متس هنوز در جستجوی سمت راست در زمینه J. D. Davis

هفتم در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس. برودی ون Wagenen تصدی در حال اجرا متس مخلوط شده است در بهترین حالت ب

توسط NEWSAMINS در 14 اردیبهشت 1399

هفتم در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس.

برودی ون Wagenen تصدی در حال اجرا متس مخلوط شده است در بهترین حالت با قابل توجه خانم در تجارت با سیاتل که آورده کانو رابینسون و ادوین دیاز به ملکه در ازای چشم انداز بالا Jarred Kelenic و جاستین دونن.

اما موفق شده اند حرکت می کند به عنوان یکی از بهترین نمونه هایی است که کسب J. D. Davis در تجارت — آن را دریافت نمی بسیار مورد توجه در زمان, اما پرداخت سود سهام.

هنوز هم پس از یک جامد فصل اول با متس آن باقی مانده است سخت به می دانم که دقیقا همان جایی که دیویس متناسب با این تیم قصد دارد از هیچ موقعیت ایده آل برای او دفاعی.

او با بازی در 79 بازی در سمت چپ میدان و 31 در پایه سوم در سال 2019 اما استفاده شد تقریبا به طور انحصاری در سمت چپ در نیمه دوم این فصل است. او هرگز راحت در هر نقطه ای بود و اغلب جایگزین در اواخر بازی.

اما خفاش خود را بهتر از انتظار و دیویس باقی مانده در صف در طول سال.

J.D. Davis
J. D. Davis,Paul J. Bereswill

قبل از بهار آموزش بود تعطیل در ماه مارس با توجه به COVID-19 pandemic, Davis, بار دیگر کار در هر دو نقاط و او مشغول به کار بود با زمین زیر کشت مربی گری DiSarcina.

با یک زمین زیر کشت متشکل از پیت آلونسو در ابتدا کانو رابینسون در دوم جف مک نیل در سوم و Amed روساریو در shortstop آن را آسان ببینید که چرا دیویس می تواند ثابت برای خود.

اما زمانی که Cano نیاز به زمان دارد که به احتمال زیاد خواهد بود نسبتا به طور منظم در یک خلاصه فصل McNeil می تواند حرکت به دوم و دیویس به سوم.

همانطور که برای چپ میدان دیویس می تواند رقابت برای زمان با Dom اسمیت است که دیده می شود به عنوان یک کمی بهتر مدافع.

مسئله دیگر این است که سلامت Yoenis Cespedes که از دست رفته بیش از یک سال و rehabbing از عمل جراحی در هر دو پاشنه و مچ پا شکستگی های پایدار در طول یک برخورد با یک گراز وحشی در مزرعه خود.

وجود عدم قطعیت در مورد Cespedes' آمادگی برای شروع فصل قبل لیگ تعطیل. در زمان اضافه کردن می تواند به نفع جانباز مشت زن اما تا زمانی که ثابت می کند او قادر به انجام وجود دارد خواهد بود سوالات.

"این وضعیت همان سال گذشته که در آن من بود رفتن به جا و همه چیز, اما این یک چیز خوب است که آنقدر عمق در تیم," دیویس گفت: در بهار. "اگر هر چیزی می رود جنوبی یا Cespedes می آید و یا آنچه پس از آن من به هر آنچه که کمک می کند تا تیم من حدس می زنم. وجود دارد هیچ چیز من می توانید کنترل کنید."

دیویس از دست رفته دو هفته در بهار آموزش پس از متراکم شانه چپ خود را در ماه فوریه اما بازگشت و گزارش مشکلات.

هنگامی که او بازگشت او همچنین نقل مکان کرد و به سمت راست میدان پس از مایکل Conforto رفت با یک مایل آسیب است که ممکن است نهفته خود را در دسترس را برای باز کردن بعد اگر برنامه ریزی نشده بود تغییر داده شده است.

اما دیویس' جرم یک سال پیش مجبور شده است که متس به شکل از چگونه برای به دست آوردن او را به صف منظم حتی اگر آن را برای کل بازی.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"من نمی دانم که شما در حال رفتن به احساس راحتی با او در خارج وجود دارد [در قسمت سمت چپ] در اواخر بازی های بزرگ اما شما نیز نمی خواهید به از دست دادن است که سلاح خود را در صف" یکی NL دیده بانی گفت: از دیویس که به نظر می رسد فقط در 31 بازی در بیرون از محیط در افراد زیر سن قانونی قبل از بازی فقط در تعداد انگشت شماری از بازی ها وجود دارد در هوستون قبل از پیوستن متس.

"او هنوز هم تا به بازی وجود دارد به طوری که او نه یک علت از دست رفته در بیرون از محیط," طلایه گفت.

البته به عدم دفاع ارزشمند دیویس نیز نشان می دهد که 2019 شد و هیچ اتفاق ادبانه.

او وارد فصل گذشته تنها با 181 لیگ برتر صفحه ظاهر اما آمار خوبی در برابر هر دو righties و چپی با متس و انجام به خوبی در سیتی زمینه است. دیویس' تولید بهبود یافته به عنوان فصل رفت. تنها McNeil بالاتری بر پایه درصد از دیویس' .369.

پس از آمدن به یک سوم baseman در هوستون سازمان که در آن Davis مسدود شده بود توسط Alex Bregman 27 ساله ساخته شده است که بیشتر وقت خود را با متس — اما او هنوز هم نمی باشد و تمام وقت در خانه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب