بازار فوق العاده: آن را مانند غرب وحشی با ‘get-rich-جمعیت’ در مقابل Wall St., مزایا, اما آن را بیش از حد آسان به سرزنش سرمایه گذاران خرده فروشی برای ‘حدس و گمان شایع’

قصه های خارج از کار 20 و 30-یه چیزی با استفاده از coronavirus-محرک چک به حرکت شبیه چمچه زنی تا سهام در وال استریت با بی پروا در حال ظهور سریع و با عصبانیت اما دلایل اخیر شور برای سرمایه گذاری است و شاید به مراتب ساده تر است.

MarketWatch نوشته است کمی در مورد افزایش افزایش خرده فروشی سرمایه گذاران از اواخر از جمله در یک مقاله که توسط Mark Hulbert اینجا و یک مقاله نویس Howard R. طلا.

نیویورک پست نوشت: یک مقاله با استناد به تحلیلگر دویچه بانک Parag Thatte که نسبت به خیلی از نزدیک به 40% افزایش در بازار سهام ایالات متحده پس از آن در اواخر مارس نادر به ماشین سرمایه گذاران کوچک با یک اشتهای سيری خطر است. تحلیلگر پیشنهاد کرد که وال استریت حرفه ای بودن مجبور به تعقیب آماتور که باید پیشنهاد سهام.

توبیاس Levkovich سیتی گروپ ارشد سهام آمریکا استراتژیست در یک تحقیق گزارش جمعه گذشته با عنوان “ما گرفتن سبزه” به طور مشابه گمان آن است که سرمایه گذاران شروع به تعقیب عملکرد به عنوان سیتی را از نزدیک دنبال وحشت/سرخوشی شاخص آن رسیده سرخوشی سطح از سال 2002 بارون بن Levinsohn اشاره کرد.

“قطعا وجود دارد ترس از دست رفته. به همین دلیل مردم در حال تعقیب بازار” گفت: نیک Maroutsos co-رئیس جهانی اوراق قرضه در Janus هندرسون سرمایه گذاران در مصاحبه با MarketWatch.

در اواخر مارس پادکست در بلومبرگ Levkovich با اشاره به این احساس که نه ترس از گم کردن یا FOMO اما ترس از معنی داری عملکرد ضعیفی یا FOMU.

سرمایه گذاران خرده فروشی در ریشه این ؟

برخی از آنها ساخته شده است که در دوران صفر-کمیسیون تخفیف کارگزاری طلیعه توسط چارلز شواب و سیستم عامل مانند Robinhood که تهیه کردن به جوان سرمایه گذاران همراه با کمبود انحرافات با توجه به COVID-19 مستندات و بیکاری را به ایجاد یک محیط مناسب برای تازه ضرب معامله گران روز.

“آن بیش از حد آسان است و در حال حاضر همه ما را به رنج می برند به عنوان شدن سریع جمعیت می شود دمیده” CNBC جیم کرامر گفت: او دیوانه پول نشان می دهد در جمعه توصیف محیط زیست در حال حاضر به عنوان یکی از “شایع حدس و گمان است.”

ورود به معاملات روز شده است هرگز به عنوان بدون درز آن را به عنوان با جمعیت زیادی از مردم به دنبال چیزی برای انجام این کار می توانید راه اندازی یک محیط که در آن وجود دارد بسیاری از خرده فروشی حدس و گمان” ملی اوراق بهادار استراتژیست هنر هوگان گفت MarketWatch.

اما آن را سخت به این موضوع که مادر و پاپ گذاران پیشرو جدید سحر سرمایه گذاری در وال استریت کاپیتان های صریح Barstool ورزشی بنیانگذار دیو Khazaal.

از لحاظ تاریخی خرده فروشی سرمایه گذاران و کسانی که بعد تجارت در طرح بزرگ از چیزهایی که نشان دهنده یک بخش کوچک از کل معاملات در وال استریت حتی اگر تخفیف brokerages در حال دیدن یک سنبله در حساب های جدید.

تحقیقات اخیر گزارش از بارکلیز نوشته شده توسط تحلیلگر Ryan Preclaw به این نتیجه رسیدند که سرمایه گذاران خرده فروشی پشت بازار عظیم حرکت و اشاره کرد که خرید آنلاین محبوب-پلت فرم سرمایه گذاری Robinhood در واقع underperformed.

“فقط به خاطر دو چیز اتفاق می افتد در همان زمان معنا نیست که یکی از علل دیگر” گفت: Preclaw. “و در حالی که درست است که بسیاری از بالا-بازگشت سهام داشته اند یک افزایش قابل توجهی در خرده فروشی مالکیت کم بازده سهام نیز یک افزایش بزرگ” تحلیلگر نوشت: (نگاه کنید متصل نمودار).

منبع: Barclays

سرمایه گذاران فردی بعید است که به حساب برای روز شنبه را باطل سهام-بازار فروش که زین میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90%, S&P 500 شاخص SPX +1.30% و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.01% با بدترین زیان هفتگی از هفته منتهی به 20 مارس حتی با مشتقات جزئی ارتجاعی برای سهام در روز جمعه با توجه به داو جونز در بازار داده است.

CNBC Jim Cramer ممکن است مشخص فعلی پویا ترین, به درستی که او این باورند که حرفه ای که متهم شده اند عمدتا نشسته در حاشیه این حماسه تجمع استراتژیک بهره گیری از روز معامله گر جمعیت.

