علامت Hulbert: حتی نمی فکر می کنم از داشتن سهام مگر در مواردی که شما مایل به خرید و نگه دارید و برای این کار بسیاری از سال

با سهام ایالات متحده با داشتن نیمی از آن در ماه مارس کاهش آبشار به درون 13 درصد از آن Feb. 19 تمام زمان بالا بسیاری از آنها تعجب اگر آن را بی خطر به مرحله بازگشت به بازار است.

در واقع برخی از کارگزاران در حال حاضر فریبنده سرمایه گذاران با سند چشم انداز از دیگر bull بازار اجرا مانند یک آغاز شد که در مارس 2009, طولانی ترین در بازار ایالات متحده تاریخچه.

کسانی که سند چشم انداز ممکن است به تصویب اما شما برای یک مدت طولانی صبر کنید. در واقع تنها اگر شما مایل به لمس پول خود را برای 10 سال — تا سال 2030 — اگر شما حتی فکر می کنم از قرار دادن پول جدید به بازار سهام در حال حاضر.

من می گویم این است که من فکر می کنم آن را که مدتها برای S&P 500 SPX +3.15% برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس. توصیه من به جای مشتق از تاریخی در تضاد است. پس از برگزاری سهام برای حداقل 10 سال شما باید 80% شانس بیش از حد اوراق قرضه. اگر یکی-خارج-از-پنج احتمال عقب مانده اوراق قرضه است که هنوز هم بیش از حد بالا شما نیاز به آماده به ترک سهام خود را دست نخورده برای سرمایه گذاری حتی بیش از 10 سال است.

در نظر گرفتن در صد از بار پس از سال 1801 که در بازار سهام ایالات متحده عملکرد بهتری نسبت به اوراق قرضه به عنوان محاسبه شده توسط جرمی Siegel دارایی استاد در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده “سهام برای دراز مدت است.”

به عنوان مثال شما می توانید از جدول زیر, سهام باید عملکرد بهتری نسبت به اوراق قرضه در 71 درصد از تمام نورد پنج سال دوره پس از 1801. حتی با این فرض که آینده را مانند گذشته سخاوتمندانه فرض که من استدلال کرده اند در جای دیگر که به معنی وجود یک 29 درصد شانس که پول شما را به بازار سهام امروز را نمی خواهد بهتر از اوراق قرضه بیش از پنج سال آینده. با بازده اوراق قرضه در حال حاضر بسیار پایین است که یک چشم انداز دلسرد کننده است.

من تمرکز بر پنج سال به دلیل بسیاری از مشاوران و برنامه ریزان مالی به طور پیش فرض به برگزاری دوره زمانی که فشار به حداقل طول زمان سرمایه گذاران نیاز به ترک نخورده هر گونه پول آنها را به بازار سهام است. اما 29 درصد احتمال عقب مانده اوراق قرضه غیر قابل قبولی بالا است.

اگر شما می خواهید یک احتمال 95% از سهام بیش از حد اوراق قرضه ؟ که آستانه آمار اغلب استفاده برای تعیین اگر شانس شکست قابل قبول پایین. به عنوان شما می توانید از جدول های درس در دو قرن گذشته است که شما باید مایل به نگه داشتن خود را سرمایه گذاری برای بیش از 20 سال است.

هنگام مواجهه با این آمار برخی استدلال می کنند که شانس سهام ضرب و شتم اوراق قرضه در سال های آینده مطمئنا باید بیشتر از آنچه که من در اینجا ارائه, از زمان بازده اوراق قرضه بسیار کم است. اما داده ها لزوما عقب این استدلال. هر چند اوراق قرضه بلند مدت چشم انداز در حال حاضر نگاه متوسط در بهترین حالت همان می رود برای بازار سهام (که من استدلال در ستون های اخیر).

اگر سهام’ چشم انداز بیش از حد ؟

جدی به این آمار, آنها ممکن است به خوبی غلو شانس سهام بیش از حد اوراق قرضه. که این نتیجه با تحقیقات انجام شده توسط ادوارد McQuarrie, یک استاد بازنشسته در Leavey دانشکده کسب و کار در دانشگاه سانتا کلارا که زحمت بازسازی بازار اوراق قرضه به عقب برمی گرداند به 1793. او در بر داشت که اوراق قرضه در قرن 19 انجام شده به طور قابل توجهی بهتر از آنچه قبلا تخمین زده می شود.

جدول زیر به طور خلاصه آنچه McQuarrie یافت نشد برای 20 سال برگزاری دوره های بازگشت به اواخر دهه 1700. (توجه داشته باشید که او معتقد است که اوراق قرضه و سهام, کراوات, وقتی که تفاوت در بازده سالانه کمتر از نیم درصد است.)

تمام 20 سال از پایان دوره بین…

اوراق قرضه ضرب و شتم سهام

سهام ضرب و شتم اوراق قرضه

اوراق قرضه و سهام کراوات

1813-1900

51%

29%

20%

1901-2013

5%

81%

14%

همانطور که می بینید درس شما در قرعه کشی از تاریخ ایالات متحده بستگی دارد مهمتر که در آن دوره شما در تمرکز.

خط پایین ؟ زمانی که اطمینان خود را که در دراز مدت خواهد قید وثیقه از سبد سهام خود را, مطمئن شوید که شما واقعا تمرکز در دراز مدت است. نمی تواند به عنوان کوتاه مدت گرا به عنوان برخی در وال استریت که در آن یک شوخی در حال اجرا است که مدت طولانی طول می کشد و از ناهار تا شام.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید [email protected]

بیشتر:این حل و فصل بازار سهام ارزیابی اختلاف بین میلیاردرهای دیوید Tepper و نلسون Peltz

به علاوه: “ما دیده ایم پایین در مارس’ برای بازار سهام می گوید: مردی به نام داو از 20 ، 000 در سال 2015 ‘و ما هرگز آن پایین دوباره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de