بازار عکس: داو آتی افزایش بیش از 200 امتیاز نزدک مجموعه ای برای اضافه کردن رکورد در آستانۀ کلید شغل گزارش

ایالات متحده آتی سهام در روز پنج شنبه با اشاره به دستاوردهای به عنوان سرمایه گذاران مشتاقانه در انتظار مهم از

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

ایالات متحده آتی سهام در روز پنج شنبه با اشاره به دستاوردهای به عنوان سرمایه گذاران مشتاقانه در انتظار مهم از گزارش اشتغال است که می تواند ریختن بیشتر نور در دولت از اقتصاد داخلی در تلاطم جهانی شیوع ویروسی.

روز استقلال می افتد در روز شنبه در این سال این معنی است که ایالات متحده در بازارهای مالی بسته خواهد شد در روز جمعه و بازار اوراق قرضه خواهد شد و نزدیک یک ساعت اولیه در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

چگونه معیار انجام است ؟

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.93% YMU20, +0.93% شد تجارت 230 امتیاز یا 0.9% بالاتر در 25,805 کسانی که برای S&P 500 شاخص ES00, +0.64% ESU20, +0.64% بودند به دست آوردن 19.65 امتیاز برای رسیدن به 3,122.75 بازگشت 0.6%; در حالی که Nasdaq-100 آتی NQ00, +0.39% NQU20, +0.39% صعود بودند 42 امتیاز و یا 0.4% در 10,310.75.

برای تعطیلات کوتاه هفته داو است 2.9% افزایش شاخص S&P 500 در سرعت به بازگشت به 3.6 درصد و شاخص Nasdaq Composite با هدف شد یک 4.1% هفتگی بازگشت به جمعه نزدیک از تجارت است.

چه رانندگی بازار

شرکت کنندگان در بازار شده اند رانندگی سهام به رکورد ارتفاعات در نشانه هایی از بهبود در اقتصاد آمریکا حتی به عنوان coronavirus موارد شده اند احیا و پنج شنبه شغل گزارش ممکن است ارائه روشن ترین تصویر و در عین حال از چگونگی بازار کار شده است در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی.

اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch پیش بینی 3.7 میلیون شغل ایجاد شده و یا ترمیم شده در ماه ژوئن با برخی برآوردها اعم به عنوان بالا به عنوان 8 میلیون. وال استریت ژورنال تخمین می زند که 2.9 میلیون شغل ایجاد شده در ماه گذشته و نظرسنجی از Econoday است برآورد افزایش 3 میلیون زیر ممکن است حقوق و دستمزد افزایش 2.51 میلیون نفر و نرخ بیکاری 12.4% از 13.3 درصد در ماه مه. سطح بیکاری است که انتظار می رود نسبتا ثابت برای این ماه است.

ناامید کننده می تواند اضافه کردن به نگرانی های اخیر تجدید حیات در coronavirus موارد ضابط بهبود اقتصادی و مانع امیدوار به صورت V شکل یا سریع بهبود اقتصادی از تعطیلی و مستندات اجرا را برای جلوگیری از گسترش سرایت.

این گزارش را منعکس استخدام به عنوان کسب و کار بازگشایی شد اما این لزوما منعکس کننده برگشت از محدودیت های اجتماعی فاصله توسط تعدادی از جنوب و غربی ایالات متحده به عنوان موارد COVID-19 مشخصی.

در روزهای اخیر در تگزاس مورد نیاز است که میله های نزدیک و فلوریدا اعمال محدودیت های جدید در آن سالن. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهر را به تاخیر می اندازد برنامه ریزی بازگشایی داخل سالن ناهار خوری در رستوران.

در این راه یک گزارش هفتگی مدعیان ممکن است ارائه وضوح بیشتر در جریان امور با 1.4 میلیون نفر از مردم انتظار می رود که ارائه شده برای مزایای بیکاری در هفته 27 ژوئن در مقایسه با 1.480 میلیون در هفته گذشته.

هر دو کار گزارش منتشر خواهد شد در 8:30 a. m. شرقی.

روز شنبه, اتوماتیک, پردازش داده ها, Inc.'s بخش خصوصی اشتغال نیز گزارش داد که ایالات متحده اضافه شده 2.37 میلیون شغل در ماه ژوئن. مهم تر ADP مطرح شده ممکن است این اعداد به منعکس کننده که 3.06 میلیون شغل اضافه شد به جای گزارش اولیه از دست دادن 2.76 میلیون شغل است.

"میزان روز گذشته تجدید نظر نشان می دهد که ما می توانیم انتظار نوسانات بیشتر بعد از آن در اشتغال در ایالات متحده در روزها و هفته های پیش رو, با این حال, آن را ارائه می کند که امیدواریم طی چند ماه آینده بیشتر furloughed کارکنان خواهد شد بازگشت به کار" نوشته مایکل Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان در پنجشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

"انتظارات برای امروز گزارش اشتغال ماه ژوئن برای بیشتر مشاغل دستاوردهای هر چند برآورد طور گسترده ای متفاوت است از کمتر از یک میلیون دلار به عنوان بالا به عنوان 8 [میلیون] هر چند اجماع است برای بیش از 3متر. در تجدید نظر به ADP شماره ما نیز باید داشته باشیم و به طور مشابه قابل تجدید نظر در اینجا به عنوان خوب," او گفت:.

کار گزارش آمده است که فعالیت بخش تولید در آمریکا نشان داده است نشانه هایی از بازگشت. موسسه مدیریت عرضه گفت: ساخت آن شاخص با صعود به 52.6% از 43.1 درصد در مارس و 11 سال کم از 41.5 درصد در ماه آوریل است.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان مورد شمارش 2.64 میلیون و مرگ و میر 127,681. موارد در حال افزایش است, در 35 متحده در 14 روز گذشته به گفته نیویورک تایمز ردیاب رهبری کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا

در اروپا نرخ بیکاری در 19 کشور عضو منطقه یورو در آمد در 7.4% در ماه مه از 6.6 درصد در ماه آوریل به نمایندگی از بدترین خواندن از نوامبر گذشته به عنوان بلوک هایش با همه گیر.

در دیگر گزارش های اقتصادی یک خواندن از کارخانه سفارشات ممکن است به دلیل در ساعت 10 صبحtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن