آتی محرک: روغن رو کشویی دلار ایالات متحده به عنوان معامله گران تماشای محرک مذاکرات coronavirus تلفات

قیمت نفت افزایش یافت دوشنبه, پیدا کردن پشتیبانی از ادامه اسلاید دلار ایالات متحده به عنوان معامله گران به تماش

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

قیمت نفت افزایش یافت دوشنبه, پیدا کردن پشتیبانی از ادامه اسلاید دلار ایالات متحده به عنوان معامله گران به تماشای تلاش در واشنگتن به سادگی دور دیگری از نجات صرف ارزیابی و ادامه گسترش COVID-19.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه سپتامبر CL.1, +0.84% CLU20, +0.84% در بورس نیویورک شد و تا 29 سنت یا 0.7% در $41.58 در هر بشکه رسید. سپتامبر نفت خام برنت BRN.1, +0.80% BRN00, +1.80%, این معیار جهانی, افزایش 20 سنت یا 0.5% کاهش به $43.98 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا است.

"در یک دست و خطرات کمتر قوی بهبود تقاضا با توجه به کروناویروس و تنش های سیاسی بین ایالات متحده و چین در حال وزن قیمت" گفت: Eugen واینبرگ تحلیلگر در Commerzbank در یک توجه داشته باشید. "و از سوی دیگر قیمت در حال پیدا کردن پشتیبانی از ضعف دلار آمریکا و امید بیشتر از تاج کمک در آمریکا"

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 جهان بالاتر رفته 16.2 میلیون دلار در روز دوشنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و مرگ و میر افزایش به 648,966. حداقل 9.4 میلیون نفر بهبود یافته اند. ایالات متحده در مورد شمارش صعود به 4.23 میلیون و مرگ و میر افزایش به 146,935.

دلار در ضمن باقی مانده تحت فشار با یخ شاخص دلار DXY, -0.74%, که آهنگ این ارز در برابر سبدی از شش رقبای اصلی کشویی به دو سال کم است. یک دلار ضعیف تر می تواند حمایتی برای کالاها به عنوان آن را می سازد آنها را کمتر از گران قیمت برای کاربران از ارزهای دیگر.

ایالات متحده-چین تنش شد و در حال افزایش در هفته گذشته با پکن سفارش آمریکا برای بستن کنسولگری خود را در غرب شهر چینی چنگدو روز پس از واشنگتن دستور بسته شدن چین هوستون کنسولگری. در ضمن در جبهه داخلی مجلس سنا جمهوری خواهان شد و انتظار می رود روز شنبه به انتشار پیشنهاد خود را برای دور دوم coronavirus هزینه های, گزارش های خبری گفت:.

معامله گران نیز در صورت مشاهده هر گونه اختلال در پس از هانا که ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان بیش از آخر هفته. بندر کورپس کریستی "به نظر می رسد شده اند تا حد زیادی در امان آسیب گسترده اما با این وجود ما می توانیم انتظار می رود برخی از اختلال در تجارت در کوتاه مدت اگر چه این به نظر می رسد که محدود تاثیر در نفت خام و محصول قیمت" نوشت: تحلیلگران در JBC انرژی در وین مستقر در شرکت مشاوره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن