مریم تهمت رایگان برای ترویج او بگویید همه کتاب عمو جمهور تهمت تهوع پس از سفارش خالی

ماریا پونت ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:14 PM EDT Jul 13, 2020مریم مغلوب ساختن پیشی جستن چای ریختن کتا

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن چای ریختن کتاب در عموی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده اش را در فروش به عنوان برنامه ریزی شده روز سه شنبه و او خودش را در حال حاضر رایگان برای کمک به ترویج آن در نیویورک قاضی حکومت در اواخر روز دوشنبه.

قاضی هال Greenwald در شهرستان Dutchess, New York گفت: در حکمی که به طور موقت سفارش محدود در مری تهمت خالی شده است و خانواده او در تلاش برای جلوگیری از او کتاب "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی" از انتشار محروم است.

آن را بدون ابهام پیروزی برای مریم تهمت و ناشر Simon & Schuster و برای خود استدلال که قبل از خویشتن داری در انتشار و صحبت کردن است و خلاف قانون اساسی نقض متمم اول قانون اساسی.

"در حال حاضر که خلاف قانون اساسی تهوع سفارش تا در نهایت برداشته شده است ما مطمئن کاخ سفید و آمریکا به دنبال به جلو در نهایت به شنیدن آنچه که مری می گویند" او سخنگوی کریس دوبله در بیانیه ای گفت:.

و آن از دست دادن بزرگ برای او جدا مغلوب ساختن پیشی جستن و بستگان و از جمله رئیس جمهور که در تلاش برای اطمینان حاصل شود کتاب او را دیدم هرگز نور روز و در عوض به پایان رسید تا با ارائه آن را با یک ثروت باد اورده رایگان قبل از انتشار تبلیغات است.

"دادگاه آن را کردم راست در رد تهمت خانواده تلاش برای خرد کردن مریم مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای, سیاسی, سخنرانی در مورد مسائل مهم از نگرانی عمومی" گفت: وکیل, Ted Boutrous جونیور, در بیانیه ای. "متمم اول قانون اساسی ممنوع قبل از محدودیت زیرا آنها غیر قابل تحمل تخلفات در حق شرکت در دموکراسی است. فردا مردم آمریکا قادر خواهد بود به عنوان خوانده شده مریم کلمات مهم را برای خود."

ناشر بود "خوشحال" با توجه به بیانیه صادر شده توسط سخنگوی آدم Rothberg. "این نامحدود حق انتشار مقدس آمریکایی آزادی و تاسیس اصل جمهوری ما و ما تحسین دادگاه برای تایید به خوبی تثبیت در برابر سوابق قبل از خویشتن داری و قبل از انتشار بوده است. (کتاب) کار از اهمیت زیادی با مفهوم واقعی ملی ما گفتمان و ما نگاه به جلو به در آوردن آن به یک مکان است که به وضوح مشتاق به آن را بخوانید."

هیچ نظر فوری از چارلز سخت تر وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

Simon & Schuster در حال حاضر عرضه بیش از 600 ، 000 نسخه از کتاب, زیرنویس "چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد" به کتاب فروشی ها در سراسر کشور است.

این کتاب است که موضوع نمرات از اخبار پر از جزئیات آبدار از خانواده اش اختلال و حرفه ای تشخیص روانشناسی از عموی رئیس جمهور است که در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم پناه میبرند در بالای لیست بهترین فروشنده.

حاکم است و آخرین در زمان قانونی نبرد بین مری تهمت و Simon & Schuster در یک طرف و بستگان او از جمله رئیس جمهور و برادرش رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن و خود و خواهر قاضی فدرال Maryanne تهمت بری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده استدلال کرد که مریم تهمت, 55, یک روانشناس به حال حق ندارد به نوشتن کتاب خود و یا صحبت درباره آن را به خاطر او امضا یک قرارداد محرمانه در سال 2001 است و هنوز هم محدود است.

بیشتر: عجیب و غریب در کاخ سفید با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیشتر cringeworthy لحظات از مریم تهمت کتاب

مریم تهمت و Simon & Schuster استدلال کرد که اول خود را اصلاح حقوق بودند که نقض قانون اساسی قبل از خویشتن – موقت سفارش محدود است که هنوز هم اعمال می شود به مریم تهمت و از دوشنبه. و آنها استدلال NDA او امضا شده با خانواده اش پس از املاک و پدر بزرگ او حل و فصل شد نامعتبر است در حال حاضر.

قاضی Greenwald بود خیلی تحت تاثیر قرار توسط رابرت تهمت استدلال که او در نقض یک قرارداد معتبر به توافق در سال 2001 به حل و فصل درون خانواده اختلاف بر سر توزیع و مستغلات ایلخانی فرد تهمت Sr, مریم پدربزرگ که در توضیح داده شده است پژمرده نظر در این کتاب است.

"با توجه به این (تهمت خانواده استدلال) در این مورد با شدت بهم زدن غوطه دادن. اما آن است که نه" قاضی نوشت. "بیش از حد بسیاری از کلمات با بیش از حد بسیاری از معانی است. هزینه دادخواهی بود که باید حل و فصل نهایی شده بیشتر با جزئیات بیشتر و وضوح و اگر وضعیت فعلی بود و حتی درک در زمان توافق امضا شد."

قاضی نیز پذیرفته شده "خیلی دیر" استدلال ساخته شده توسط Simon & Schuster. رابرت تهمت ادعا کرد "آسیب های جبران ناپذیر" از انتشار اطلاعات محرمانه در این کتاب است. Greenwald گفت: او اثبات کند که ادعا می کنند و آن مسئله این نقطه.

"در این برهه زمانی که شده است وجود دارد افزایش توجه رسانه ها از تمام منابع و نظرات متعدد ساخته شده با انواع تهمت اعضای خانواده در مورد توافق ممکن است مسئله به امر نشر و اشاعه تهمت خانواده لباسشویی" قاضی نوشت. "امکان واقعی در اینجا این است که برای S&S و عمومی به صدمه غیر قابل جبرانی اگر این کتاب سازگار نيست."

بیشتر: سابق مولر دادستان نوشتن کتاب تحقیقات جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت

"او برداشت ما استدلال که رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نشان داده نشده است که او مجروح شد با اظهارات منفی در مورد برادرش دونالد و شواهد برای حمایت از یک دستور در مقابل آزادی بیان باید روشن و قانع کننده گفت:" پل آلن لوی وکیل برای شهروند که در زمینه اچ-of-the-دادگاه مختصر در مورد.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن در حال حاضر قبل از سه نیویورک قضات از جمله Greenwald با نتایج مختلط. آن را به عنوان در دوشنبه Simon & Schuster تحت یک سفارش محدود و برنامه ریزی شده برای انتشار سه شنبه.

اما مریم تهمت بود شخصا دهان و نمی خواهد بود قادر به کمک به ترویج آن مگر اینکه سفارش محدود در او برداشته شد. این وضعیت در صورتی مجاز به ادامه, خواهد بود یک مورد بی سابقه از یک کتاب منتشر شده با نویسنده آن قادر به عموم صحبت در مورد آن با توجه به Simon & Schuster.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب