بازار عکس: داو نزدیک به 300 امتیاز اما در جلسه اخیر سنا پس از تصویب لایحه delist شرکت های چینی از بورس ایالات متحده

سهام ایالات متحده در حال رشد در روز دوشنبه پس از سه ماهه خوش بین شرکت های بزرگ نتایج حاصل از خرده فروشان هدف و لاو اما از این جلسه را در بهترین سطح به عنوان یک لایحه به delist شرکت های چینی در بورس ایالات متحده پاک سنا.

حساب فدرال رزرو در تازه ترین نشست به دلیل آزادی بعد از چهار شنبه, مارس نیز جلب توجه سرمایه گذاران.

چگونه معیار انجام است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.30% پیشرفته 294 امتیاز یا 1.2% به 24,501. S&P 500 SPX +1.53% صعود 42 امتیاز و یا 1.4% به 2,965. شاخص Nasdaq Composite COMP +1.84% رز 157 امتیاز یا 1.7% به 9,343.

در روز سه شنبه شاخص Dow کاهش یافت 390.51 امتیاز یا 1.6% به پایان در 24,206.86 در نزدیکی یک جلسه کم در حالی که S&P 500 شاخص ریختن 30.97 امتیاز یا 1.1% به پایان در 2,922.94. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 49.72 امتیاز یا 0.5 درصد در 9,185.10.

نزدک است و تنها چند درصد به دور از آن همه وقت اخیر با حمایت های اخیر قدرت در تکنولوژی و اینترنت سهام در طول coronavirus بیماری همه گیر.

چه رانندگی بازار ؟

سهام ایالات متحده در حال رشد در روز دوشنبه پس از سه ماهه خوش بین شرکت های بزرگ نتایج حاصل از خرده فروشان هدف و لاو اما از این جلسه را در بهترین سطح پس از یک لایحه به delist شرکت های چینی در بورس ایالات متحده پاک سنا.

سنا تایید برگزاری شرکت های خارجی پاسخگو عمل بدون اعتراض در روز چهارشنبه که به دنبال نیروی شرکت های چینی به پایبندی به ایالات متحده اوراق بهادار قانون در نهایت با محرومیت بسیاری از لیست سهام در بورس ایالات متحده, و یا در غیر این صورت جمع آوری پول از سرمایه گذاران آمریکایی.

این لایحه هنوز هم نیاز به تصویب دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان قبل از رسیدن رئیس جمهور میز به امضا و به قانون است.

این لایحه پیشرفت به شرح زیر آخرین دسته از فصلنامه نتایج حاصل از خرده فروشان که تأکید برخی از انعطاف پذیری در میان بخش بزرگترین شرکت ها در طول coronavirus همه گیر از جمله تمایل مصرف کنندگان به صرف وجود این بحران است.

لاو Cos. کم -0.32% گزارش فروش و سود قابل توجهی بالاتر از انتظارات در حالی که هدف پارسیان. TGT, -2.73% ضرب و شتم در برآورد درآمد و رشد فروش با فروش دیجیتال افزایش 141%.

که کمک به درایو خرید اشتها در روز چهارشنبه در بازار شده است که در معرض pullbacks پس از اصلی ترین معیار موفق به جابجایی خیلی از این دچار ضرر و زیان در ماه مارس بیش از چند هفته گذشته.

“هنوز هم وجود دارد مصرف کنندگان با شغل است که هنوز هم احساس امنیت گفت:” کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی در یک مصاحبه.

او با اشاره به وام مسکن جدید برنامه های کاربردی که با افزایش 6 درصد در هفته گذشته با توجه به داده ها از وام مسکن بانکداران انجمن. “شما نمی شروع روند درخواست وام مسکن, مگر اینکه شما احساس می کنید از نظر مالی امن” گفت: Krosby.

در روز سه شنبه شکنندگی از دستاوردهای اخیر به صورت عمده شاخص های سهام در صفحه نمایش کامل به عنوان یک جلسه بدون زرق و برق تبدیل به یک نزدیک به 400 نقطه رکود برای داو زیر یک گزارش از آمار خبری که ارائه شده بیشتر در نظر هوشیار فاز-یکی از نتایج Moderna, Inc.’s MRNA, +0.97% coronavirus کانديد واکسن.

“شما مردد بازار” پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار گفت: MarketWatch. “یک روز این خطر در آینده نیست. اما بازار قطعا نمی خواهید به سقوط از هم جدا و آن را نمی خواهید به منفجر شدن در حرکت صعودی یا نه.”

امیدوارم که برای یک درمان برای coronavirus مشاهده شده است به عنوان یکی از عناصر کلیدی لازم برای برای بهبود اقتصاد از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی تحمیل شده مبارزه با این بیماری همه گیر.

سرمایه گذاران در ضمن به نظر می رسد تمرکز بر روی مثبت و کارگردانی خود را با توجه به گسترده تر بازگشایی برنامه ای که در حال وقوع در سراسر ایالات متحده در بسیاری از کشورهای در حال بلند کردن محدودیت در کسب و کار و فعالیت شخصی پیش از تعطیلات روز یادبود دوشنبه آینده.

ببینید: ایالات متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات

هنوز هم سرمایه گذاران ممکن است به رقابت با یک جاده ناهموار به سوی بهبودی از آینده نگر رکود است.

این دفتر بودجه کنگره گفت: این طرح تولید ناخالص داخلی به سقوط 38 درصد در سه ماهه دوم پیش بینی تقریبا در خط با اقتصاددانان وال استریت و برای فدرال کسری بودجه به آمار $2.1 تریلیون دلار در سال مالی 2020 پایان در سپتامبر 30.

اگر چه تعدادی از مسئولین فدرال ریزرو در حال حاضر صحبت از جمله پاول سرمایه گذاران ممکن است به تجزیه دقیقه از سیاست تنظیم بازار آزاد فدرال ریزرو کمیته مارس 28-29 جلسه با توجه در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی برای بینش بیشتر در بانک مرکزی چشم انداز.

“بازار می خواهد به توجه به نحوه تغذیه خود را می بیند حرکت بعدی در سیاست های پولی گفت:” Krosby.

که سهام در تمرکز ؟
 • تسلا Inc. TSLA, +0.92% سهام بودند تا 0.7% چهارشنبه برقی-خودرو ساز گفت: این افزایش قیمت “کامل خود رانندگی” گزینه در آن وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر جهان با 1000 دلار شروع ژوئیه 1 ،
 • Luckin قهوه, Inc. LK -35.08% برنامه ریزی شده است برای از سرگیری معاملات روز شنبه, Nasdaq, Inc. NDAQ, +2.12% گفت: اواخر روز سه شنبه. Nasdaq متوقف معاملات سهام این شرکت 7 آوریل. Luckin قهوه دریافت delisting اطلاع از پلت فرم تبادل مارس 15 به خاطر “منافع عمومی نگرانی” مرتبط “ساخته” معاملات فاش شده توسط این شرکت در گزارش سالانه خود. سهام آن سقوط 40 درصد است.
 • Johnson & Johnson, Inc. JNJ, -0.35% گفت: اواخر روز سه شنبه آن را جلوگیری از فروش تالک مبتنی بر پودر بچه در آمریکای شمالی پس از سراسیمگی از دعاوی ادعا محصول باعث سرطان می شود. سهام لبه پایین 0.4%.
 • سهام لاوتضعیف 0.8% شنبه, حتی پس از بهبود صفحه اصلی, خرده فروش, گزارش مالی سه ماهه اول سود و فروش افزایش یافت و بالاتر از انتظارات و گفت: فروش شتاب ادامه دارد به ممکن است.
 • هدفضرب و شتم سه ماهه اول سود و درآمد انتظارات با کمک از آن, دیجیتال, فروش, قابلیت های به عنوان e-commerce رشد 141% در طول دوره.
 • L Brands, Inc. پوند -3.75% Take-Two Interactive نرم افزار درc. TTWO, +4.07% و Expedia Group Inc. باغ, +2.54% میله میله به گزارش پس از پایان چهار جلسه به طور منظم.
 • Clorox Co. CLX, +1.20% گفت: هیئت مدیره خود را تایید کرده است 5% افزایش در سود سه ماهه خود را به $1.11 یک سهم از $1.06.
 • سهام McKesson پارسیان. MCK, +2.85% روز چهارشنبه بعد از داروخانه خرده فروشی و خدمات بهداشتی و درمانی شرکت گزارش مالی سه ماهه چهارم درآمد که ضرب و شتم انتظارات اما ارائه یک بدبینی چشم انداز درآمد با استناد به “پیش بینی headwinds” به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.
 • سهام Inovio INO, +9.51% به دست آورد 9.8% روز چهارشنبه پس از شرکت گفت: آن COVID-19 کانديد واکسن نشان خنثی سازی آنتی بادی ها در حیوانات.
 • سهام شفق شاهدانه, Inc. ACB, -11.80% کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران را تجزیه منفی آن Ebitda و متمرکز بهتر از حد انتظار درآمد نوشت: تحلیلگران Rahul Sarugaser و مایکل فریمن.
 • سهام Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, -2.91% سقوط چهار شنبه, حتی پس از کروز اپراتور چرخش به سه ماهه اول از دست دادن است که گسترده تر از انتظار می رود به عنوان COVID-19 همه گیر چراغ کروز تعلیق اما گفت: 2021 رزرو باقی مانده است و در محدوده تاریخی.
چگونه دیگر بازارهای معاملاتی ؟

دولت ایالات متحده اوراق قرضه شد کمی پایین تر با 10 سال خزانه توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.685% 1 اساس نقطه در 0.69% در روز چهارشنبه. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار آمریکا در برابر سبد ارزهای رقیب با یخ شاخص دلار DXY, -0.26% تجارت 0.2%.

در فلزات گرانبها, قیمت طلا در معاملات آتی برای تحویل در ماه ژوئن GCM20, +0.37% رز $3.10 یا 0.3% در $1,751.70 در هر اونس رسید. قیمت های نفت خام برای تحویل جولای ما:CLM20 CL.1, +3.97% اضافه شده $1.02 سنت یا 3.2% به تجارت در $32.98 در هر بشکه رسید.

در شاخص های جهانی سهام, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +0.98% به دست آورد, 1%, در حالی که FTSE 100 UKX, +1.08% افزایش 1.1%.

در آسیا تجارت ژاپن Nikkei NIK +0.79% افزایش 0.8%, هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, +0.04% پیشرفته کمتر از 0.1% و شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, -0.51% بسته 0.5% آیا به عنوان CSI 300 شاخص 000300, -0.53%.

علامت DeCambre کمک گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>