بازار فوق العاده: آیا بازار سهام بسته شده امروز ؟ در اینجا همه چیز سرمایه گذاران نیاز به دانستن در مورد روز یادبود معاملات و بسته شدن

روز یادبود را حتی بیش از لحن غم انگیز این سال است. به مناسبت افتخارات زنان و مردانی که جان در خدمت کشور خود و تعطیلات تبدیل شده است غیر رسمی شروع به تابستان مترادف با کباب کردن حیاط خلوت و جشن رژه می روند.

در این سال, اما, بهداشت عمومی بحران است که زده جهان ارائه خواهد شد ابعاد اضافی به قانون خدمات فداکاری و میهن پرستی در امریکا است.

Coronavirus ادعا کرده بیش از 97,000 آمریکا زندگی می کند و 45 میلیون شغل توسط یکی اندازه گیری و شتاب لرزه ای تغییرات در اقتصاد شتاب ورشکستگی برخی از زنجیره های خرده فروشی از جمله J. C. Penney Co. JCPNQ, +7.23%, Pier 1 Imports Inc. PIRRQ, +7.14% و Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -7.49%

و بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم تا حد زیادی بسته در خانه به عنوان بیس بال استادیوم و مراکز خالی باقی می ماند.

که گفت: روز تعطیل است به احتمال زیاد به عنوان یک خوش آمدید نقطه برای انعکاس در مورد چه برخوردی در ماه گذشته با عمومی-بهداشت حرفه ای, فروشگاه, کارگران و تحویل کارکنان در خط مقدم نبرد علیه نامرئی ضارب.

اوایل تلاش برای راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار در راه هستند و در تمام 50 ایالت در مراحل مختلف پس از تعطیلی طولانی اعمال شده برای جلوگیری از گسترش سرایت. این reopenings برخی از امیدوار در وال استریت و در خیابان اصلی.

برای آن بخشی از بازار مالی شده است و تلاش برای جلوگیری از بازگشت به شدت از تار و مار با الهام از اثرات اقتصادی از شیوع ویروسی.

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.03%, S&P 500 SPX +0.23% و شاخص Nasdaq Composite COMP +0.42% همه سر به تعطیلات برگزاری به سود حداقل 3% از روز شنبه ،

Nasdaq, Inc. NDAQ, +1.18%, که در عمل نزدک بسته خواهد شد در روز دوشنبه, روز یادبود; و بازار بورس نیویورک متعلق به Intercontinental Exchange, Inc. یخ +0.98%, نیز خواهد بود توقیف برای تعطیلات. هنگامی که سرمایه گذاران به بازگشت در روز سه شنبه بازار بورس نیز خوش آمدید “زیر مجموعه” از معامله گران به طبقه بعد از بسته شدن طبقه تجاری در 23 مارس در پاسخ به این بیماری همه گیر.

صنعت اوراق بهادار و بازارهای مالی, انجمن, کارگزاری صنعت و تجارت که مجموعه روش برای بازار اوراق قرضه توصیه پیوند نمایندگی نزدیک به یک ساعت زود در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی در روز جمعه و بسته باقی می ماند در روز دوشنبه.

به طور منظم تجاری برای آمریکا نفت CL.1, +0.81% در بورس نیویورک و فلزات GC.1, -0.47% در Comex بسته خواهد شد برای روز یادبود.

آن را نیز یک بانک تعطیلات در U. K و بورس لندن و به ویژه FTSE 100 UKX, -0.36%, خواهد بود توقیف. اروپایی دیگر ثبات نسبی بازار بورس, اما, باز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>