بازار عکس: Dow به پایان می رسد 360 امتیاز پایین تر اما نزدک شکاف 26th, رکورد از سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران پیدا ایمنی در فناوری

سهام ایالات متحده بسته عمدتا کاهش پنج شنبه اما کم از این روز به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در فناوری و تکنولوژی های مربوط به سرمایه گذاری به دلیل افزایش موارد coronavirus در ایالات آریزونا و فلوریدا.

یک 7-2 تصمیم دیوان عالی کشور حاکم است که نیویورک دادستان می تواند دسترسی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی نیز تجزیه توسط وال استریت.

چگونه معیار انجام است ؟

میانگین صنعتی داو جونز بسته 361.19 امتیاز یا 1.4% به پایان در 25,706.09 اما تا به حال شده است توسط بسیاری به عنوان 544 امتیاز در روز کم است. آبی تراشه شاخص وزن با جزء Walgreens.

S&P 500 شاخص از دست 17.89 امتیاز یا 0.6% در 3,152.05 بعد از دست زدن به معاملات روزانه کم در 3,115.70. شاخص Nasdaq Composite از سر گرفته پیشروی آن پس از روی لئامت دادن در قلمرو منفی با تکنولوژی لادن شاخص بسته 55.25 امتیاز یا 0.5% در 10,547.75 مارک دوم خود رکورد در یک ردیف و در آن 26 سال 2020 است.

Nasdaq-100 شاخص , NDX, +0.82%, متشکل از بزرگترین شرکت ها در شاخص Nasdaq با ارزش بازار بسته تا 0.8 درصد در 10,754.59 در حالی که کلاه کوچک شاخص راسل 2000 RUT -1.99%, حساسیت بیشتری نسبت به چشم انداز اقتصادی به پایان رسید 2% در 1,398.92.

چه رانندگی بازار ؟

این یک سواری پر از دست انداز برای سهام روز شنبه با سرمایه گذاران محکم برای یک تعداد انگشت شماری از سهام تکنولوژی در میان سودای نگرانی در مورد شکل بهبود اقتصادی از COVID-19 همه گیر است که همچنان به انتقام ویران کردن در اقتصاد داخلی.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی که بزرگ کلاه tech نامهای خواهد بود که روشن برندگان پس از ویروسی همه گیر پشتیبانی شده توسط یک دوز سنگین از محرک اقتصادی توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا.

سهام گرفته اند ممکن است یک پا پایین تر در اواخر صبح روز بعد از دادگاه عالی حکومت 7-2 که رئیس جمهور فاقد ایمنی را به خودداری از اظهارنامه مالیاتی خود را از دادستان. این یک بیت از یک “زانو حرکت تند و سریع” واکنش گفت: جو Saluzzi co-مدیر بازرگانی در Themis تجارت.

“بازار کمی دوستانه تر به رئیس جمهور و سیاست های خود را به” Saluzzi در مصاحبه ای گفت: “بنابراین هر چیزی که دیده می شود به عنوان منفی به او ممکن است به تحریک یک واکنش است. “

حرکت در آمده و پس از گزارش هفتگی مدعیان نشان داد که یکی دیگر از 1.3 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار مزایای اشتغال در اخیر هفته زیر 1.4 میلیون هوا در MarketWatch بررسی و پایین از 1.43 میلیون دلار در قبل از هفته است.

که دست نخورده نگه می دارد یک کرم روند پس از اوج ماه مارس گذشته اما هنوز هم نشانه 15 هفته از ادعای حداقل یک میلیون نفر است.

“مدعیان باقی می ماند بسیار بالا و بهبود پس از اواخر ماه مارس تقریبا به توقف آمده است” نوشت: تحلیلگران در UniCredit در روزانه تحقیق داشته باشید. “دوباره اعمال محدودیت در چندین ایالت رو به رشد تعداد جدید COVID-19 موارد می تواند در حال حاضر به حال یک اثر” به گفته تحلیلگران.

این مدعیان گزارش آمد حدود یک هفته پس از ماهانه آمار-حقوق و دستمزد گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده به دست آورد 7.5 میلیون شغل در ماه مه و ژوئن. که محدودتر در مقایسه با 22 میلیون شغل از دست رفته در طول دو ماه اول از این بیماری همه گیر.

در برابر این پس زمینه, عفونت برگرفته از رمان گونه از coronavirus نیست کاهش خواهد یافت. خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که فلوریدا دیدم سوابق در هر دو جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حالی که آریزونا اضافه شده 4,057 موارد جدید.

به طور کلی در ایالات متحده گزارش شده بیش از 58,000 موارد جدید در روز چهارشنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز کمی پایین از روز قبل. این کشور تلفات غرفه در بیش از 132,309.

در طول یک پادکست با وال استریت ژورنال روز چهارشنبه, Dr. Anthony Fauci, قبل از هر چیز متخصص بیماری های عفونی در آمریکا گفت که ما همچنان در تلاطم موج اول مرگبار بیماری همه گیر.

“ما هرگز بدست از موج اول” او گفت:. “بنابراین من آرزو می کنم ما را متوقف صحبت کردن در مورد امواج و فقط در این واقعیت که ما در حال حاضر. “

در واقع موارد در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا نقاط داغ در این تجدید حیات نیز آمار جدید روزانه بالاترین رکورد در روز چهارشنبه.

که گفت:, فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است تشویق به شرکت والت دیزنی قطع +0.12%. برای ادامه با آن مرحله به مرحله طرح به بازگشایی پارک آن در روز پنجشنبه شروع و از طریق ژوئیه 15. در نیویورک داخلی مراکز خرید خارج از شهر نیویورک هستند واجد شرایط برای بازگشایی جمعه نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

در همین حال وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC در طول مصاحبه ای در روز پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پشتیبانی از باریک بسته کمک برای آمریکایی ها صدمه دیده از این بیماری همه گیر. Mnuchin گفت که کاخ سفید پشت بیشتر فرمت چک حفاظت از برنامه که تمدید شده است به اوت. 8 و محرک چک برای افراد, اما در سطح کمتر از مراحل اولیه بهبودی کمک کند.

“بازار به قیمت مناسب در این واقعیت است که ویروس چیزی است که ما باید به زندگی با كمربند تحت کنترل هستند و ما در حال رفتن به یک کامل مستند اجتماعی” به گفته دیوید Bahnsen مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ساحل نیوپورت کالیفرنیا.-بر اساس Bahnsen گروه با بیش از $2.25 میلیارد دلار دارایی.

“بازار خیلی بیشتر متمرکز بر تغذیه” Bahnsen گفت: در مصاحبه “است که لزوما چیز خوبی نیست اما مطمئن شوید که سخت برای بازار به شکل یک نظر در برابر خطر دارایی های با نقدینگی و اسپردهای که فدرال ریزرو ایالات متحده تولید شده است.”

اتمام: Coronavirus شمارش: Global موارد COVID-19 top 12 میلیون; 549,846 مرگ و میر و 38 ایالت آمریکا هنوز هم در حال افزایش موارد

که سهام در تمرکز ؟

  • سهام Bed Bath & Beyond BBBY, -24.49% غرق 24.5% پس از خرده فروش گفت: این امر نزدیک 20 درصد از فروشگاه های آن است.
  • ایالات متحده ذکر شده سهام Hexo پارسیان. HEXO, +5.93% افزایش حدود 6% شنبه پس از کانادا بر اساس شاهدانه شرکت گفت: این امر شروع به فروش شاهدانه پزشکی در اسرائیل مارک اولین بار آن محصولات پزشکی شاهدانه در دسترس خواهد بود در خارج از کانادا.
  • سهام Allegiant Travel Co. ALGT, -7.68% تضعیف 7.7% حتی اگر این شرکت گفت: آن رزرو به طور متوسط 4 میلیون دلار در روز “بیش از” انتظارات خود را.
  • تسلا Inc. TSLA, +2.07% سهام طراحی 2.1% بالاتر در پشت Wedbush تجزیه و تحلیل نشان می دهد شرکت ماشین ممکن است یک “snapback از تقاضا است.”
  • سهام Harley-Davidson, Inc. گراز +0.62% 0.6% شنبه پس از موتور سیکلت ساز فاش کرد که آن را قطع حدود 14 درصد از نیروی کار خود را به عنوان بخشی از بازسازی و گفت: رئیس امور مالی جان Olin پله موثر بلافاصله پس از 10 سال در نقش.
  • Walgreens چکمه داد WBA, -7.75% سهام تعطیل نزدیک به 8 درصد از داروخانه های زنجیره ای گفت: این امر کاهش 4000 مشاغل.
  • سهام Wells Fargo & Co. WFC -2.07% کاهش 2.1% در گزارش که بانک دیده می شود برش هزاران شغل.

چگونه دارایی های دیگر انجام?

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام در معاملات آتی برای تحویل در ماه آگوست کاهش یافت $1.28 یا 3.1% به حل و فصل در $39.62 در هر بشکه در بورس نیویورک به عنوان ویروس نگرانی های گل نشسته تقاضا در بورس نیویورک. در فلزات گرانبها اوت آتی طلا طلا -0.46% سقوط $16.80 یا 0.9% به حل و فصل در $1,803.80 دلار در هر اونس پس از ضربه زدن به بالاترین سطح خود از سپتامبر. 2011 در روز چهارشنبه.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد پایین بود سقوط کرد 3.6 اساس نقطه به 0.617% در اطراف آن به پایین ترین سطح از مارس 14. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار آمریکا با رشد 0.4 درصدی در برابر سبدی از ارزهای رقیب بر اساس تجارت در یخ شاخص دلار.

در بازارهای سهام اروپا, شاخص Stoxx Europe 600 بسته 0.8 درصد کاهش و لندن FTSE 100 کاهش 1.7%. در بازارهای آسیایی یک شبه چین معیار CSI 300 شاخص به دست آورد 1.4% گسترش هفتگی خود را از دست داد. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص 0.3% افزایش پیدا کرد.

همچنین نگاه کنید به: ‘بازار نیست و قیمت گذاری در یک همه روشن در اقتصاد’ می گویند BofA تحلیلگران که S&P 500 را تا پایان سال در 2900

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de