متس مقابل Red Sox پیش بینی: Steven Matz خواهد مانع بوستون

Astros و داجرز تقریبا به ضربات شنبه پس از L. A. جو کلی انداخت الکس Bregman سپس کارلوس کوریا. Astros مطمئن هستن

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

Astros و داجرز تقریبا به ضربات شنبه پس از L. A. جو کلی انداخت الکس Bregman سپس کارلوس کوریا. Astros مطمئن هستند که منجر به لیگ برتر در برخورد با رزین پس از خود را از تقلب و رسوایی. که گفت که شما بیشتر خواهم برای دیدن کت و شلوار برای هوستون در این سال ؟ یک میله لنس آرمسترانگ یا لایحه Belichick?

انتظارات پایین برای Bostonians. Louie-کمتر Red Sox در حال انتظار نمی رود که برای رقابت در بالای شرق "paahked" در گذشته محل پس از یک هفته. آنها در lenders در روز پنج شنبه. مارتین پرز به دست آورد در offseason و او اجازه آرام به نمره پنج اجرا می شود در پنج نوبت در بدون زرق و برق اولین. پرز رفت 10-7 سال گذشته برای دوقلوها و باید حل و فصل به نقش خود به عنوان یک جامد استارت. استیون Matz است که هنوز هم یک ملاقات پس از شایعات تجارت تا به حال او را همه جا می ره اما بوفالو. قوی اولین Matz تسلیم شدن یکی از اجرای بیش از شش نوبت به بریوز سپس گرفتن هیچ تصمیم گیری در 5-3 از دست دادن. او هرگز با آن مواجه Red Sox. این زمان خوبی برای آشنا می شود. 20 واحد در متس.


این یک را به ثمر رساند یک اجرا در زمین باز یافته اما هرگز به ثمر رساند دوباره به رشته کوه های راکی برنده 5-1. آلمانی مارکز رفت و شش قوی برای دریافت W. Back-to-back ضرر و زیان را با ما در +98 joerudis.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن