علامت Hulbert: S&P 500 سهام پست خود بزرگترین دستاوردهای زمانی که شرکت سود را از این حرکت

با درآمد های نجومی به نوسان کامل این مهم است به یاد داشته باشید که ، چرا که شاخص S&P 500 SPX -0.34% در طول

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

با درآمد های نجومی به نوسان کامل این مهم است به یاد داشته باشید که ، چرا که شاخص S&P 500 SPX -0.34% در طول تاریخ تبدیل شده است در آن بهترین بازده در محله که در آن سود هر سهم کمتر از در سال-دوره قبل از آن. در محله های که در آن درآمد بسیار بالاتر در مقابل S&P 500 انجام شده است به مراتب کمتر هست.

پس مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای به عنوان درآمد شرکت های ارائه راهنمایی. یک فرصت خوب وجود دارد که S&P 500 خواهد بود متوسط عملکرد اگر فوران چاه نفت درآمد به تصویب می آیند.

من می دانم که این contrarian روایت است که سخت به قبول بنابراین نگاهی به همراه نمودار که قطعه مربوطه داده ها از ند دیویس پژوهش است. توجه کنید که S&P 500 به انجام بهترین در تقویم چهارم است که در آن انتهایی 12 ماه EPS هستند و بین 10 ٪ و 25 ٪ پایین تر از در سال-در اوایل سه ماهه. متوسط آن بازگشت در آن محله است که سالانه به دست آوردن از 27 درصد است. (نمودار نشان دهنده داده ها را برای سه ماهه اول سال 1927.)

در نور از این سوابق تاریخی بازار دیدنی رالی در سه ماهه دوم سال 2020 کمتر از یک سر خراشنده. S&P 500 عقبی 12 ماه EPS از 30 ژوئن است که در حال حاضر پیش بینی می شود 25 درصد پایین تر از مقایسه مجموع در پایان سال 2019 در سه ماهه دوم. اطلاع از جدول است که این نرخ منفی از بازگشت قرار می دهد در سه ماهه دوم در پایان پایین رده است که در ارتباط با موثر S&P 500 را برمی گرداند.

کنتراست که دسته با یک حاوی تقویم چهارم است که در آن EPS بیش از 20 درصد بالاتر از یک سال پیش. S&P 500 را به طور متوسط بازگشت در آن محله است سالانه دست آوردن فقط 2 درصد.

رفتن به جلو برآورد فعلی از استاندارد و پور است که یک سال از هم اکنون انتهایی 12 ماه EPS خواهد شد 25 ٪ بالاتر است. قابل مقایسه با نرخ رشد برای سوم و چهارم از سال آینده هستند و 46 درصد و 60 درصد بود. اگر رشد درآمد در هر نقطه در نزدیکی به عنوان سریع که این پیش بینی و اگر سابقه هر گونه راهنمای بازار سهام خواهد بود و تلاش در 2021 حتی به این رشد قابل توجه نرخ گزارش شده است.

'خرید شایعه فروش, اخبار'

چرا شاخص S&P 500 بازگشت بود معکوس در ارتباط با درآمد نرخ رشد? وجود دارد بدون شک عوامل بسیاری است اما یکی است که بازار تخفیف آینده و نه حال حاضر. در زمان ما وارد یک چهارم است که در آن EPS بسیار بالاتر از در سال-در اوایل دوره بازار خواهد شد افزایش یافته است به منعکس کننده کسانی که درآمد بالاتر. این منبع وال استریت گفت: "خرید شایعه فروش و اخبار است."

جزئیات: CNBC جیم کرامر با استفاده از این نمودار برای پیش بینی دقیق تاریخ بازار سهام می تواند ضربه سورتمه

همچنین بخوانید: اینجا چه گلدمن ساکس می دهد 90% شانس اتفاق می افتد به S&P 500 در طول دهه آینده

وجود دارد یکی دیگر از عوامل در بازی چهارم که در آن EPS بسیار بالاتر از در سال-در اوایل دوره: سرمایه گذاران در چنین مواقعی به احتمال زیاد پیش بینی کاهش رشد درآمد نرخ به رسمیت شناختن است که فدرال رزرو به زودی نرخ های بهره را افزایش و خاموش کردن محرک پولی spigot به منظور جلوگیری از اقتصاد از گرمای بیش از حد. این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا S&P 500 به سختی مثبت در این محله با قوی ترین EPS نرخ رشد.

هیچ یک از این بحث باید گرفته شود به این معنی است که درآمد مهم نیست. آنها بسیار انجام دهید ، در بلند مدت نرخ رشد درآمد و شاخص S&P 500 به شدت همبسته. اما در کوتاه مدت این همبستگی معکوس. آن را در گیج کننده تر - و دیگر شرایط است که بسیاری از سرمایه گذاران دریافت افتاد ،

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر:ثروتمند لود کردن روی سهام در ماه مارس -- در حال حاضر آنها در حال فروش

جزئیات: تسلا درآمد در شیر: یک دست دادن و پایان آن فوران چاه نفت سهام تجمع ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن