اتاق های هتل ها و ساختمان های اداری و تجاری دیگر خواص بودند مکان تنها در ماه گذشته به عنوان بسیاری از ملت تحت عمل stay-at-home سفارشات.

بودن صاحب ملک ممکن است را ساخته اند مستندات احساس حتی تنهاتر.

اما به عنوان مناطق ایالات متحده آمریکا شروع به بررسی راه هایی برای بلند کردن اقدامات محدود کننده برای مهار coronavirus و رزومه, کسب و کار هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در اطراف چه عوارضی را در املاک تجاری به خصوص از پروتکل های جدید برای بازگشت به محل کار مراجعه به دندانپزشک و ناهار خوری هنوز در حال شکل گیری است.

جزئیات: املاک تجاری ایالات متحده پرانتز به صورت پیش فرض به عنوان همه گیر کاهش جریان های نقدی

بری Sternlicht مدیر اجرایی Starwood ملک Trust, Inc. STWD, +2.76% این هفته توضیح داد که چگونه هتل ها ممکن است شروع به از سرگیری عملیات. “من فکر می کنم هتل تمامی هتل را کشف کردن که چگونه به کار با کاهش breakevens با کمتر کمتر سودآور قطعات او گفت:” در طول املاک و مستغلات شرکت های درآمدی تماس بگیرید.

“وجود خواهد داشت و رستوران ها وجود دارد ممکن است سرویس اتاق, اما آنها سعی خواهد کرد به پر کردن سر و تخت و کارکنان به تقاضا است.”

و در عین حال صاحبان ملک تجاری در حال شروع به دیدن یک کلید بودجه spigot یعنی صدور تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار از یک نوع ملک باند مرحله محدود گشت پس از این بخش مسدود در ماه مارس به این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در آمریکا

“CMBS است شروع به نشان دادن نشانه هایی از زندگی” جیک Remley ارشد مدیر نمونه کارها در درآمد پژوهش + مدیریت گفت MarketWatch در حالی که تأکید است که برخی از باند جدید معاملات را مستثنی سخت-آمار انواع ملک یعنی هتل وام.

در مقابل طیف وسیعی از شدت دارای امتیاز شرکت های ایالات متحده از جمله غول خرده فروشی اپل وارز. AAPL +1.03%, قرض گرفته شده اند مقدار رکورد در بازار اوراق قرضه شرکت از طریق شروع این سال به طور موثر socking دور نقدی برای جبران آنچه که ممکن است چندین دردناک چهارم از کسب و کار.

بخوانید: اپل قرض $8.5 میلیارد دلار می پیوندد سابقه بدهی شرکت های بزرگ وام گرفتن از ولگردی و قانونی شکنی

کسانی که floodgates باز تنها پس از فدرال رزرو unleased ترازنامه به تقویت بازارهای مالی از جمله تخمگذاری قصد دارد در ژانویه برای خرید در ایالات متحده بدهی های شرکت های بزرگ برای اولین بار از طریق یک سری از بودجه اضطراری برنامه های. بعد از آن برنامه شامل گسترش نظری-درجه یا ناخواسته-دارای بدهی های شرکت است که انتظار می رود به زودی آغاز خواهد شد.

این برنامه به CMBS است که فدرال ریزرو 100 میلیارد دلار سرمایه بهادار با پشتوانه وام و تسهیلات از TALF 2.0 آن را به عنوان شناخته شده در وال استریت.

ببینید: چگونه فدرال رزرو قصد دارد برای حفظ اعتبار یک چلیپا از اقتصاد آمریکا و جریان را برای مصرف کنندگان ایالات متحده در طول همه گیر

اما بر خلاف فدرال ریزرو بدهی شرکت های بزرگ امکانات TALF فعلی دامنه محدود تر است و مانع به تازگی صادر شده و ریسک CMBS با زیر-سرمایه گذاری-درجه رتبه بندی اعتباری.

“تغذیه سیگنالینگ آنها مایل به حمایت از نقدینگی” Remley گفت. اما او همچنین گفت: بانک مرکزی ارسال یک پیام که همه انواع بدهی ها خوش آمدید, پس از واجد شرایط تا حدی وابسته به اعتبار. “که در حال رفتن به ایجاد برندگان و بازندگان و برخی از حذفی اثرات در اقتصاد است.”

شرایط هنوز هم می تواند تغییر کند پس از این تسهیلات می شود و در حال اجرا است.

توجه داشته باشید که نسخه اصلی TALF برای CMBS واقعا نمی توانید به خارج از زمین تا حدود ماه سپتامبر سال 2009 پس از 2007-’08 بحران مالی جهانی و تنها به پایان رسید تا بودجه حدود 12 میلیارد دلار وام به 87 وام گیرندگان قبل از بازارهای تثبیت شده با توجه به گزارش های این هفته از تحلیلگران دویچه بانک.

خود را در نمودار زیر نشان می دهد که بالای 10 CMBS TALF وام گیرندگان از یک دهه پیش.

بالا وام گیرندگان در طول بحران.

دویچه بانک

یک دوجین بدهی بازیکنان از جمله BlackRock, Inc. BLK +2.89% و Voya مالی, Inc. VOYA, +4.63% به تازگی کشف شده اند گزینه های خود را از سرمایه گذاری در کنار تغذیه از طریق جدید TALF بودجه با توجه به بلومبرگ گزارش.

تحلیلگران در کانتور فیتز جرالد حدود چند هفته پیش که بازده با استفاده از اهرم می تواند طیف وسیعی از 6.5 درصد به بیش از 20 درصد برای TALF وام گیرندگان. اما قبل از گسترش و یا به بیمه گذاران پرداخت می شود بیش از یک خطر معیار در اوراق قرضه آمد توفنده در از وسیع ترین های اخیر سطح.

دویچه بانک تحلیلگران ثابت 10-سال AAA-دارای CMBS گسترش در 52 هفته بالا از 318 واحد است که از این هفته به تنگ نزدیک به 150 اساس امتیاز.

در ضمن سهام ایالات متحده از جمله میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.89% همچنان به بهبود می یابند به عنوان تغذیه با این نسخهها کار به لگد کردن TALF. منابع دیگر وام برای مضطرب املاک و مستغلات در حال ظهور بیش از حد.

املاک و مستغلات غول بروکفیلد Asset Management, Inc. بم +2.62% می خواهد به صرف 5 میلیارد دلار برای تقویت خرده فروشان برخورد با کروناویروس خرید اینترنتی با استفاده از ترازنامه خود را موجود منابع مالی و استراتژی های سرمایه گذاری با توجه به وال استریت ژورنال گزارش.

و اگر CMBS گسترش ماندن فشرده آن را به معنی کمتر صعودی برای TALF بودجه از وام گیرندگان قرار به پرداخت تغذیه 125 واحد به 150 واحد بیش از یک خطر معیار برای دسترسی به وام های کوتاه مدت.

“در دو هفته بازار تنگ تر” Remley گفت. “هنوز هم وجود دارد جالب در TALF اما این پایانی برای یک درجه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de