بازار عکس: داو بسته 600 امتیاز پایین تر برای پاک کردن هفتگی دستاوردهای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند چین و تعرفه ها و درآمد نا امید

سهام بسته به شدت کاهش جمعه در زشت شروع به ماه مارس به عنوان سرمایه گذاران نشان داد ناامیدی با درآمد از شرکت ها

توسط NEWSAMINS در 13 اردیبهشت 1399

سهام بسته به شدت کاهش جمعه در زشت شروع به ماه مارس به عنوان سرمایه گذاران نشان داد ناامیدی با درآمد از شرکت های فن آوری و با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال تعرفه واردات در چین در اقدامی تلافی جویانه برای دست زدن به آن از COVID-19 بیماری همه گیر.

چگونه عمده شاخص کرایه?

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -2.55% سقوط 622.03 امتیاز یا 2.6% به پایان در 23,723.69 در حالی که S&P 500 SPX -2.80% داد تا 81.72 امتیاز یا 2.8% به حل و فصل در 2,830.71. شاخص Nasdaq Composite COMP -3.20% عقب نشینی 284.60 امتیاز یا 3.2% بسته شدن در 8,604.95. NQ00, -3.05%

پس از دستاوردهای, از دوشنبه تا جمعه است که به کمک شاخص های عمده پست خود بهترین مارس در سال, از دست دادن جلسات پنج شنبه و جمعه چپ معیار با ضرر و زیان در این هفته با شاخص های Dow و S&P از دست دادن 0.2 درصد و نزدک پایان هفته 0.3% پایین تر است.

بخوانید:چرا وال استریت گاو نر که به نام مارس سهام-بازار تجمع حاضر به بالا بردن شاخص S&P 500 با هدف

چه راند بازار ؟

سهام ایالات متحده ارسال شده تیز ضرر و زیان به سرمایه گذاران مجددا به درآمد شرکت ها تصویر و تاثیر اقتصادی مداوم COVID-19 اپیدمی بعد از عمده معیار بریده خود را به بهترین ماهانه عملکرد در سال در ماه آوریل است.

"پس از یکی از بهترین ماه در تاریخ, آن را نه بیش از حد تعجب آور برای دیدن برخی از سود گرفتن در اینجا گفت:" مت ما همکاری رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری در یک مصاحبه.

"ما شروع کردن درآمد های نجومی در آتش شد شروع به تکنولوژی و نتایج شب گذشته آن را بیشتر مخلوط," او اضافه شده است. "بازار شدند و قیمت گذاری در کمال نزدیک از این تکنولوژی غول و در حال حاضر ما در حال دیدن برخی از فشار رو به پایین در بازار وجود دارد به عنوان یک کمی واقع بینانه تر نظر از این نتایج است."

ببینید:اپل آن را نشان می دهد سرمایه گذاران برخی از عشق به عنوان آمازون می گوید آنها را به یک صندلی در طول coronavirus

به گفته تحلیلگران آن را هدایت و یا عدم آن در مورد اپل — که به نظر می رسد ناآرام سرمایه گذاران. اپل گزارش داد که سود اندکی کاهش پیدا کردند اما فروش رشد در میان گسترش COVID-19 در حالی که امیدوار کننده میلیاردها سرمایه گذاران بیشتر در سهام repurchases و سود سهام است اما برای ارائه یک چشم انداز. سهام داو جزء Apple Inc. AAPL -1.61% بسته 1.6 درصد کاهش جمعه.

سهام Amazon.com Inc. AMZN, -7.59%. دوم-بزرگترین شرکت سرمایه گذاری در بازار در شاخص S&P 500 به پایان رسید جلسه را از 7.6 درصد پس از آن گفت: در اواخر روز پنجشنبه آن را در صدر 75 میلیارد دلار فروش در سه ماهه اول به عنوان COVID-19 جاروب در سراسر جهان, اما سود کاهش یافته است و این شرکت گفت که ممکن است از دست دادن پول در دوره فعلی به عنوان آن را خرج می کند به نگه دارید تا با تقاضا است.

هر دو اپل و آمازون در میان شرکت هایی که منجر به S&P 500 index را باز گشت از مارس 23 پایین و دو نفر از بهترین نوازندگان در ماه آوریل است. آمازون بسیج نزدیک به 27 درصد در ماه آوریل در حالی که اپل شروع به پریدن کرد 15 درصد است.

قدر تک به تک از بازار مارس 23 پایین نیز دارای سمت چپ ارزیابی در سطوح بسیار بالا در طول زمان هنگامی که در حال انجام coronavirus بیماری باعث می شود پیش بینی آینده سود شرکت ها دشوار است. S&P 500 جمعه به پایان رسید با یک جلو قیمت به درآمد چند 19.8 خوبی بالاتر از میانگین تاریخی با توجه به FactSet.

در ضمن شاخص ها در بازار جهانی تحت فشار بودند پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او ممکن است در نظر اعمال تعرفه واردات در چین است.

واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد که مقامات ایالات متحده شروع به بررسی طرح های پیشنهادی برای تنبیه چین برای دست زدن به آن از این بیماری همه گیر از جمله تنبیهی تعرفه واردات اضافه کردن به روحیۀ در وال استریت.

"زنجیره تامین شد و در حال حاضر در یک محل دشوار با توجه به فشار جهانی رشد عدم وجود حمل و نقل کالا در سراسر جهان و شنوایی وجود دارد که می تواند حتی بیشتر گونه به زنجیره تامین در قالب تعرفه ها است به حق بودن قیمت به بازار منفی" ما گفت.

سهام شاهد جنبش کمی پس از موسسه مدیریت عرضه گفت آن مه شاخص تولید در آمد در 41.5%. اقتصاددانان بررسی MarketWatch, به طور متوسط نگاه کرده بود برای ارزیابی به شیرجه رفتن به 35 درصد از 49.1% خواندن در ماه مارس است. شکل زیر 50 نشان می دهد رکود در فعالیت است.

که شرکت در تمرکز ؟
  • سازمان غذا و دارو گفت: اواخر جمعه که آن را اعطا داروسازی Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -4.82% اورژانس با استفاده از مجوز برای remdesivi آن تجربی COVID-19 درمان است. در اواخر روز پنجشنبه این شرکت گفت: این امر صرف حدود 50 میلیون دلار برای تست و ساخت remdesivir در حالی که گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول نتایج. جلعاد سهام کاهش یافت و 4.8% پس از افزایش بیش از 12% در ماه آوریل است.
  • Clorox Co. CLX, +3.36% سهام افزایش یافت 3.4% پس از ساز تمیز کردن و محصولات خانگی در صدر درآمد سه ماهه پیش بینی افزایش تقاضا شده توسط برای ضد عفونی و تمیز کردن دیگر محصولات است.
  • داو جزء شورون Corp. CVX, -2.78% در روز جمعه گزارش داد یک افزایش در سه ماهه اول درآمد اما یک کاهش در درآمد از یک سال پیش به عنوان نفت و کالا قیمت ها سقوط کرد در ماه مارس است. غول نفت گفت: این کاهش بیشتر آن سال 2020 هزینه های سرمایه چشم انداز توسط $2 میلیارد دلار به 14 میلیارد و انتظار دارد که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد $1 میلیارد. سهام بسته 2.8% پایین تر است.
  • Exxon Mobil Corp XOM, -7.16% سهام عقب نشینی 7.2% در روز بعد از غول نفت و داو جزء نوشته شده آن را برای اولین بار از دست دادن فصلنامه در سه دهه.
  • Honeywell International, Inc. HON, -3.27% سهام از دست 3.3% پس از آن گزارش سود سه ماهه نخست سال که ضرب و شتم انتظارات اما فروش آن کاهش یافت و بیش از هوا به عنوان صنعتی کنگلومرا گفت: COVID-19 همه گیر تا به حال تاثیر قابل توجهی در آن زنجیره تامین مشتری سایت و تجاری هوافضا و نفت و گاز پایان بازار
چگونه دیگر بازارهای تجارت ؟

نفت خام قیمت بسته شدن هفته های بالاتر با قیمت یک بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CLM20, +4.72% به دست آوردن 94 سنت یا 5 درصد به حل و فصل در $19.78 در بورس نیویورک. در فلزات گرانبها, ژوئن طلا GCM20, +0.83% رز $6.70 یا 0.4% به حل و فصل در $1,700.90 دلار در هر اونس در روز رسید.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.619% لبه 2 واحد بالاتر برای 0.63%.

بسیاری از مبادلات جهانی بسته شد جمعه در رعایت بین المللی کارگران در روز است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن NIK -2.84% بسته 2.8 درصد کاهش و انگلستان FTSE 100 UKX, -2.34% به پایان رسید جلسه آن پایین 2.3%.

دلار آمریکا بدون تغییر بود نسبت به یک سبد از شرکای تجاری با توجه به شاخص دلار ICE DXY, +0.05% .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن