متس' ست لوگو در coronavirus تهدید: 'شما نمی در ترس زندگی می کنند'

نشستن به صورت مختصر فصل هرگز عبور ست لوگو ذهن. حتی به تازگی متولد شده فرزند و رمان coronavirus همه گیر در ادام

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

نشستن به صورت مختصر فصل هرگز عبور ست لوگو ذهن. حتی به تازگی متولد شده فرزند و رمان coronavirus همه گیر در ادامه به گسترش در سراسر کشور است.

"زندگی من به بازی بیس بال" با ارزش right-hander گفت: در زوم تماس بعد از ظهر شنبه به عنوان متس ادامه داد: بهار آموزش 2.0 در سیتی زمینه است. "وقتی آنها گفتند: ما بازی می کردند و من آماده برای رفتن."

در حالی که بازیکنانی مثل دیوید قیمت رایان زیمرمن ایان دزموند و مایک Leake تصمیم گرفتند در حال حاضر با توجه به انواع دلایل بهداشتی و مایک ماهی قزل آلا و برایس هارپر باید نگرانی های متس بازیکنان که صحبت به رسانه ها گفته اند که همه آنها در. لوگو خاص به نظر می رسد راحت با اقدامات احتیاطی که گرفته شده است. این متس متناوب تمرینات و محدود کردن مقدار از بازیکنان در این زمینه با هم در همان زمان.

"من شخصا اعتقاد شما آیا در ترس زندگی می کنند" گفت: Lugo — کردن' بهترین مسکن از یک سال پیش با یک 2.70 عصر و 104 strikeouts در 80 نوبت تن به تن. "من نه آن متمرکز شده است. من با تمرکز بر اجرای رزین و انجام کار به بهترین توانایی من است. که من شماره 1 نگرانی است.

Seth Lugo
ست Lugo, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

"ما باید مسئولیت خود را به انجام آنچه گفته شده به ما. ما تا به حال جلسات در پروتکل های امن و راه برای انجام مسائل. تا زمانی که ما رعایت چیزهای که من بسیار با اعتماد به نفس آن را امن خواهد بود."

زمان بهار آموزش گرفتن لغو شد با توجه به همه گیر نمی توانست کار می کرد بهتر برای لوگو. آن را به او این شانس را به خانه سه روز قبل از تولد پسرش جیمز در مارس 19 و صرف زمان با فرزند خود در خانه در لوئیزیانا زمانی که او به طور معمول خواهد بود دور بازی بیس بال. او ماندن در شکل اجرا و پرتاب غالبا. او بلند پرتاب و پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات با دوستان چندین بار در هفته. بنابراین هر چند فصل است چند هفته دور, Lugo نیست نگران وضعیت خود را.

"من احساس می کنم مثل من آماده رفتن هستم," او گفت:. "من یک زن و شوهر از hitters در طول این شکستن و من فکر می کنم چیزهای من در حدود اواسط فصل فرم. بنابراین من آماده رفتن هستم."

هر چند لوگو باقی مانده است علاقه مند در حال استارت این طرح برای او باقی می ماند در اغل گاو یا حشم جلوگیری از آسیب. این متس' امداد رسانی سپاه ضعف در سال های اخیر می تواند قوی پس از علاوه بر این از سابق یانکی Dellin Betances و بالقوه bounce-back سال از قبلا غالب بین برنده ادوین دیاز و Jeurys Familia که هر دو خیلی تلاش کرد یک سال پیش.

"من خوشحالم که ما رو بسیاری از خوب اسلحه بنابراین بسیاری از گزینه های مختلف و همه بسیار متفاوت از یکدیگر" Lugo گفت. "من احساس می کنم مثل ما بسیاری از سلاح های مختلف. من فکر می کنم ما اغل گاو یا حشم تنظیم شده است واقعا خوب است اگر همه ما می تواند به سالم ماندن و انجام به عنوان ما باید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب