دیدار با الکس کلاین نیکز' 26 ساله دیده بانی با گیری از مقابل دفتر ستاره

او همه کفش, کوله پشتی, و, عینکی, کوتولگی خود را جزئی قاب. او غیر ممکن بود به دست در AAU, حوادث, a high school-

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

او همه کفش, کوله پشتی, و, عینکی, کوتولگی خود را جزئی قاب. او غیر ممکن بود به دست در AAU, حوادث, a high school-aged بچه که به وضوح نبود یک بازیکن است. "سرد, درس خوان کمی نخبه مرد" در راه است دوست نزدیک Frantz Massenat توصیف او.

اما اگر شما متمرکز الکس کلاین شما به سرعت می تواند بگوید او کسی. همه می دانستند او — بازیکنان و مربیان و کنترل پدر و مادر — و هر کس به نظر می رسید به مانند او. او نمی تواند راه برود, چند پا بدون گرفتن متوقف شده است. یک دهه بعد او نگاه تصفیه شده اما دیگری کمی تغییر کرده است. کلاین همچنان یکی از محبوب تر مردم در صنعت 26 ساله داستان موفقیت است که در حال حاضر با دوم تیم نیکز به عنوان طلایه دار.

ده سال پیش کلاین آغاز شده خود را, استخدام, سایت استخدام, حرکت شبیه چمچه زنی. او نزدیک به $200,000 برای تحقیقات سرطان به افتخار مادر او مریم کلاین که گذشت زمانی که او 10 از سرطان مغز. در آن زمان او 22 بود تازه از کالج او یک کار در NBA. او تا به حال دو بار نام برده شده است به فوربس 30-تحت-30 ورزش لیست — قبل از سالهای نوجوانی خود را بیش از.

پسر با تعجب فقط شروع به توصیف او.

"آن را نمی تواند تعجب آور باشد که او را در حال اجرا یک سازمان در سن بسیار جوان" UConn مربی دن هرلی گفت.


در جنوب نیوجرسی بومی کلاین آغاز یک روند است که در محبوبیت رشد کرده. در حال حاضر آن را غیر معمول نیست برای دیدن دبیرستان یا کالج کودکان و نوجوانان را پوشش استخدام. اما در آن زمان او در آنومالی یک دانشآموز در تلاش برای شکستن به یک کسب و کار اجرا شده توسط بزرگسالان است. او عاشق بسکتبال و دیدم آن را به عنوان یک راه برای گرفتن پای خود را در درب در علاوه بر این به وظایف خود به عنوان پنینگتون دبیرستان مدیر تیم. او شروع به محلی سفر با نیوجرسی ABC برنامه و به سرعت ساخته شده یک نام برای خود. بازیکنان اعتماد او را به خاطر آنها می تواند مربوط به او و خود اینتل قوی بود به او با مربیان. نه هر کس شد تا علاقه او ،

Alex Kline
الکس کلاین با d'angelo راسلالکس کلاین

"الکس زمانی که او برای اولین بار شروع به انجام آن او لرزاند برخی از قفس برخی از مردم از کار اخراج شدند تا به خاطر او ساخته شده برخی از مردم مجبور به کار سخت تر" Rivals.com ملی استخدام تحلیلگر اریک Bossi به یاد می آورد.

از آن جلوگیری نمی کند او را. کلاین نمی را بدون پاسخ است. او در آن خوب بیش از حد اغلب اخبار. Rivals.com اضافه شده سایت خود را به شبکه خود را برای آن دلیل بسیار به او حتی بزرگتر پلت فرم. او به عنوان وسواس به عنوان مربیان و بچه ها او را پوشش. هرلی به خاطر صحبت کردن به Kline تقریبا هر روز در تابستان 2011 به عنوان او سرسختانه استخدام چشم انداز اریک فانینگ در حالی که مربیگری در Wagner ،

"مثل این بود که کال Ripken-نوع خط و الکس عاشق هر ثانیه از آن" هرلی گفت.

نام خود را نگه داشته به آینده را در میان مربیان کالج. بازیکنان خواهد او را unprompted. ویلانووا مربی جی رایت دستیاران او گفت کلاین می خواستم به بازدید از مدرسه. در آن لحظه به ذهنم خطور رایت است که کارکنان خود را با تکیه بر یک بچه برای اطلاعات.

"من اول فکر کردم:" او تنها در دبیرستان؟'" رایت به یاد می آورد با خنده.

او بسیار آگاه و رایت سعی کردم به او را به یک دانش آموز مدیر در ویلانووا و Jamion مسیحی سعی در انجام همان در ویلیام و مری. کلاین هر چند زخم در سیراکیوز نگه داشته و خود را جذب وب سایت.

پس از آن بود که به سراغ لغو احکام صادره ی شروع به شکل گرفتن است. او به بازیکنان در عمیق تر بسکتبال اساس. او ایجاد شده واقعی اوراق قرضه. او را دیدم چرا برخی از برنامه های با ارزش برخی بیش از دیگران است. او مورد مطالعه سبک های مختلف از بازی برای درک بهتر فلسفه مربیگری همیشه پرسیدن سوال در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات با این حال او می تواند.

در حالی که در کالج کلاین شروع به کار سابق NBA اجرایی لئو Papile است BB نرم افزار همکاران از طریق یک اتصال او توسعه یافته با Papile دختر بریتنی. یک شرکت راه اندازی BB نرم افزار همکاران می تواند تنها برای پرداخت هزینه های خود را, اما گزارش خود را فرستاده بودند به تیم NBA و او را به یادگیری از Papile. زمانی که پلیکان ساخته شده یک تغییر در خود مقابل دفتر بهار گذشته جایگزین Dell Demps با دیوید گریفین کلاین — که استخدام شد با این تیم در سال 2016 — نگه داشته بود روی در بخشی به دلیل گریفین آشنایی با او قدمت آن به BB نرم افزار همکاران.

Kline
الکس کلاینکارن Kirchoff/TJUH پزشکی, رسانه های

در ابتدا کلاین فکر ترین بازیکن می تواند بازی در NBA و مراجعه به آنها را به عنوان قادر بودن به بازی در "لیگ." Papile خواهد همان شیوه پاسخ: کدام لیگ است؟" وی با تاکید بر نیاز به کلاین به فراتر از ورزشی اطلاعات مدیر بیوگرافی از یک بازیکن است. او می خواست به دانستن همه چیز در مورد یک بازیکن که در آن او را "از از" در Papile کلمات. خانواده اش پس زمینه, نقش یک بازیکن بسکتبال در زندگی آنچه که او را انتخاب کنید تا یک توپ چه انگیزه او. کنجکاو طبیعت کلاین با استخدام کافی پس زمینه در زمان برای مشاوره که به سرعت.

"در یکی دیگر از کسب و کار او می تواند یک headhunter برای یک شرکت فورچون 500" Papile گفت. "او آن نوع از مهارت های که در آن او به نظر نمی آید در رزومه. او را دوست دارد به نگاه بین خطوط,' یک راه خوب برای آن قرار داده است."

یکی از مزیت های کلاین جالب اینجاست که دارای تجربه است. او را دیده بازیکنان آن را به NBA و شکوفه و دیگران ، او دیده می شود آن را از هر دو طیف به عنوان یک NBA دیده بانی و یک نفره. او به این جایزه اضافه شده از نزدیک آنها را پس از دبیرستان خود را روز به شکستن را به بالاترین سطح از ورزش است.

"و او می تواند یک ارزیابی در ذهن خود چرا بچه ها آن را و چرا بچه ها نمی گفت:" مسیحی در حال حاضر سر مربی جورج واشنگتن است. "این واقعا ارزشمند است."

(کلاین ساخته شده است در دسترس به نظر نیکز با استناد به سازمانی سیاست.)


"شما می بینید که در سمت راست وجود دارد توزیع آمار شما می خواهید به او را می دانم. او برای رفتن به کسی."

جیم Clibanoff در لیگ تابستانی NBA در لاس وگاس وقتی یک مربی پیشنهاد او ملاقات کلاین. ناگتس مدیر سراغ شد و بلافاصله تحت تاثیر قرار. کلاین یک بچه دانشگاهی در یافت نقطه شیرین بین بودن بیش از حد مشتاق و خجالتی است. او فروتن و در عین حال مصمم نشان دادن هیچ تهدید و ارعاب. این است چگونه او ملاقات Demps. در طول تابستان لیگ او را دیدم Demps برنامه ریزی شده بود برای بازی کردن در پینگ پنگ مسابقات و بنابراین او خودش را در ورودی محل برگزاری و گفتگو را لرزاند. چند ماه بعد او فرود آمد و کار با پلیکان برای اولین بار به عنوان یک بسکتبال عملیات دستیار و بعد اینتل دیده بانی. چهار سال بعد در ماه گذشته نیکز به ارمغان آورد و او را در به کار تحت دستیار مدیر کل والت پرین.

Knicks
الکس کلاین با جان Calipariالکس کلاین

"الکس عاقلانه است فراتر از سال خود را و کسی که من همیشه احترام برای هر دو سخت کار ذهنیت و استعداد ارزیابی مهارت های" جدید نیکز جمهور لئون رز گفت: ارسال یک ایمیل به در. "او خواهد بود یک جامد علاوه بر متنوع و ابتکاری دفتر جبهه است که ما در حال مونتاژ."

کلاین است که در مسیر ستاره شدن بیشتر به توافق برسند. مردم سن او به طور معمول هنوز در تلاش برای پیدا کردن تماس خود را. او پر رونق خود را. او خوش شانس دریافت نمی کند. او ساخته شده او را می شکند. سوال این است که چگونه او می تواند برود.

"ماهیت تماس با پایه بسیار خوب است و او در حال رفتن به تغییر" Clibanoff گفت. "او در راه خود را."


مشترک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف کلاین واقعی است. آن چه رسالت و بازیکنان و مربیان به او به عنوان یک استخدام خبرنگار و چگونه او فرود آمد مشاغل در NBA در چنین سن جوانی. حتی به عنوان کلاین است ساخت راه خود را در NBA را بر روی دومین تیم با مسئولیت های بیشتر کسانی که نزدیک به او می گویند او باقی مانده است فروتن هنوز هم به دنبال برای کمک به دیگران. Massenat هنوز هم می شود تماس از کلاین در مورد چشم انداز در خارج از کشور در تلاش برای کمک به بازیکنان پیدا کردن خانه های آینده که ممکن است از NBA کالیبر. او معتقد است دوست خود "overextends" خود را.

پس از در نظر گرفتن شغل در سنت جوزف, بیلی Lange تکیه بر کلاین برای بازیکن ارزیابی و اعتبار او را با کادر مربیگری عبور بر روی بعضی از بازیکنان که قرار است برنامه های خود را در یک نقطه قوی. استفان اسمیت معاون ارشد رئیس جمهور در دفتر نهادی پیشرفت در بیمارستان دانشگاه توماس جفرسون و کلاین غالبا حضور در بازی های معبد و اسمیت زده چگونه همه — پدر و مادر از بازیکنان و طرفداران و مربیان — به نظر می رسد به او را می دانم و او طول می کشد زمان با آنها. او همیشه شروع یک تماس تلفنی و یا یک پیام متنی و مکالمه با پرسیدن از کسی که چگونه آنها انجام می دهند, چگونه خانواده خود را نگه داشته است چه جدید در زندگی خود را.

Knicks
الکس کلاین با مادر او مریمالکس کلاین

"هر زمان با شما تماس او فقط باعث می شود شما احساس می کنید بهتر است زمانی که شما قطع تلفن." مسیحی گفت.

آن می توان به از دست دادن مادرش. کلاین بارها گفته اسمیت چگونه خدا را شکر او این است که او در اطراف برای سال های شکل گیری است که حتی اگر او از دست او خیلی جوان او بود ممنون زمان آنها بود و پس از او بود که مبتلا به تومور مغزی هنگامی که او پنج ساله بود.

"این فقط او را تبدیل به فوق العاده ممنون فروتن در لحظه فرد است و من فکر نمی کنم آن را تا کنون در سمت چپ او" Lange گفت.

او با استفاده از خود را در حال رشد پروفایل برای ایجاد یک تفاوت. او راه اندازی مریم کلاین کلاسیک در سال 2010 جمع آوری کمک برای حمایت از تحقیقات سرطان. آینده مثبت مانند کارل-آنتونی شهرهای داناون Mitchell, Markelle Fultz مایکل پورتر جونیور و جمال موری حضور داشتند. هنگامی که او در زمان کار با پلیکان او دیگر نمی تواند با کار و آماتور و بنابراین او شروع به مریم کلاین ورزشی کلاسیک و کسب و کار سمپوزیوم در سال 2018 داشتن اعضا مانند گاو مدیر کل مارک griffin conley گریفین و گوینده ایان عقاب به عنوان مدیر تشریفات. تمام گفته او مطرح $196,000 در حالی که عمدتا کار با توماس جفرسون در دانشگاه سیدنی کیمل مرکز سرطان — همان جایی که درمان مادر خود را — و یک سری وبینار در بهار امسال مطرح اضافی $4,000 برای COVID-19 پژوهش است.

"او کسی" اسمیت گفت: "شما می خواهید در تیم خود است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب