متس به بروس ماکسول — MLB اولین kneeler — یکی دیگر از بیس بال شانس

این متس امضا گیر بروس ماکسول بود که MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی به یک جزئی-لیگ قرارداد پنج شنبه

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

این متس امضا گیر بروس ماکسول بود که MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی به یک جزئی-لیگ قرارداد پنج شنبه با توجه به Newsday.

ماکسول وارد نیویورک در روز دوشنبه هر گزارش و قرارداد خود را در انتظار فیزیکی و تست منفی در لیگ coronavirus مصرف پروتکل. 28-در سال ماکسول کاهش .182/.207./309 با یک خانه اجرا در طول سال 2018 فصل گذشته خود را در MLB با دو و میدانی قبل از او انتخاب آژانس رایگان.

ماکسول که سیاه است و پدر است که ما یک نظامی کهنه است بهترین و شناخته شده برای گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی قبل از یک بازی در طول rookie فصل در سپتامبر 2017 در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

"من تحت فشار قرار دادند از این بازی چون من در زمان یک زانو طول سرود ملی," ماکسول ESPN گفت: به تازگی. "آن را می خورد به من. من پیدا کردن یک راه برای هنوز هم در گرفتن کار انجام می شود اما هنوز هم می خورد به من. هر کس مذاکرات در مورد جانباز, رهبری, اما آنها کجا هستند ؟ کریس کماندار منحرف هر سوال. حتی نمی خواهید به BLM تصویری. هیچ وقت برای آن شخص. اندرو McCutchen? که در آن همه ؟ چگونه می توانم به شما اجازه یک مرد با یک سال خدمات زمان-شما منجر شود ؟

"من این کار را برای نفوذ. من این را به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در این کشور و از آنجا که ما در سفید ، ما در بازی نژادپرست ترین ورزش است. وجود دارد باید بیشتر از ما وجود دارد."

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در اکتبر سال 2017 او دستگیر شد جنایت تشدید حمله مسئول با اشاره اسلحه گرم در سر یک زن تحویل مواد غذایی راننده تحویل غذا به او در خانه اش در آریزونا. ماکسول بعد از التماس به کمتر اتهام و محکوم شد به مشروط شدن و خدمت به جامعه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن