بازار فوق العاده: به همین دلیل است که بازار سهام ایالات متحده نادیده گرفتن یک دم بحران در هنگ کنگ ؟

رئیس جمهور تهمت قوی ضد چین سخنرانی جمعه بود و آخرین شلیک در یک تعمیق تضاد بین آمریکا و چین است که به ارمغان آورده اند روابط احتمالا به پایین ترین نقطه از هنجارسازی در سال 1979 و می تواند به عنوان مقدمه ای برای چین و آمریکا اختلافات گرفتن در مرکز صحنه برای بازار یک بار دیگر سرمایه گذاران و تحلیلگران می گویند.

رئیس جمهور با تایید قانون در کنگره است که می تواند بار, شرکت های چینی از افزایش پول در بازار آمریکا را تحریم مقامات چینی درگیر در سرکوب اقلیت های قومی در سین کیانگ منطقه گفت که دولت او “خواهد بود که این روند از بین بردن سیاست معافیت” که در درمان هنگ کنگ متفاوت از سرزمین اصلی چین است.

ادامه مطلب: لغو هنگ کنگ ویژه وضعیت مغلوب ساختن پیشی جستن ‘گزینه هسته ای” است که می تواند باعث قطعی آمریکا و چین تقسیم تحلیلگران هشدار می دهند

در تضاد کامل دینامیک در سال 2019 زمانی که قیمت سهام اغلب حرکت به شدت در صرف شایعات در مورد آمریکا و چین روابط تجاری و بازارها در روز جمعه به سختی ثبت نام این تحولات نشان می دهد که سرمایه گذاران مشغول هستند با شرایط منحصر به فرد اطراف coronavirus همه گیر و چشم انداز بهبود اقتصادی افزایش توسط دولت و بانک مرکزی نجات مالی برنامه.

“ترین ریسک دارایی های در حال رانده شدن توسط محرک تنها” ƀtcarchitect چند دارایی مدیر نمونه کارها در Robeco گفت MarketWatch با اشاره به پیشنهاد اخیر از €750 میلیارد محرک های مالی طرح توسط کمیسیون اروپا در بالای حدود 3 تریلیون دلار امداد بسته های تایید شده توسط ایالات متحده در دو ماه گذشته — با نشانه ای که وجود خواهد داشت بیشتر به آمده است. “تا زمانی که این همچنان وجود دارد به نظر می رسد کمی برای متوقف کردن بازار از حال بالا رفتن است.”

بازار سهام ایالات متحده بود شناور در مه با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.06% افزایش 4.3% S&P 500 شاخص SPX +0.48% اضافه کردن 4.5% در حالی که شاخص Nasdaq Composite COMP +1.29% به دست آورد 6.8%.

برخی از کسانی که در سود بودند بریده در هفته گذشته حتی به عنوان ملی چین مردم را کنگره تصویب قانون است که می تواند تا حد زیادی محدود کردن آزادی های دموکراتیک در هنگ کنگ و وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد منطقه ویژه اداری “دیگر خودمختار” به طور بالقوه تنظیم مرحله به تعرفه های بالاتر در هنگ کنگ واردات و پیچیده کسب و کار برای صدها نفر از شرکت های ایالات متحده با ستاد منطقه وجود دارد.

یکی دیگر از دلایل بازارهای مالی در حال بدست گرفتن این وقایع در گشاد گشاد راه رفتن است که “تا کنون تنش بین آمریکا و چین تا حد زیادی ژئوپولیتیک و آنها کمتر اقتصادی یا تجاری مربوط به” گفت: Michael Arone رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای دولت خیابان جهانی مشاوران.

در واقع کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته در حالی که رئیس جمهور شد “miffed” با پکن تجارت توافق بین واشنگتن و پکن در ماه ژانویه دست نخورده باقی می ماند و رئیس جمهور هیچ اشاره ای از آن در سخنرانی خود در روز جمعه.

اما یک بازار که در آن تنش در حال آشکار است که ارز خارجی به عنوان چینی یوان رسید که ارزان ترین سطح نسبت به دلار آمریکا پس از چین و آمریکا تجارت درگیری خود رسیده شدید ترین در سپتامبر 2019.


MarketWatch

در حالی که چین مدیریت پول خود را می کند تا بر اساس سیگنال های بازار و در بخشی در “سیگنال های آن را می خواهد به ارسال” با توجه به رابین بروکس اقتصاددان ارشد در موسسه مالی بین المللی. وجود دارد دو مهم یوان چین نرخ ارز: بازار دریایی یوان و “رفع” در جایی که چینی سیاست گذاران دیکته دلار-نرخ ارز و اجازه می دهد آن را به شناور در عرض 2 درصد از این تعداد است.

“ثابت شده است تضعیف و اساسا در تمام زمان بالا” بروکس گفت. “این حرکت به نظر می رسد مانند یک سیگنال است که نصب این تنش با ایالات متحده هستند خبر بد اقتصادی و یوان در حال ضعیف شدن است در پاسخ.”

خطر این است که ضعف در چین ارز ممکن است foreshadow ضعف اقتصاد جهانی و بازار مالی جهانی بی ثباتی از جمله سقوط در بازار سهام ایالات متحده بروکس گفت و اشاره کرد که قسمت های قبلی از یوان تضعیف شده اند همراه با ضعف رشد اقتصاد جهانی و نوسانات بازار اخیرا در 2015.

“هر گونه پایدار حرکت ضعیف تر در یوان واقعا چیزی که ناراحت بازارهای ناراحت بازارهای در حال ظهور و S&P 500,” او اضافه شده است.

آن را فقط ممکن است زمان را برای سرمایه گذاران در بازار سهام را از خواب بیدار به آنچه در بازار ارز نشان می دهد گفت: بوریس Schlossberg مدیر عامل FX استراتژی در BK مدیریت دارایی ها. “در نهایت به عنوان پست قفل کردن محرک می پوشد بازار رفتن به تمرکز بر روی رشد واقعی و اصول و زمانی که ایالات متحده-چین تنش در آمده است,” او گفت:.

“این بسیار روشن است که ایالات متحده و چین در حال آشتی و ترور” در مورد مسائل اعم از مالکیت معنوی حاکمیت در دریای چین جنوبی و کنترل پیشرفته فناوری اطلاعات او اضافه شده است. “بازار نگرش است که آن را فقط به کلمات آنها نخواهد بود تا احمق به خرابکاری در اقتصاد جهانی بیش از به ظاهر سیاسی, نقاط, اما این یک ساده و بی تکلف نقطه نظر.”

بازار خواهد شد بنابراین در نهایت شروع به پرداخت نزدیک توجه به رابطه, به خصوص به عنوان برگ برنده دولت بیشتر خاص در شرایط تحریم علیه مقامات چینی و شرکت ها و تغییرات به ایالات متحده در رابطه با هنگ کنگ.

در فوری در هفته پیش رو بازار ممکن است همچنان به تمرکز بیشتر در مورد تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند با خوانش در ایالات متحده تولید و بخش خدمات برای ماه مارس به دلیل در روز دوشنبه و پنج شنبه به ترتیب از موسسه مدیریت عرضه.

ایالات متحده دیگر, داده, داده های اقتصادی در شیر شامل اعداد در مارس هزینه ساخت و ساز در دوشنبه, کارخانه سفارشات روز پنج شنبه و ارقام در جدید ادعا می کند برای بیکاری دلیل در روز پنج شنبه. نزدیک تماشا ماهانه اشتغال بخش غیرکشاورزی و نرخ بیکاری گزارش با توجه سهشنبه نیز سرمایه گذاران را به یک تصویر لحظهای از درجه ای که بازار کار را دوباره در ماه مه.

یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها گزارش های درآمدی در هفته آینده از جمله داو جزء Nike, Inc. NKE, +0.37%, و Broadcom, Inc. AVGO, +2.87% در روز پنج شنبه و زوم تصویری Communications Inc. ZM, +9.74% در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de