بی معنی NBA بازی خواهد بود یک فاجعه کل

کمیسر NBA آدم نقره ای است که در عذاب تلاش برای کشف کردن نجومی راه اندازی مجدد بدون یک نقشه راه و بدون یک راه برای راضی کردن همه است.

همه راهها به اورلاندو اما نقره را به یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با GMs و سپس یکی دیگر جمعه با NBA صاحبان احتمالا نهایی یک قالب.

همه هفته در این کمیسیون به دنبال ایده ها از تیم مدیران, بازیکنان صاحبان و افزود: “بنابراین در اینجا این است که یک آدم:

اگر شما جرات به تمام 30 تیم به دیزنی جهان برای اواخر جولای سرگیری — 14 باشگاه برای یک تعداد انگشت شماری از بی معنی به طور منظم فصل بازی — شما بهتر است در حال حاضر ثابت قرعه کشی جدول رده بندی به عنوان از آوریل 11 فصل تعلیق.

در غیر این صورت نقره ای میزبان tankfest در Fantasyland — با نیکز در مرکز آن است.

وجود دارد چند جایگشت بین 30 تیم و 16 حذفی مقدماتی. به ارائه انگیزه به همچنین-rans, یک پیشنهاد به بالا 12 تیم در هر کنفرانس آینده. یک بازی در مسابقات بین Nos. 9-12 تیم می تواند تصمیم بگیرد هشتم دانه در یک تنوع است. یک گزارش تکرار حتی شامل 12 تیم از غرب و یک بازی در مقایسه با تنها هشت تیم از شرق و در مجموع به 20 باشگاه است.

نیکز خواهد بود بخشی از 24 تیم برگزار گردید. آنها ایستاده بود در رتبه هشتم در 21-45 در تاریخ 11 مارس پس از ضرب و شتم هاوکز در آتلانتا. آنها خواهد بود کشت ششم در قرعه کشی با 9 درصد شانس برنده شدن آن است.

“ما هنوز به دنبال در همه احتمالات” لیگ یک منبع آشنا با این وضعیت گفت: با توجه به قرعه کشی انجام میشود.

نیکز می توانست کمی برای بازی در یک پیشنهاد NBA راه اندازی مجدد.کوری Sipkin

نیکز به نظر می رسد ضد و نقیض در مورد راه اندازی مجدد. تیم رئیس جمهور لئون رز احتمالا بیشتر مشتاق به پیدا کردن جایی که او شما را انتخاب کنید در این پیش نویس و این که آیا آن را به ارزش معاملاتی برای LaMelo توپ. اگر نقره ای می کشد خاموش و راه اندازی مجدد منابع بر این باورند که پیش نویس نخواهد بود تا اواخر ماه سپتامبر/اوایل اکتبر.

گل رز به عنوان یک تازه کار اجرایی ممکن است بهتر است zeroing در استخدام یک زن و شوهر از پیشاهنگان و مهمتر از همه لگد زدن به مربیگری جستجو. آن را شامل مربی موقت مایک میلر اما ممکن است شروع و پایان با سابق نیکس دستیار Tom Thibodeau. هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد تا نیکز می دانم که سرنوشت خود را.

این باشگاه به نظر می رسد در یک الگوی برگزاری تا کنون از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد روز شنبه عملکرد آنان تسهیلات در تریتون می توانید باز NBA-حکومت فردی داوطلبانه تمرینات.

اکثر نیکز بازیکنان تصمیم به ترک شهر پس از خاموش کردن. پست گزارش داد حداقل دو بازیکن با احتیاط از بازگشت به نیویورک است. نیکز در حال انتظار برای شنیدن اگر آنها حتی دعوت به میکی ماوس ،

Damian LillardNBAE via Getty Images

دیگر از انگیزه پول 30 تیم می سازد هیچ حس. چرا افزایش تعداد افراد در معرض خطر در دیزنی حباب است ؟ سحر و جادو پادشاهی را باز جولای 11 و آیا شما فکر می کنید Mitchell رابینسون می خواهید به سوار شدن فضای کوهستان?

این فقط در مورد بازیکنان اما غیر میلیونر کارکنان پشتیبانی مانند مربیان تجهیزات مدیران و تصویری هماهنگ کننده امنیت و روابط عمومی کارکنان.

این همه مشکل برای پنج نفر به طور منظم فصل بازی است که می تواند صدمه دیده است یک قرعه کشی دانه. میلر به احتمال زیاد بازی را بازیکنان جوان اما بی سابقه ای عمل از بازگشت از سه ماه گیر روی نیمکت می تواند منجر به آسیب های شدید تأثیر فصل آینده است.

حتی اگر یک حذفی اسکله در خطر است حتی در یک بازی در می نیکز می خواهید خود را به خطر قرعه کشی اسکله برای یک شات پیشنهاد در هشتم بذر به جاروب شده توسط میلواکی?.

ایده برگزاری منظم فصل بازی با هیچ برگشتی به عنوان یک هویج است تنها در مورد تلویزیون پول است. به عنوان پست اول گزارش شده در مارس 30, درایو به اکثر تیم ها به 70 بازی یک نشانگر به دلیل آن را برآورده منطقه ای شبکه ورزش قرارداد. تیم بازی کرده اند بین 64 و 67 بازی.

تریل بلیزرز در نهم در کنفرانس غرب اما پورتلند ستاره Damian Lillard می خواهد هیچ بخشی از بازی بدون پلی آف در خطر است.

“اگر آنها در حال پرتاب ما در خارج وجود دارد برای بازی بی معنی است و ما لازم نیست که یک فرصت واقعی برای رسیدن به پلی آف, من قصد دارم با تیم من چون من بخشی از تیم” Lillard گفته ورزشی یاهو. “اما من قصد ندارم به شرکت. من به شما می گویم که در حال حاضر است.”

این هنوز هم احساس می کند مانند یک وضعیت شکننده است که می تواند سرنگون توسط چند بازیکن تست مثبت — و یا یک چشم انداز مثبت در کشور عفونت رای دادن.

این پیشنهاد را به بالای 10 تیم در هر کنفرانس را ممکن است بیشتر حس. آن است که حداقل کمتر خطرناک تر از 24 تیم یا 30 تیم ،

یک بازی در مسابقات اضافی دو تیم در هر کنفرانس کمک خواهد کرد که رأی به عنوان پلیکان rookie احساس صهیون ویلیامسون بود بخشی از دیزنی سرگرم کننده است.

که رد نیکز و پاک کردن اولین RJ برت در مقابل ویلیامسون مرحله نهایی مسابقات. نیکز در نیواورلئان در مارس 27 یکی از 16 بازی به تعویق افتاد.

نیکز خوب خواهد بود با نه رو ویلیامسون تا فصل آینده است. آنها به نظر می رسد بیشتر قصد تماشای NBA exec Kiki Vandeweghe جلو پینگ پنگ توپ از ماشین قرعه کشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>