Mary L. تهمت کتاب جدید تقریبا تبدیل دونالد به یک دلسوز شکل

نظرملیندا Henneberger نظر مقاله نویسمنتشر شده 6:51 PM EDT Jul 14, 2020Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

نظر

Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور تنها خواهر زاده تقریبا کشیده کردن غیر ممکن است در جدید بگو همه کتاب در مورد او وحشتناک خانواده: او تقریبا تبدیل Donald J. Trump به یک دلسوز ،

در "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد" او در میان بسیاری از قربانیان خود سوء استفاده پدر فرد تهمت زد که خانواده مانند آن بود که یک تلویزیون واقعیت نشان می دهد که در آن تنها ترین شوخی با دین بی رحمانه مسابقه به خوردن.

به محبت مادر که اتفاق نمی افتد یا در یک نقطه دونالد مادر مریم اذعان به نویسنده که او برطرف شد زمانی که او در نهایت می تواند کشتی خود را bratty خود به مدرسه نظامی.

تاریخچه ای از مسائل مربوط به خانواده

پس تقریبا هر شخصیت در این گسترده فروشگاه از رفتار بد یک بدبختی و hobbled انسان پدر و کاملا نادرست مورد علاقه که تنها مهارت واقعی بود و خود ساخته خود ستایش چاپ شده به عنوان واقعیت در نیویورک شایعات ندارد و حتی رای به عنوان بدترین قبیله خود را.

چند استثنا وجود دارد: نویسنده, غمگین, ملایم, الکلی, پدر, که درمان مانند هری پاتر در خانه خود نویسنده را برادر و مادر نیز به طور معمول قربانی و مارلا افرای تهمت زن دوم که تنها دارای یک cameo در این کتاب اما خارج از غرفه به عنوان تنها کسی که در خارج از نویسنده این خانواده است که به طور کامل و بدون خونریزی: "او فقط دو سال از من بزرگتر بود و در مورد به عنوان های مختلف از کون به عنوان یک انسان می تواند باشد. مارلا پایین بود و به زمین و نرم گفتاری که در آن ایوانا شد تمام فلش استکبار و با وجود."

اساسا Trumps بودند Borgia خانواده بدون هنر همواره توطئه و فریب و در دانلد مورد bailed و bankrolled توسط فرد که خوشحال بود او دومین پسر زرق و برق دار, ساختگی روایت است که او مایل به نگه داشتن او را به طور نامحدود.

مغلوب ساختن پیشی جستن: من از رئیس جمهور من نمی تواند subpoenaed و یا مورد بررسی قرار گرفت. دیوان عالی کشور: آه ،

اگر شما تا کنون فکر کرده اید که به عنوان بسیاری از ما چگونه ما 45 جمهور شد کسی که به نظر می رسد برای لذت بردن از caging کودکان و تمسخر معلولیت که نمی فهمم قربانی یا هر نجیب ضربه که نمی دانم آنچه به شما می گویند به کسی که عزادار و کسی که حسد دیکتاتورها خود را در اردوگاه های بازآموزی آن را همه در اینجا به گفته یک شاهد را با یک چشم برای جزئیات و دکترا در روانشناسی است.

چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شد آنچه که او

اما نتیجه این نیست که نویسنده تصور برای "خراب کردن" خطرناک دونالد. به جای او حساب humanizes او: او نمی داند که چه عشق است و از آنجا که پدر و مادر خود را نمی, یا. او را به شنیدن ستایش ثابت زیرا او می داند که او صرف تمام عمر خود را تقلید می کنی آن است.

وجود دارد هیچ درست شگفتی در این افسرده کتاب.

(چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن واقعا پرداخت می شود کسی که خود را نشسته آزمون ؟ به هیچ وجه. او و پدر او واقعا لذت می برد در حال اجرا در تفسیر "زنان"? شما در حال شوخی. ایوانا آنقدر ارزان است که او دوباره با استعداد مغز گردو سبد در کریسمس, اما حتی پس از آن کنده از چیزهای خوب ، Shocker)

شاید بهترین تک پاراگراف در مورد آنچه "بودن مغلوب ساختن پیشی جستن" است و منظور نویسنده این است که این یکی در مورد شب او صرف در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سی هتل قبل از یک خانواده بی دست و پا شام در کاخ سفید در سال 2017: "اتاق من نیز ذوق. اما نام من مست همه جا در همه چیز: مغلوب ساختن پیشی جستن شامپو تهمت مطبوع تهمت دمپایی تهمت کلاه دوش تهمت کفش, لهستانی, تهمت دوخت کیت و تهمت حوله تن پوش. من باز یخچال برداشت قسمتی از تهمت شراب سفید ریخته و آن را من مغلوب ساختن پیشی جستن گلو پس از آن می تواند دوره خود را از طریق تهمت خون و آمار مرکز لذت از مغلوب ساختن پیشی جستن مغز است."

حل و فصل پس از هولناک راجر سنگ تخفیف: اجازه ندهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکستن متحده امریکا است.

در پایان او روایت است که تقریبا باور نکردنی همه یک طرفه; حتی دونالد مادر او "ب" است خوب با دیدن این نویسنده هم اسم اش فریب خورده از او ارث هر چند مریم تنها کسی بود که می خواهم به زحمت از نشستن با او پس از شوهرش فرد درگذشت. بنابراین شما را به تعجب می کنم که چقدر از این tidiness شده است رنگی توسط او قابل توجیه تلخی.

اما اگر شما هنوز هم به نحوی فکر می کنم Donald J. Trump به عنوان یک صدای تیز و تند در کسب و کار و یا حتی یک معامله مناسب و معقول ساز, این کتاب می تواند آموزنده است.

و اگر شما فکر می کنم بستگان خود را سمی هستند, خوب, کنار, برای Trumps.

ملیندا Henneberger است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای کانزاس سیتی استار و یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون. او در توییتر دنبال کنید: @MelindaKCMOtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن