متس’ لوئیس Rojas ساخته شده برای رسیدگی به سوار وحشی در اول کار مدیریتی

تصور لوئیس Rojas تلاش برای توضیح وضعیت حرفه ای خود را به کسی که فقط آمده از شش ماه سفر در دریا از قطع همه ارتباطات لا “The Last Ship”:

“خوب من کار که از شرکت اخراج یک مرد را استخدام کرده بود 21/₂ ماه زودتر قبل از این که مرد را تا آنجا که برگزاری یک تیم نشست. سپس من انجام این کار برای کمتر از دو ماه قبل از یک بیماری همه گیر تعطیل بسیاری از جهان که در طی آن زمان کشور ما تجربه گسترده ناآرامی های اجتماعی علاوه بر مرگ و بیماری و بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر. در حال حاضر من در نهایت گرفتن یک فرصت برای از سرگیری کار من با این درک است که صنعت می تواند بسته به پایین در هر لحظه است.”

Whew! شنوایی که احتمالا انگیزه شما را به قطع ارتباط بیش از همه دوباره درسته ؟

در این فوق العاده عجیب و غریب سعی در 2020 بیس بال فصل 38 ساله Rojas خود شات زیر کاملا احتمالا عجیـب شرایط از هر کسی که تا به حال زمین و موقعیت خود را. به منظور متس به پیروزی در حال حاضر به عنوان آنها ساخته شده است با اردوگاه باز جمعه در سیتی زمینه خود را rookie کاپیتان باید هر دو شانه سنگین درام است که کاهش یافته است او را در این نقطه و در صورت پایین چشمگیر موانع است که به احتمال زیاد بیش از بقیه در کوتاه مدت آینده.

خوشبختانه برای متس انسان محوری به catbird صندلی — که جرالد فورد از مدیران به عنوان پست مایک Vaccaro توصیف او به نظر می رسد به عنوان آرام و پایین کلید به عنوان یک بمب-عضو تیم ملی.

Luis Rojas
لوئیس RojasAP

“این قطعا یک چالش و یک تجربه یادگیری” آرام به دنبال Rojas گفت: روز شنبه در یک زوم تماس با رسانه ها. “من آموخته زیادی در سراسر این هنوز هم یادگیری امروز بسیاری از موضوعات مختلف. همه می توانم بگویم این است که من خدا را شکر در حال حاضر که ما در حال آماده سازی برای بازگشت.”

Rojas اولین کمپ در واقع اقدام کاملا swimmingly این متس خود استعداد قابل توجه عرضه در حالی که ماندن نسبتا آسيب و ساختمان حسن نیت در پی تصمیم درست jettison نوامبر مدیریتی استخدام کارلوس Beltran, چه کسی به لیگ اصلی بیس بال انگشتی به عنوان یک حلقه در سال 2017 Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت رسوایی و جایگزین کردن او با Rojas.

پس از آن بازی متوقف شده در مارس 12 با توجه به کروناویروس و قبل از ما حتی رسیده مارس شماره 2 شروع پارچ نوح Syndergaard رفت برای سال با تامی جان عمل جراحی است. اردوگاه آغاز می شود با هر کس دیگری احتمالا سالم مایکل Conforto داشتن شفا راست مورب گونه که می توانست در کنار او برای اصلی روز افتتاحیه و Dellin Betances پس از استفاده از زمان اضافی برای فشار بیشتر به دور از آسیب زده 2019 با یانکی ها. 60-بازی فصل یعنی همه اما بدترین تیم در مخلوط می شود و متس بر روی کاغذ نمی خورد با وجود از دست دادن Syndergaard.

البته اطلاعات ما در انتظار کلمه است که اگر هر متس را تست مثبت برای COVID-19 و دست زمان; ما با اطمینان می دانیم تنها در صورتی این بازیکن ملا می سازند آن است. Rojas به عنوان متس’ رهبر در این زمینه باید تنظیم در پرواز به این آتش سوزی بی سابقه در حالی که همچنین تلاش برای خاموش کردن استاندارد blazes (بازی مدیریت ماساژ بازیکن غرور و صرف وقت با رسانه ها در میان دیگران) برای اولین بار.

“ما یک چالش در مقابل ما” تصریح کرد Rojas که در حال حاضر باقی می ماند بر روی پیام در Belichickian رای دادن. “هدف من به عنوان یک مدیر این است که به بچه ها آماده گرفتن بچه ها رفتن. … آن را به تغییر روز به روز.”

با توجه به این که Rojas دریافت ارتقاء خود را به خوبی به offseason من از او پرسید که آیا او با استفاده از این غیر منتظره (و ناخواسته) را برای توسعه بیشتر.

“ما قطعا در زمان استفاده از آن را به ماندن در تماس با بازیکنان” Rojas گفت. “… من خواندن برخی از کتاب ها, بدیهی است که, بررسی مسائل مختلف و آن را به کمک برای آماده سازی.”

از چهار یا پنج کتاب او خوانده Rojas گفت: او بیشتر لذت می برد یک افسانه ای دوک بسکتبال مردان مربی مایک شیشفسکی. او همچنین گفتگو و به طور منظم با پدر او مدیر سابق Felipe Alou که عاقلانه مقایسه این وضعیت به آمریکای زمستانی لیگ.

“ارزش یک بازی است که کمی بالاتر” Rojas گفت.

می تواند پسر جدید بررسی کافی جعبه است ؟ اگر او می کند و اگر خود را متس رشد او باید کاملا داستان جدید برای به اشتراک گذاشتن در مورد وضعیت حرفه ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de