Marlins' شیوع کروناویروس رشد می کند با چهار تست مثبت

پس از 11 Marlins بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت برای coronavirus در طول چند روز گذشته چهار بازیکن دیگر آزمای

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

پس از 11 Marlins بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت برای coronavirus در طول چند روز گذشته چهار بازیکن دیگر آزمایش مثبت از شنبه, با توجه به گزارش های متعدد.

که به ارمغان می آورد میامی تعداد کل موارد به 17 از جمله نیمی از 30 بازیکن در فهرست در پنج روز گذشته. وجود دارد در ابتدا چهار Marlins بازیکنان که تست مثبت برای coronavirus بیش از آخر هفته سه نفر از آنها در روز یکشنبه قبل از خود سری آخر در برابر فیلیز در فیلادلفیا. بازی رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

هنگامی که شیوع این حد رواج دوشنبه, MLB به تعویق افتاد میامی خانه matchup با آرام و یانکی ها' بازی در فیلادلفیا. هر ورزشی, مارلین باقی مانده در فیلادلفیا و یکی از اعضای تیم به تست مثبت بود منفی پس از آن تست. بازیکنان نیاز به دو منفی حداقل 24 ساعت از هم جدا برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای بازی.

این پست را Joel شرمن گزارش شده است که در اوایل نتایج آزمون برای فیلیز هیچ بازیکن باید آزمایش مثبت است. روز سه شنبه Yankees-فیلیز بازی نیز به تعویق افتاد و یانکی ها شد تا برای ترک فیلادلفیا در بعد از ظهر به تمرین در استادیوم یانکی سه شنبه شب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن