Teixeira علامت ‘نمی تواند تصور کنید’ Gerrit کول دردناک یانکی ها تاخیر

یانکی ها پیش نویس Gerrit کول از دبیرستان در دور اول از سال 2008 تازه کار, پیش نویس است.

در آن زمان آنها تقریبا یکی دیگر از ده سال در نهایت به دریافت right-hander برای پیوستن به این سازمان به عنوان یک عامل آزاد در ماه دسامبر.

و در حال حاضر به لطف coronavirus همه گیر است که تعطیل ورزش کول و یانکی ها هنوز هم در حال انتظار برای او به ساخت اولین خود را با این تیم پس از تبدیل شدن به بالاترین پرداخت پارچ در تاریخ این ورزش است.

برای دیگر قیمت بالا یانکی ها رایگان نمایندگی از گذشته داشتن شروع به حرفه خود را با این تیم به تعویق افتاد سخت شده اند به.

“من نمی توانستم تصور کنید رفتن را از طریق آن” علامت Teixeira گفت: ارسال شده توسط تلفن به تازگی.

Teixeira, در حال حاضر یک تحلیلگر با ESPN امضا هشت سال $180 میلیون قرارداد با یانکی ها پس از فصل 2008 به عنوان بخشی از یک رایگان-نماینده کلاس که شامل CC Sabathia و A. J. برنت در برانکس.

“سال 2009 بیشتر بود پیش بینی من تا به حال برای هر فصل بیس بال,” Teixeira گفت. “امضای این قرارداد و داشتن شانس در جهان سری, من می خواستم برای رسیدن به محل کار. من می خواهم که گزارش به تمپا [برای بهار آموزش] روز بعد. برای یک مرد مانند Gerrit کول به خانه پرتاب bullpens در حیاط خلوت خود را زمانی که او باید در استادیوم یانکی در مقابل 50 ، 000 طرفداران آن رو دشوار می شود.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

و وجود دارد هیچ گفتن که ممکن است تغییر کند.

MLB این هفته با ارائه یک پیشنهاد به بازیکنان ارتباط در مورد آنچه که یک فصل ممکن است مانند نگاه کنید اگر آنها دوباره آغاز بهار آموزش از ماه آینده و شروع فصل به طور منظم در ماه ژوئیه اما این وضعیت باقی می ماند بسیار سیال است.

آن نیز باقی مانده است دیده می شود اگر این برنامه شامل بازی در نیویورک که در آن همه گیر است و آمار به خصوص سخت است.

در حال حاضر بیشتر کار کول گرفتن است با پرتاب خود را به شرکای Aaron Boone و آدم Ottavino — به عنوان به خوبی به عنوان کول, امی — خارج کول در کانکتیکات.

آن را بسیار متفاوت سناریو از یک مایک Mussina بود و پس از امضای خود شش سال, $88.5 میلیون معامله زیر 2000 فصل است.

“وقتی که من رفتم به نیویورک آمدند و یک سری جهانی قهرمانی پس وجود دارد بسیاری از پیش بینی برای فصل شروع کار” Mussina گفت. “اگر ما تا به حال به متوقف کردن آن در اواسط ماه مارس و منتظر اما زمانی این طول می کشد, من مطمئن هستم که آن را واقعا عجیب و غریب, چون شما می دانید اگر آنها بازگشت این سال از آن است که برای رفتن به یک مختصر بهار آموزش و شما باید به ذهن خود را راست و بدن خود را بسیار سریعتر از شما استفاده می شود به انجام.”

Mussina در واقع به یک بیت از یک پر از دست انداز شروع با یانکی ها در سال 2001. با وجود عملکرد عالی در اولین تفرج right-hander به پایان رسید مارس 1-3 با 4.78 دوران بیش از پنج شروع می شود قبل از ارائه یکی دیگر از قوی نجومی در شرق آل.

“این عجیب و غریب” Mussina گفت: از آنچه Cole — و بقیه بیس بال — رفتن را از طریق. “به خصوص از شما کردم نیمی از بهار آموزش و شما در حال آماده سازی و انجام همه چیز شما قرار است به انجام و آن را متوقف می کند. این یک وضعیت منحصر به فرد نشسته در اطراف در حال انتظار برای هر بعدی.”

Sabathia مانند Teixeira پیوست یانکی ها در سال 2008. و مانند کول Sabathia اول مقابله با یانکی ها — هفت سال $161 میلیون — او ثروتمندترین پارچ تاریخ MLB در آن زمان است.

Gerrit Cole
Gerrit کولچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

The left-hander گفت که او معتقد است این واقعیت کول برخی از زمان با هم تیمی های جدید خود را قبل از بهار آموزش خاموش کردن آن را آسان تر برای او — و یا اگر — فصل کند از سر گرفت.

“من فکر می کنم این امر می شده اند بدتر اگر من یک شانس برای رفتن به آموزش بهار” گفت: Sabathia در حال حاضر یک مشاور ویژه مدیر کل برایان Cashman. “است که می شده اند و اضطراب است. حداقل او یک فرصت برای دیدار با همه آشنا با مردم و کمک می کند که. … زمانی که من رو به پایین وجود دارد در مارس 5, او به خوبی یکپارچه با بچه ها در محل باشگاه وانجمن. من فکر نمی کنم که مشکل می شود.”

اما وجود خواهد داشت چالش های اضافه شده با توجه به Teixeira.

“کول بهترین در کسب و کار به دلیل آنچه او می کند بیش از شش ماه فصل” Teixeira گفت. “در حال حاضر وجود دارد دو فشار بر آنچه که در حال حاضر فشار-بسته بندی شده فصل. و نه فقط برای کول اما همه یانکی ها به دلیل از تیم Cashman قرار دادن با هم.”

در حالی که وجود دارد آمار و ارقام اضافه شود آسیب نگرانی اگر وجود دارد به صورت مختصر بهار, آموزش ها و برنامه های مختلف بیش از حد معمول Sabathia خوشبین است آن را نمی خواهد تحت تاثیر کول زیاد است.

“من فکر می کنم امروز بازیکن بیس بال باقی می ماند در شکل طول سال در حال حاضر,” Sabathia گفت. “آن را دوست ندارم زمانی که من برای اولین بار آمد و ما را در خارج از فصل. این بچه ها آماده برای رفتن هستند و بسیاری از آنها را پرتاب در طول سال است. من فکر می کنم [کول] و هر کس دیگری آماده برای رفتن خواهد بود. من فکر نمی کنم از آن خواهد شد یک مشکل در همه به خصوص برای او. او فوق العاده حرفه ای است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>