متس جدید سفر جاده ای عادی شامل بسیاری از بازی Call Of Duty

پس از گذراندن گذشته سه به علاوه هفته در خود نیویورک حباب های متس چپ برای جهان خارج اواخر یکشنبه شب. در اولین س

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

پس از گذراندن گذشته سه به علاوه هفته در خود نیویورک حباب های متس چپ برای جهان خارج اواخر یکشنبه شب.

در اولین سفر جاده ای در طول COVID-19 گیر کردن شد به تجارت هواپیما ناهار خوری و اوایل ballpark را برای ورود اتوبوس وعده های غذایی از ظروف و مقدار زیادی از ندای وظیفه.

"من اعتماد به نفس با گروه" مدیر لوئیس Rojas گفت: قبل از متس پیچیده خود را باز سری با 14-1 دست دادن به بریوز در سیتی زمینه است. "رفتار بچه ها تا به حال از آن شده است بسیار جامد است. بچه ها یک کار خوب انجام داده است ،

"آن خواهید بود یک تجربه یادگیری برای اطمینان حاصل کنید."

پس از بازی یکشنبه شب بازی متس شد به هیئت مدیره های متعدد اتوبوس برای درایو به بوستون. به طور معمول آنها را به پرواز خود را برای دو بازی از سری بازی های در Red Sox اما تصمیم گرفتند برای انجام حمل و نقل زمینی با سلامت و ایمنی در ذهن است. Rojas گفت: آنها شده اند و آن را محدود به 10 نفر در هر اتوبوس به بازیکنان و کارکنان اتاق به اندازه کافی برای نگه داشتن فاصله خود.

هنگامی که آنها می رسند در بوستون جدید خود را عادی خواهد بود در همه جا آنها نگاه کنید. محدودیت هایی وجود دارد چگونه زود هنگام آنها می توانند به ورزشگاه پس از پر کردن خود را از خرابی امن فعالیت های بدون نیاز به ترک هتل خود را اضافه شده اهمیت است.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"بسیاری از بچه ها به ارمغان خواهد آورد خود ایکس باکس یا پلی استیشن, چیزهای که ما می توانیم نوع قطع راه که" مایکل Conforto گفت. "در بسیاری از ندای وظیفه بازیکنان این تیم پس ما قادر به انجام این کار است. ما فقط باید هوشمند در مورد آن. این نوع یکی از آن چیزهایی که در آن شما فقط باید سختی آن را برای چند ماه و فقط هوشمند خواهد بود. این است برای رفتن به یک عنصر برای موفقیت ما در این سال است. ما فقط باید پلیس یکدیگر و انجام آنچه که بهترین برای این تیم است.

"آن را به سختی به ماندن در داخل و, بنابراین اگر شما بیرون رفتن برای گرفتن یک قهوه خود را می پوشند, ماسک های بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از, چیزهایی مانند آن. آن چیزهای دیگر را از بیرون رفتن و داشتن یک نوشیدنی چیزهای که ما فقط در حال رفتن به انجام چیزهای که آن را آسان و سخت آن را به صورت کمی است."

در حالی که متس' اولین سفر جاده ای فصل به ارمغان می آورد آنها را به یکی از مهمترین تنگ استادیوم در لیگ در Fenway پارک Conforto گفت: آن را درک است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فضا برای استفاده در اطراف محل اجتماع با طرفداران در راه دریافت کنید.

عنوان Call of Duty جلسات Conforto گفت: یک گروه بزرگی از متس دریافت در در عمل — از جمله Amed در روزاریو, Rene ریورا جاستین Wilson and J. D. Davis, در میان دیگران — اما براندون Nimmo ممکن است بهترین از این دسته است.

"Nimmo جای تعجب است — او بازی نمی کند یک کل بسیاری از بازی های ویدئویی, اما, او, استراتژیک, تماس با خارج از برنامه" Conforto گفت. "او فقط فوق العاده هوشمند. من می خواهم به فقط به دنبال او در اطراف و انجام هر کاری که او به من می گوید را انجام دهد. او میسازد این طرح است."

اگر متس چوب می تواند برای خود برنامه ای هوشمند در جاده ها آنها امیدوارم که به خوبی در دست نگه دارید و هر کس در این زمینه است.

"بسیاری از سفرهای اتوبوس که ما میخوایم دیدن اتفاق می افتد" Rojas گفت. "من نمی توانم صبر کنید برای کسانی که به اتفاق می افتد بنابراین ما اتخاذ یک روال. وجود دارد بسیاری از امور روزمره ما به تصویب رسید و در اوایل ورود به اردوگاه و در داخل حباب است. فقط بیرون رفتن است رفتن به ما یاد می دهد بیشتر و بیشتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب