متس' کانو رابینسون مشغول کار کردن دادن در جمهوری دومینیکن

کانو رابینسون چک کردن گوشی خود را به طور منظم برای یک پیام گفتن او را به بازگشت به بهار آموزش. این متس دوم bas

توسط NEWSAMINS در 24 اردیبهشت 1399

کانو رابینسون چک کردن گوشی خود را به طور منظم برای یک پیام گفتن او را به بازگشت به بهار آموزش.

این متس دوم baseman, در یک پرسش و پاسخ جلسه توزیع سهشنبه توسط متس روابط عمومی کارکنان نشان داد او در حال کار کردن روزانه و مشتاق برای بازگشت به بیس بال. آموزش بهار متوقف شد مارس 12 به دلیل COVID-19 شیوع.

"من فقط به امید هر روز صبح که من ممکن است دریافت یک متن از لوئیس Rojas یا برودی [ون Wagenen] است که می گوید:" این روزی است که ما در حال رفتن به نشان می دهد تا در فلوریدا و نیویورک به بازگشت به آموزش بهار,' " کانو گفت: با اشاره به متس مدیر و مدیر کل.

"همه بچه های ما در حال آماده شدن و یا نگه داشتن خود را در شکل به عقب می آیند و قادر به بازی. امیدوارم ما می توانیم دوباره قوی تر به عنوان یک تیم و برنده مسابقات قهرمانی. این هدف ما است."

کانو نشان داد روزانه خود را در تمرینات شامل دویدن و دوچرخه سواری به مدت 90 دقیقه به دو ساعت در علاوه بر این به پرتاب و ضربه زدن.

کانو رابینسونAnthony J. باعث تخریب جهانی

37 ساله کانو نیز نگه داشته و مشغول توزیع مواد غذایی و لوازم در زادگاه خود در جمهوری دومینیکن. کانو نشان داد او به سازماندهی یک درایو است که پر از 4000 کیسه با مواد غذایی است.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"این نوع مانند مردم گرفتن شغل در اینجا" کانو گفت. "با قرنطینه همه ما در خانه و بسیاری از مردم در حال ساخت پول در دومینیکن. مردم برو و آنها را به پول روز به روز ... بسیاری از مردم گرسنه هستند.

"ما برنج و لوبیا, اسپاگتی تن ماهی. ما شکر و نمک و شیر و گوشت است که در حدود 20 پوند است. بیرون بروید و کمک به مردم تا آنجا که من می توانم."

کانو گفت: توزیع مواد غذایی و لوازم شخصا بنابراین او می تواند ارتباط برقرار کردن با خانواده است.

"دولت می خواهد به انجام این کار" کانو گفت. "و من می خواهم به شنیدن از [خانواده]. من نمی خواهم کسی دیگری بیاید و بگوید من شور و هیجان خود را و چگونه آنها را در مورد آن احساس. من دوست دارم به خودم و تجربه ای که."

کانو نشان داد او شده است در برقراری ارتباط با هم تیمی های خود از طریق گروه های چت و تماشای "آخرین رقص" 10 بخش مستند که تواریخ Michael Jordan حرفه ای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب