فلزات سهام: قیمت طلا سر بالاتر پس از هفته گذشته کاهش به سرمایه گذاران در ادامه مرکزی-بانک محرک

قیمت طلا روز دوشنبه افزایش یافت یک دو ماه اخیر به سرمایه گذاران wagered که محرک از بانک های مرکزی در محل باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی توازن مورد به صورت شمش به رغم برخی مقاومت ها در بازار سهام ایالات متحده.

“بهبود اقتصاد جهانی هنوز هم نیاز به کمکهای بیشتر و قیمت طلا هنوز هم باید پشتیبانی از بیش میان مدت” نوشته ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در کارگزاری Oanda در روزانه تحقیق داشته باشید.

حرکت بالاتر برای طلا در روز دوشنبه آمده پس از این کالا بسته کردن در روز جمعه معامله پایین تر و بریده تیز هفتگی اسلاید, پس یک افزایش غیر منتظره در مشاغل آمریکا در ماه مه و یک قطره در این کشور نرخ بیکاری به 13.3% از 14.7% هل دادن قیمت برای هیون فلز به پایین ترین سطح پس از پایان ماه آوریل است.

“قیمت طلا در حال مایکروسافت کردن هفته گذشته کاهش امید به تغذیه نمی خواهد ضربه بزنید می شکند در حمایت از بهبود اقتصادی در ایالات متحده,” ملا این باورند.

اوت طلا GCQ20, +1.04% در Comex صعود $13.10 یا 0.8% در $1,696.10 اونس پس از اتمام هفته گذشته تجارت در پایین ترین سطح از اوایل مارس و اهمیت حیاتی یک هفته کاهش 3.9 درصد به FactSet داده ها بر اساس فعال ترین قرارداد.

در ضمن جولای نقره ای SIN20, +1.63% اضافه شده 27.6 سنت یا 1.6% به تجارت در $17.755 هر اونس اقامت جمعه در پایین ترین سطح خود در دو هفته به رنج می برند 5.5% هفتگی کاهش است.

در ضمن شاخص های جهانی سهام مخلوط شد اما ایالات متحده معیار شاخص سهام معامله شده عمدتا بالاتر سرمایه گذاران را تماشا فدرال رزرو که برای انتشار در پنج شنبه یک به روز رسانی سیاست بیانیه در پایان دو روز نشست در روز چهارشنبه.

جزئیات: تغذیه خواهد شد تشویق ممکن است بازار کار تعجب اما بعید است به rip کردن پایین آن-نرخ-برای-دیگر اسکریپت

“هنوز ریزشی برای پناهگاه امن فلزات است خوش بین معامله گر و سرمایه گذار ریسک پذیری است که در این اواخر دیده می شود پول به سهام بازار گفت:” جیم ویکاف تحلیلگر ارشد Kitco.com در روزانه داشته باشید.

اما “لرزان دلار آمریکا در بازار ارز” است که در میان صعودی “”خارج از بازار’ نیروهای کار به نفع بازار فلزات گاو به شروع هفته معاملاتی” او گفت:. در معاملات دوشنبه یخ شاخص دلار DXY, -0.13% معامله 0.2% پایین تر ارائه برخی از پشتیبانی برای دلار گرانتر از قیمت طلا.

در جای دیگر در Comex جولای مس HGN20, +0.05% یش در 0.4% برای رسیدن به $2.565 یک پوند پس از ورود 5% هفتگی افزایش در روز جمعه ، جولای پلاتین PLN20, +3.13% افزایش 3.5% در $$859.20 هر اونس پس از یک هفته از دست دادن بیش از 5 ٪ در حالی که سپتامبر پالادیوم PAU20, +3.09% صعود 3.1 ٪ به $2,013.70 دلار در هر اونس پس از سقوط هفتگی در حدود 1 درصد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de