بازار فوق العاده: سهام-بازار تجمع تهدید کفن از عدم قطعیت به عنوان تازه coronavirus تهدید به بهبود اقتصادی ظهور

بازار سهام توانایی chug پیوسته بالاتر با وجود عدم اطمینان در مورد چگونگی بهبود اقتصادی ممکن است شکل و زمانی که

توسط NEWSAMINS در 1 تیر 1399

بازار سهام توانایی chug پیوسته بالاتر با وجود عدم اطمینان در مورد چگونگی بهبود اقتصادی ممکن است شکل و زمانی که ایالات متحده به ارمغان بیاورد COVID-19 همه گیر تحت کنترل در تمام 50 ایالت است ساخت برخی از سرمایه گذاران عصبی است.

نگرانی این است که این بازار را از دستاوردهای در حال ایستاده بر روی یک متزلزل بنیاد حمایت از سیاستهای مالی و پولی سیاستگذاران در حالی که انتظار برای مصرف کننده و هزینه های کسب و کار به بهبود می یابند.

"آن را مانند بازار را نادیده گرفته است این نگرانی. این درست است که عظیم تغذیه "قرار" به عنوان گسترده ای به عنوان آن است که تاثیر بیشتر دارایی از آنها تا کنون به معنی سرمایه گذاران می تواند به راحتی در محرک" گفت: Marvin لوح ارشد کلان جهانی برای استراتژیست خیابان دولت.

از آنجا که مستندات کسب و کار و فعالیت های مصرف کننده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در اوایل ماه مارس فدرال رزرو ترازنامه است دارای عقاید به بیش از 7 تریلیون طریق خرید همه چیز از گنجينه آمریکا به شرکت های بزرگ اوراق قرضه و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار ارائه backstop برای بازارهای مالی مشابه به بیمه ارائه شده توسط خرید یک گزینه قرار داده توسط یک سرمایه گذار.

علاوه بر کنگره آمریکا تصویب دومین بسته محرک اقتصادی در تاریخ است که هوا به افزایش کسری مالی به حدود 3.7 تریلیون یا 18 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال با توجه به دفتر بودجه کنگره.

"وجود دارد به اندازه کافی نقدینگی در سیستم به مردم در نهایت خرید گزاف گویی گفت:" Loh.

در ضمن دور از بهتر از حد انتظار آمار اقتصادی ایالات متحده به تازگی پیشنهاد بهبود در حال حاضر در راه کمک به بازار سهام خریداران غلبه بر naysayers در حال حاضر.

خرده فروشی فروش رسید و رکورد 17.7 درصد در ماه مه در حالی که تولید صنعتی به دست آورد 1.4% و 2.5 میلیون شغل اضافه شد به عقب کاهش نرخ بیکاری به 13.3 درصد.

سرمایه گذاران ممکن است مصرف بیش از حد آسایش در دولت و بانک مرکزی محرک تلاش ها اما و نادیده گرفتن طولانی پیش رو صعود برای اقتصاد ایالات متحده است.

نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا هنوز هم از دیدن روزانه را افزایش می دهد در coronavirus عفونت به خصوص فلوریدا و آریزونا و تگزاس به عنوان کسب و کار و فعالیت های اجتماعی رزومه. ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در جهان در 2.17 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 118,435 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط جان هاپکینز که از جمعه.

به عنوان یک نتیجه, Apple Inc. AAPL -0.57% گفت: آن را دوباره نزدیک 11 فروشگاه در فلوریدا کارولینا و آریزونا شروع در روز شنبه و خطوط کروز انجمن بین المللی اعلام کرد که داوطلبانه تعلیق عملیات از بنادر ایالات متحده تا سپتامبر. 15 و منجر به کاهش دید برای سهام ایالات متحده در روز جمعه.

سازمان بهداشت جهانی در روز شنبه جلسه همچنین گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس وارد یک "جدید و خطرناک فاز".

اما سرمایه گذاران درک فقدان را در میان دولت های محلی و ایالتی برای بازگرداندن مستند اقدامات نگه داشتن تلاش برای بازگشایی اقتصاد در مسیر.

ببینید: "لا لا زمین؟' بازار سهام است 'تلویزیون قطع شده و دلیل برای 'حساب' وارن بافت نخودی هشدار

ابهامات هنوز دستگاه به عنوان یک نتیجه گفت: دولت خیابان Loh که نگران است که اگر مقید کردن تقاضا می تواند مصرف کنندگان باز کردن کیف پول خود را در کوتاه مدت آن مشخص نیست اگر یک جهش در هزینه می تواند پایدار اگر زیادی قنداق کردن از جمعیت هنوز انتخاب برای ماندن در خانه و نگهداری از مصرف بیش از ترس آنها ممکن است گرفتن ویروس.

و آخرین دور از هفتگی مدعیان نشان داد تعداد افرادی که در واقع سنتی دریافت مزایای بیکاری به سختی کاهش یافت و به 20.54 میلیون در هفته منتهی به مارس 30. این اصطلاح در ادامه ادعاهای گزارش با یک هفته تاخیر به حال به اوج خود رسید و در اواسط ماه مه در حدود 23 میلیون اما کاهش در یک agonizingly سرعت آهسته.

این همه عدم اطمینان سرمایه گذاران به معنای نباید انتظار داشت در کوتاه مدت افت در بازار سهام را به عنوان آنها در اوایل این ماه زمانی که نگرانی در مورد یک re-شتاب از این بیماری همه گیر را در مسیر کمک به یک وحشی اما کوتاه فروش در ژوئن 11 بعد از S&P 500 SPX -0.56% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.80% تا به حال به طور خلاصه پاک ضرر و زیان خود را برای سال.

"به نظر می رسد که بازار 'قیمت گذاری در کمال'" گفت: Kevin فیلیپ مدیر عامل در بال ایر مشاوران سرمایه گذاری در طریق پست الکترونیکی اظهارات. "هر گونه همکاری ناامیدی در شاخص های اقتصادی درمان برای COVID-19 یا دیگر زمانی برای واکسیناسیون می تواند به سرعت تغییر تمایلات بازار."

در عین حال پس از 11 ژوئن تاثیر فروش سهام باید sauntered بالاتر در نظر گرفتن دو شاخص Dow و S&P 500 تا نزدیک به 40 درصد بالاتر از خود را در اواخر ماه مارس پایین اما هنوز ترک S&P 500 به پایین 4.1% در سال-به روزترین و داو پایین 9.4 درصد بیش همان کشش.

بازار سهام را بهبود بر اساس دولت و بانک مرکزی کمک و برخی از بهبود در آمار اقتصادی نشان دهنده تمایل برای سرمایه گذاران به اجتناب از عوامل آنها نمی دانند که چگونه به نقص مانند unquantifiable اپیدمیولوژیک خطرات به نفع "بیشتر آشنا و به راحتی قابل رؤیت عوامل" نوشت: یواخیم Fels جهانی, مشاور اقتصادی برای اوراق قرضه مدیر صندوق Pimco در یک چشم انداز مقاله منتشر شده در اوایل این هفته.

در واقع Takahide Kiuchi اجرایی اقتصاددان در Nomura موسسه تحقیقات و عضو سابق بانک مرکزی ژاپن سیاست گذاری کمیته می گوید: مرتبط با سلامت طبیعت از شوک اقتصادی آن مشکل تر برای تحلیل گران برای پیش بینی زمانی که ایالات متحده و دیگر اقتصادهای توسعه یافته خواهد بازگشت به قبل از COVID امور خارجه اضافه کرد که او شخصا انتظار می رود این روند برای چند سال.

"من احساس می کنم بازار است بیش از حد خوش بینانه و طلب بخشایش عدم اطمینان از آینده" گفت: Kiuchi در طریق پست الکترونیکی ،

منعکس کننده آن شک و تردید کارکنان اقتصاددانان در فدرال رزرو فکر وجود ندارد مقدار نور روز بین احتمال پایه سناریو است که در آن کاهش محدودیت های اجتماعی اجازه رشد اقتصادی و بازار کار به بهبود و سناریوی بدبینانه ترین.

ببینید: بانک فدرال Rosengren انتظار جهش اقتصادی در این سال به کمتر از امیدوار بود برای'

نگاه به آینده برای هفته آینده بازار به سرعت در حال نزدیک شدن به آینده شرکت ها گزارش های درآمدی نجومی برای سه ماهه دوم. تحلیلگران برآورد سود برای S&P 500 مؤسسان شرکت به سقوط 43.8% که علامت بزرگترین سال بیش از سال کاهش از سه ماهه چهارم سال 2008 با توجه به FactSet داده است.

اقتصادی در هفته پیش رو نیز می تواند سرنخ دولت از مصرف کننده موتور رشد اقتصادی ایالات متحده زمانی که وزارت بازرگانی منتشر شده ممکن است به روز رسانی از درآمد شخصی و outlays. ماه گذشته و موجود و فروش خانه های جدید می تواند نشان می دهد اگر خرید خانه در واکنش میان داده ها نشان می دهد که برنامه های کاربردی وام مسکن در حال افزایش بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب