متس' کانو رابینسون ماند داغ پس از حرکت در جهت

آتلانتا — کانو رابینسون است که اغلب trolled توسط ارگ در Truist پارک با یک گروه کر از Simon & Garfunkel را

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

آتلانتا — کانو رابینسون است که اغلب trolled توسط ارگ در Truist پارک با یک گروه کر از Simon & Garfunkel را "خانم رابینسون" زمانی که او گام به صفحه.

بیشتر مناسب برای Cano خواهد بود افسانه ای پاپ دو "Feelin' برروی." این متس baseman دوم اضافه شده دو بازدید در روز شنبه — به او 10 در گذشته خود پنج بازی — به عنوان یک نقطه روشن در یک صف که نگاه کند در یک 7-1 دست دادن به بریوز.

کانو بود که در بالا به پنجمین نقطه در پنبه حلاجی شده به منظور سوار در متس' تنها با اجرای یک قربانی پرواز.

"او به نظر می رسد راحت تر در صفحه" مدیر لوئیس Rojas گفت: قبل از بازی. "آخرین بازی ما آن را دیده اند. موضع خود را در مکانیک و او قطعا به نظر می رسد آرام تر آماده شدن اولیه و شناخت زمین و سر از بت."

کانو از دست رفته یک هفته در اردوگاه تابستانی برای دلایل شخصی که ممکن است کمک به او را شروع کند.

Robinson Cano
کانو رابینسونگتی ایماژ

Franklyn Kilome اضافه شد فهرستی برای یک وضعیت دقیقا مانند یکی از متس مواجه شده: کوتاه تفرج از خود شروع پارچ که لازم مسکن بلعیدن چندین نوبت. Kilome جامد اجازه می دهد دو به دست آورده قابل اجرا بر روی دو بازدید با پنج strikeouts به بیش از چهار نوبت در MLB اولین.

"این یک تجربه های دیوانه و من هم برای تشکر از متس به من این فرصت گفت:" Kilome که از دست رفته در فصل گذشته rehabbing از تامی جان عمل جراحی پس از ورود به 2018 تجارت که فرستاده Asdrubal Cabrera به فیلیز.

"او یک پسر است که به ما با کیفیت نوبت ما می دانیم که این مسائل وجود دارد" Rojas گفت.


Dellin Betances که بازنشسته فقط یک خمیر جمعه و اجازه چهار اجرا در هشتمین دور گفت: او هنوز تنظیم به خود متناقض سرعت. Right-hander به نظر می رسید بیشتر ناراحت با دو پیاده روی او صادر شده از دو بازدید.

"من در تلاش برای دریافت بهتر و حمله strike zone, من فکر می کنم که به من کمک کند" گفت: Betances که به نظر می رسد تنها در بازی فصل گذشته با یانکی ها به دلیل آسیب. "من برای حمله به اعتصاب منطقه به این بچه ها و تغییر سرعت. من نه و پرتاب به عنوان سخت به عنوان من یک زن و شوهر از سال پیش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب