 به اشتراک گذاری-قیمت هدف با توجه به FactSet داده های پژوهش حاضر و بالاتر از آن روز شنبه بسته شدن قیمت از $61.69. سهام کاهش یافته است 34 درصد در این سال در حالی که S&P 500 SPX +1.58% تضعیف شده 1.7%.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب