بازار عکس: داو کتاب اندکی افزایش نزدک به پایان می رسد در یک رکورد به عنوان افزایش در coronavirus موارد کلاه رالی قوی شغل گزارش

شاخص های سهام ایالات متحده به پایان رسید متلاطم جلسه پنج شنبه با ناچیز سود به یک تعطیلات کوتاه هفته به عنوان ی

توسط NEWSAMINS در 13 تیر 1399

شاخص های سهام ایالات متحده به پایان رسید متلاطم جلسه پنج شنبه با ناچیز سود به یک تعطیلات کوتاه هفته به عنوان یک رکورد در افزایش جدید کروناویروس موارد در ایالات فلوریدا کمک به تضعیف برخی از خوش بینی در اطراف یک قوی تر از حد انتظار گزارش اشتغال ماهانه برای ماه ژوئن.

بازارهای مالی ایالات متحده بسته خواهد شد در روز جمعه به رعایت جولای چهارم تعطیلات که می افتد در روز شنبه این سال است.

چگونه معیار انجام ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% بسته 92.39 امتیاز یا 0.4% افزایش به پایان برساند در 25,827.36 در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.45% اضافه شده 14.15 امتیاز یا 0.5% برای رسیدن به 3,130.01.

در ضمن شاخص Nasdaq Composite COMP +0.52% به دست آورد 53 امتیاز و یا 0.5% دید در 10,207.63, رزرو, خود, دوم راست, رکورد نزدیک است اما به خوبی خود را روزانه در 10,310.36.

برای تعطیلات کوتاه هفته داو رز 3.3% S&P 500 بریده بازگشت از 4 ٪ در حالی که نزدک وارد 4.6% هفتگی بازگشت.

چه راند بازار ؟

فعالان بازار تمایلی به رانندگی گسترده بازار به طور قابل توجهی بالاتر در روز پنج شنبه پس از رویترز گزارش داد که فلوریدا خرد سوابق در روز پنج شنبه زمانی که این گزارش بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد به نمایندگی یکی از بزرگترین روز افزایش در دولت پس از همه گیر آغاز شده است.

بازار نیز از دست برخی از حرکت پس از یک گزارش نشان داد که نهایی-مرحله محاکمه مدرن MRNA, -4.90% coronavirus کانديد واکسن به تعویق افتاد, با توجه به یک گزارش از آمار اخبار.

همه گیر اخبار به تدریج رنده دور در آنچه که در شکل دادن به یک قوی رالی برای سهام زیر شادمان گزارش بازار کار ایالات متحده.

وزارت کار داده ها نشان داد که آمریکا اضافه 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن در مقایسه با انتظارات برای یک افزایش 3.7 میلیون نفر و نرخ بیکاری کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی به 11.1%.

میلیون ها آمریکایی به بازگشت به کار پس از متحده شروع به بازگشایی فعالیت های کسب و کار ممکن است اما اقتصاد نیست به حالت عادی بازگشت. ایالات متحده از دست داده و بیش از 22 میلیون شغل در طول ارتفاع بهداشت عمومی بحران و تنها ترمیم 7.5 میلیون نفر از آنها در دو ماه گذشته.

در ضمن آمار هفتگی نیز پنج شنبه منتشر شده نشان داد برنامه های جدید به صورت سنتی مزایای بیکاری همچنان به سرعت در حال سقوط به 14.3 میلیون نفر در هفت روز منتهی به 27 ژوئن از 1.48 میلیون در قبل از هفته است. تعدادی از مردم دریافت سنتی مزایای بیکاری افزایش یافت 59,000 در هفته منتهی به 20 ژوئن به 19.29 میلیون.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام اطلاعات "دیدنی اخبار" طی یک جلسه در صبح روز پنج شنبه. "اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش دوباره" از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس" او گفت:.

کار-گزارش بازار نشان دهنده مثبت برای اقتصاد است که ضرب و شتم توسط تعطیلی کسب و کار به ضرب و شتم به شیوع ویروسی اما تحلیلگران با احتیاط واکنش نشان دادند به این دلیل که اطلاعات را منعکس نمی کند برخی از حرکت صعودی از محدودیت در فعالیت های کسب و کار توسط دولت تجربه تجدید حیات از موارد جدید.

ایالات متحده دیدم 52,000 جدید COVID-19 موارد شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز یک روز رکورد در آمریکا بنحوی که مبارزه با گسترش ویروس به مراتب بیش از آن را به شکل V یا سریع و تیز بهبود اقتصادی تقریبا غیر ممکن است.

کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت گفت که سنبله در موارد اتحادش را تغییر رفتارهای شرکت هایی مانند Apple Inc. AAPL 0.00, که اعلام کرد که آن را دوباره بسته شدن بیشتر فروشگاه ها در روز چهارشنبه. تغییر در انتظارات در مورد زمانی که کسب و کار می تواند بازگشایی برانگیخته مینی چرخش به سهام که به عنوان بهره از کارگران و مصرف کنندگان در خانه ماندن.

"البته ما در حال حاضر می دانیم که بازگشایی برنامه های تغییر داده شده اند با بسیاری از ایالت ها و شهرهای معکوس ، در همان زمان و بدون در نظر گرفتن آنچه که مقامات در حال توصیه ما شرکت (مانند اپل) و مصرف کنندگان تغییر برنامه های خود و کاهش" نیکسون گفت.

"این منجر به یک 're-چرخش از نوع بازگشت به سهام ثابت کرد که انعطاف پذیر در یک" اقامت در خانه "محیط زیست" او توضیح داد.

کتی استاکتون بازار تکنسین و بنیانگذار Fairlead استراتژی گفت MarketWatch که اخیر wobbles در بازارهای آمده اند در طول تحکیم فاز در غیر این صورت پس از یک رشد قوی برای سهام پس از یک جلسه اخیر از نوسانات در اواسط ماه ژوئن.

او در توضیح معاملات اخیر به عنوان "سالم به عنوان آن را رها شرایط اشباع خرید."

"ما در حال گرفتن یک کمی بیشتر سازنده در حال حاضر هر چند هنوز هم وجود دارد چیزی که من را در نظر به یک سطح سالم از شک و تردید وجود دارد. که می تواند سوخت یک روند صعودی که آیا آن را حس می کند و اساسا یا نه" استاکتون گفت.

به دنبال اخبار درایو به بازار از اینجا به او گفت: از آنجا که سرمایه گذاران احساس "ما نمی هر گونه دید به اصول اقتصاد است."

در دیگر گزارش های اقتصادی در پنجشنبه خواندن سفارشات کارخانه نشان داد 0.8% افزایش در ماه مه برای اولین بار در سه ماه.

که سهام آنها در تمرکز ؟
  • سهام تسلا, Inc. TSLA, +7.95% شروع به پریدن کرد و 8 درصد پس از یک تحلیلگر Wedbush افزایش سهام خود را با قیمت هدف به 2000$.
  • پی پال, Inc.سهام PYPL, -0.12% به پایان رسید 0.1% پایین تر پس از یک تحلیلگر سهام خود را بالا برده و قیمت هدف به 200 $از $176.
  • Alexion Pharmaceuticals Inc. ALXN, -0.08% سهام تضعیف 0.1% پس از کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: شرکت خواهد پرداخت 21 میلیون دلار برای حل و فصل اتهامات عنوان شده است که آن را پرداخت روسی و مقامات ترکیه برای ترویج آن سرکوب کننده سیستم ایمنی به مواد مخدر Soliris.
  • سهام آلاسکا هوا Group Inc. ALK, +2.21% افزایش 2.2% پس از شرکت هواپیمایی در گفت و گو با امن $1.2 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی.
  • سهام Moderna, Inc. MRNA, -4.90% بسته تجارت 4.9 درصد کاهش پس از آمار اخبار گزارش.
  • سهام لیموناد, Inc. LMND, +139.34%, تلفن همراه شرکت های بیمه افزایش یافت 139% در نخستین نمایش عمومی خود را در بازار بورس نیویورک روز شنبه.
چگونه دارایی های دیگر انجام دهد ؟

وست تگزاس اینترمدیت آمریکا نفت خام CLQ20, +1.18% برای تحویل در ماه آگوست و در $40.65 در هر بشکه در بورس نیویورک تا 2.1% در قسمت تشکر ها رو به کاهش موجودی انبار. در فلزات گرانبها اوت آتی طلا GCQ20, +0.39% رز $10.10 یا 0.6% پایان در $1,790 در هر اونس است.

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.673% پایین بود 1.2 اساس امتیاز در 0.670% پس از قوی شغل گزارش دادند سرمایه گذاران به دارایی های ریسک. قیمت اوراق قرضه حرکت معکوس به بازده.

دلار 0.1% در برابر سبد ارزهای رقیب بر اساس تجارت در یخ شاخص دلار DXY, +0.03%.

در بازارهای سهام اروپا, شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.96% بسته 2 درصد و بالاتر و لندن FTSE 100 UKX, +1.33% به پایان رسید با 1.3% به دست آورید.

در بازارهای آسیایی شبانه ژاپنی Nikkei NIK +0.11% لبه 0.1%, هانگ سنگ در هنگ کنگ HSI, +2.85% متوقف شده نزدیک به 3 درصد و بالاتر و شاخص ترکیبی شانگهای SHCOMP, +2.13% بسته 2.1% افزایش.

جزئیات بعدی:آن را برای رفتن به یک بلند و بالا و پایین رفتن هیچ جا تابستان در بازار سهام اما نمی فروش نشدهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن