متس گیر پارچ JT Ginn در دور دوم 2020 MLB پیش نویس

JT Ginn در نظر گرفته شد در دور اول استعداد اما بعد 2 از MLB پیش نویس آغاز روز شنبه او باقی مانده در هیئت مدیره.

این متس بانکداری در Ginn را وارونه پس از بهار است که در آن او قرار گرفتند تامی جان عمل جراحی انتخاب می سی سی پی امور خارجه right-hander با 52-به طور کلی انتخاب در دور دوم این پیش نویس به این سازمان بسیار مورد نیاز بازو.

Ginn یک 21 ساله دانشجوی سال دوم بود که در هفتم-دارای راست دست پارچ در این پیش نویس با توجه به بیس بال آمریکا است. انتخاب خود را یک روز پس از متس مورد استفاده خود را در دور اول انتخاب کنید (19th کلی) در دبیرستان outfielder پیت کلاغ-آرمسترانگ.

Ginn به عنوان یک دانشجوی سال دوم قوی مذاکره اهرم پیشنهاد متس باید به بیش از شکاف در امضای او. ممکن است تیم حمایت کردن گین به دلیل چنین signability نگرانی اما متس در زمان یک تاکتیک مشابه سال گذشته در تهیه پیش نویس پارچ مت الان (در زمان در نظر گرفته شود-15 استعدادهای درخشان) در دور سوم و پرداخت او را بیش از اسلات جایزه. این متس جبران می شود بعد از تهیه پیش نویس کالج سالمندان با کمی اهرم مذاکره و دادن آنها تحت اسلات امضای پاداش.

این متس’ جایزه حافظه خود را برای دور دوم انتخاب این سال است $1.403 میلیون. کالج, سالمندان, برگزاری بیش اهرم در این سال با گزینه بازگشت به مدرسه برای اضافی فصل با توجه به خلاصه فصل بهار به دلیل COVID-19 شیوع.

JT Ginn
JT GinnAP

“آنچه ما متمرکز شبیه به آنچه که ما در سال گذشته, است, پایان, تاثیر استعداد” مدیر کل برودی ون Wagenen گفت. “این سال ما تا به حال این فرصت را دوباره به بسیار تهاجمی در هدف قرار دادن بازیکنان که نشسته در میان برترین بازیکنان ما به طور کلی پیش نویس هیئت مدیره.

“ما می دانیم که [Ginn] است حق بیمه استعداد و که در حال رفتن به نیاز به سرمایه گذاری واقعی در شرایط دلار است.”

به عنوان یک دبیرستان ارشد گین شده بود داجرز در دور اول از سال 2018 پیش نویس اما او کاهش یافته است $2 میلیون امضای جایزه به پذیرش بورس تحصیلی به ایالتی می سی سی پی که در آن او به نام ثانیه اول سال پس از رفتن 8-4 با 3.13 عصر با 105 strikeouts و 19 پیاده روی در 86 1/₃ نوبت. او به نظر می رسد فقط در یک بازی این فصل قبل تحت تامی جان عمل جراحی است. Ginn آرسنال شامل plus-fastball و به علاوه-slider.

“ما دوست گین برای سال در حال حاضر” متس معاون رئیس جمهور سراغ تامی Tanous گفت. “این یک ترکیب نادر از توربو سینک با strikeout توانایی.”

در جبران خسارت خود را-انتخاب دور پنجشنبه متس انتخاب outfielder اشعیا گرین از تاج بالا (کالیفرنیا.). گرین 69-به طور کلی انتخاب شد و برای جبران زاک ویلر خروج از طریق آژانس رایگان آخرین offseason. این متس استفاده از خود دور سوم انتخاب (91 کلی) برای انتخاب shortstop آنتونی والترز از ایالتی سن دیگو. در دور چهارم (120 کلی) این متس برداشت گیر متی دیر از دانشگاه آریزونا. این متس مورد استفاده خود را انتخاب نهایی در این کوتاه پیش نویس (150 کلی) در دانشگاه نیواورلئان right-hander اریک Orze.

این متس می تواند با استفاده از تبادل عمق. در آخرین 1 و نیم سال این تیم داد و ستد جاستین دونن آنتونی کی و شمعون جنگل-Richardson, تخلیه جزئی لیگ برتر تبادل نظر چشم انداز. دونن رفت و به دریانوردان همراه با چشم انداز Jarred Kelenic به عنوان بخشی از معامله برای کانو رابینسون و ادوین دیاز. در تابستان گذشته کی و جنگل-ریچاردسون معامله شدند به جیز آبی برای مارکوس بود که می تواند تبدیل به یک عامل رایگان این offseason. دیوید پترسون ، متس’ انتخاب در سال 2017 پیش نویس و الان بالاترین upsides در میان کوزه درون نظام است.

Outfielder گرین که متعهد به میسوری توسط یک چپ دست hitter وظیفه که نوسان بیس بال آمریکا نسبت به برج دیده بانی اندرسون و یا اخیرا مایکل برانتلی است. او پیش بینی شده است به عنوان یک گوشه outfielder.

کلاغ-آرمسترانگ بالا مرکز fielder بهترین و شناخته شده برای خود دستکش و قوی بازوی پرتاب. این متس انتخاب ارشد از دانشگاه هاروارد-Westlake در لس آنجلس به تقویت یک سیستم است که نازک است در خود استعداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de