اما حتی اگر سرمایه گذاران خرده فروشی در حال پریدن به سهام می توان آن را سخت به آنها را سرزنش. فدرال رزرو ترازنامه ballooned از حدود 4 تریلیون دلار در مارس به $7.2 تریلیون این هفته در حمایت از اقتصاد است. برخی انتظار دارند که نمونه رشد خواهد کرد و احتمالا به 10 تریلیون دلار قبل از پایان coronavirus بحران بهداشت عمومی به عنوان رئیس بانک فدرال جروم پاول با هدف اطمینان حاصل شود که بازارهای مالی بودند که unhinged در آغاز این رکود مایع باقی می ماند و سالم است.

در چهارشنبه پاول گفت: اقتصاد می تواند مشکل در حالی که اما بانک فدرال نرخ بهره پیش بینی ها حاکی از آن است که آسان پول سیاست را در محل از طریق 2022.

اما ناخواسته یک محصول جانبی از کسانی که در تلاش است تهدید دارایی حباب. خواسته در این مورد در کنفرانس خبری که به دنبال سیاستگذاری فدرال ریزرو به روز رسانی در چهارشنبه پاول گفت که بانک مرکزی تمرکز اصلی در بازار کار را به شکل.

“من می خواهم بگویم اگر ما به عقب نگه دارید چون… ما هرگز این کار را انجام…اما فقط این مفهوم است که ما را عقب نگه دارید چرا که ما فکر می کنیم قیمت دارایی ها بیش از حد بالا هستند دیگران ممکن است فکر می کنم” فدرال رزرو رئیس توضیح داد. او افزود: “آنچه که اتفاق می افتد به مردم است که ما در واقع از نظر قانونی قرار بود در خدمت? قرار است ما به دنبال حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها و این چیزی است که ما در حال پیگیری است.”

در بسیاری از روش های خرید سهام در وال استریت شده است buttressed با درک بی امان پشتیبانی از تغذیه تاریخی اقدامات برای ایجاد ثبات در اقتصاد فدرال-وجوه معاملات آتی نرخ بهره نرخ در یک محدوده از 0% تا 0.25% و 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.704% رای بستن جمعه در ناچیز 0.704%.

“آنها نگاه Treasurys معاملات در کمتر از 1 ٪ عملکرد و ارائه صفر, به طوری که آنها تصمیم می گیرید شاید شما برخی از خطر” تونی رودریگز سر از درآمد ثابت استراتژی در Nuveen گفت MarketWatch.

در بالای آن یک حس است که بسیاری از سرمایه گذاران از دست رفته فوق العاده ارتجاعی در بازار از 2008-09 بحران مالی که طلیعه در 11 سال گاو در بازار به پایان رسید که در ماه مارس است.

یکی از ویژگی های کنجکاو از این بازار شده و خرید سهام شرکت های ورشکسته از جمله شرکت اجاره اتومبیل Hertz Global Holdings, Inc. HTZ +37.37%, که در روز جمعه بی سابقه دریافت مجوز صدور سهام به سرمایه گذاران در خطر است که سهام آن شیرجه می تواند به صفر است.

بررسی: در آخرین تجمع بازار حتی شرکت ها تشکیل پرونده برای ورشکستگی دریافت عشق

پاول برنامه ریزی شده است برای ارائه فدرال رزرو در شش ماه یکبار به روز رسانی به کنگره در ظهر روز سه شنبه و چهارشنبه که در آن او خواهد شد به احتمال زیاد دریافت سوالات در مورد وضعیت اقتصادی و عواقب ناخواسته از تغذیه ،

JJ Kinahan ارشد بازار برای استراتژیست TD Ameritrade گفت MarketWatch که بیش از حد ساخته شده از ورود سرمایه گذاران خرده فروشی که از دست رفته مقدار زیادی از عمل در سال های اخیر است.

“اجازه بازگشت دو سال پیش وقتی که همه پرتاب شد تا دست خود را بیش از چگونه وجود ندارد مشارکت در بازار,” او گفت:.

“یکی از چیزهایی که ما سعی به انجام این کار است برای آموزش مردم است که [آنها] در حال بازی با آتش” زمانی که آنها سرمایه گذاری در برخی از سهام “اما اگر مردم برو و آنها هستند که مایل به گرفتن خطر دانستن اینکه چه چیزی در خطر است—که انتخاب” Kinahan گفت.

در ضمن از آن خواهد شد یک هفته آرام برای آمریکا و انتشار گزارش های درآمدی با یک تعداد انگشت شماری از شرکت های مانند. اوراکل پارسیان. ORCL, +1.07%, H&R Block, Inc. HRB +2.87%, کارناوال پارسیان. CCL, +14.56% و Kroger Co. کرون -1.34% گزارش نتایج خود را. Lyft, Inc. LYFT +4.44% و شل کردن فن آوری کار +1.71% خواهد پخش سالانه سهامداران جلسات در روز جمعه.

هفته آینده در گزارش های اقتصادی سرمایه گذاران را برای تماشای نیویورک Empire State ساخت نظرسنجی در ماه ژوئن در شنبهگزارش در ایالات متحده خرده فروش ممکن است به دلیل در روز جمعههمراه با NAHB/ ولز فارگو شاخص بازار مسکن در ماه ژوئن. هفتگی بیکاری بهره مند ادعا ارقام با توجه روز پنج شنبه به عنوان پیشرو-شاخص های اقتصادی-کنفرانس هیئت مدیره.

دفعات بازدید: در اینجا این است که چگونه بازار سهام تمایل به تجارت پس از وحشیانه selloffs مانند پنجشنبه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de