علامت Hulbert: این شاخص آهنگ های اقتصادی عدم قطعیت — و آن را بسیار روشن در مورد آنچه در فروشگاه برای سهام از طریق انتخابات روز

اقتصادی عدم نیاز به کاهش قابل توجهی در جهت متحده بازار گاو نر به ادامه. که به منظور بلند. با عدم قطعیت در اطرا

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

اقتصادی عدم نیاز به کاهش قابل توجهی در جهت متحده بازار گاو نر به ادامه. که به منظور بلند. با عدم قطعیت در اطراف نتیجه از این در ماه نوامبر در انتخابات (هر دو انتخابات ریاست جمهوری و کنگره) و همچنین عدم پیشرفت با COVID-19 گیر عدم اطمینان اقتصادی در ایالات متحده است به احتمال زیاد به ماندن بالاست و اگر نه برو بالاتر— حداقل تا روز انتخابات.

سهام سرمایه گذاران نفرت عدم قطعیت است. تا همین اواخر این همبستگی معکوس بین عدم اطمینان و بازار سهام تا به حال ساخته شده حس نظری اما غیر ممکن بود برای تایید تجربی. عدم اطمینان به نظر می رسد ذهنی موضوع و در نتیجه دشوار است برای اندازه گیری. اما این چالش با موفقیت hurdled چند سال پیش زمانی که سه امور اساتید — اسکات بیکر از دانشگاه نورث وسترن نیک بلوم از دانشگاه استنفورد و استیون دیویس از دانشگاه شیکاگو — ایجاد یک سیاست اقتصادی عدم قطعیت (EPU) شاخص است.

این EPU نشان دهنده تعدادی از موارد که در آن کلمات "نامشخص" و یا "عدم قطعیت" به نظر می رسد در شش روزنامه ها همراه با کلمات "اقتصادی" "اقتصاد" کسب و کار"," ", تجارت" "صنعت" یا "صنعتی" و یک یا بیشتر از شرایط زیر:, کنگره, قانون, کاخ سفید, تنظیم, فدرال رزرو, کمبود تعرفه و یا جنگ.

به عنوان شما می توانید از جدول زیر که توطئه EPU بازگشت به اواسط 1980s بازار سهام معمولا مبارزات هر زمان که شاخص افزایش می یابد.

با توجه به کامپیوتر من را بسته آماری معنی داری همبستگی وجود دارد بین EPU انتهایی سه ماه نرخ تغییر و S&P 500 SPX -0.61% . R-squared 22 درصد است به این معنی که تغییرات در EPU پیش بینی 22 ٪ از قبلی مرتبط تغییرات در شاخص S&P 500. در حالی که بطور قابل توجهی پایین تر از 100% آن است که بسیار بالاتر از r-squareds برای بسیاری از شاخص های دیگر که تسخیر وال استریت ،

سه ماه گذشته یک استثنا برای این الگو. این EPU به تازگی افزایش به بالا و در عین حال بازار سهام ایالات متحده تبدیل شده است در یکی از قوی ترین آن سه ماه امتداد در تاریخ آن است.

آیا این به این معنی همبستگی بین EPU و بازار سهام شده است به طور دائم شکسته ؟ که به نظر می رسد مشکوک. خواهد بود که مورد خواهد بود تنها اگر سرمایه گذاران متوقف مراقبت در مورد عدم قطعیت و در واقع می خواستم بیشتر از آن. که بر سر آن ایستاده تقریبا هر سرمایه گذاری تئوری — آیا آماری یا رفتاری.

" بازار سهام را معمول کاهش در صورت افزایش EPU تنها ممکن است به تعویق افتاد. "

بیکر حدس است که به دور از نشان می دهد که سرمایه گذاران دیگر در حال مخالف به عدم اطمینان بازار سهام استثنایی اخیر قدرت در عوض ممکن است منعکس کننده چیزی بیش از "به مقدار بسیار زیاد مالی و پولی محرک بوده که doled توسط دولت است."

پس از آن بازار سهام را معمول کاهش در صورت افزایش EPU تنها ممکن است به تعویق افتاد. که به نوبه خود نشان می دهد بازار سهام ممکن است به خوبی مبارزه بین در حال حاضر و در روز انتخابات (یا بیشتر). به عنوان شکوفه قرار داده و آن را به من یک ایمیل به در: "ترس من این است به پایان خواهد رسید در اشک است."

بیکر افزود: "مانند این است که وارن بافت را نقل قول در مورد 'هنگامی که یک مدیریت با یک اعتبار برای درخشندگی پردازد یک کسب و کار با شهرت فقیر اساسی اقتصاد است و شهرت کسب و کار است که دست نخورده باقی مانده است.' من فکر می کنم شهرت EPU به عنوان یک پیش بینی از رشد اقتصادی قوی باقی خواهد ماند در حالی که در بازار به عنوان یک معیار عملکرد اقتصادی خواهد شد."

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بخوانید:سقوط بازار سهام? این امر اتفاق افتاده است و در حال حاضر توسط معامله گر می گوید:

بیشتر: پیشتاز می آید به دفاع از 60/40 نمونه کارها به عنوان آن را پیش بینی بازده بازار سهام برای دهه آیندهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن