لوفت هانزا هیئت نظارت چراغ سبز به 10 میلیارد دلار کمک مالی معامله

هیئت نظارت بر لوفت هانزا روز دوشنبه تایید €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) دولت یونان پیشنهاد و خواست سهامد

توسط NEWSAMINS در 13 خرداد 1399

هیئت نظارت بر لوفت هانزا روز دوشنبه تایید €9 میلیارد دلار ($9.9 میلیارد دلار) دولت یونان پیشنهاد و خواست سهامداران به برگشت تصمیم گیری آن است.

لوفت هانزا LHA, +5.73% هیئت نظارت بر رهبری رئیس کارل لودویگ Kley رای دادند در حمایت از طرح نجات که می بینیم دولت آلمان 20 درصد از سهام خود در این شرکت و به نام فوق العاده مجمع عمومی سهامداران برای 25 ژوئن. این شرکت در هیئت مدیره به تصویب بسته بندی در پایان ممکن است اما آن را هنوز هم نیاز سهامداران و رقابت قدرت تصویب. آلمانی هواپیمایی اضافه آن را نیز نگه دارید "top-level جلسات" با اتحادیه های کارگری.

این حرکت در می آید تنها چند روز پس از هیئت نظارت رد کرده بود به تصویب بسته نجات بیش از نگرانی در شرایط اعمال شده توسط اتحادیه اروپا که مجبور زده حامل به رها کردن کلید شکافها در دو اصلی آن مراکز.

جزئیات:لوفت هانزا حاضر به تصویب $9.9 میلیارد دلار کمک مالی بیش از اتحادیه اروپا شرایط

اما در طول تعطیلات آخر هفته, لوفت هانزا, توافق برای انتقال به رقبا تا 24 برخاست و فرود اسلات به رقبا در عمده مراکز در فرانکفورت و مونیخ و همچنین دادن برخی از هواپیما به رقبا.

برای اولین بار در 18 ماه اسلات که اختصاص داده شده را از طریق مناقصه رقابتی فرایند تنها در دسترس خواهد بود به رقبای جدید در فرودگاه ها - رقبای موجود قادر خواهد بود به پیشنهاد این دوره به پایان می رسد.

شکاف در حال باز تنها برای رقبای اروپایی که دریافت نکرده قابل توجهی کمکهای دولت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

"این یک تصمیم بسیار دشوار است. پس از فشرده بحث ما به این نتیجه رسیده اند به موافقت هیئت اجرایی پیشنهاد" Kley گفت.

ما توصیه می کنیم که سهامداران ما به دنبال این مسیر حتی اگر آن نیاز به آنها را به سهم قابل توجهی را به برقراری ثبات در شرکت خود را. باید آن را به وضوح اعلام کرد که لوفت هانزا بسیار دشوار مواجه است جاده پیش رو " Kley اضافه شده است.

Kley گفت: نجات هنوز هم نیاز به تایید شده توسط تنظیم کننده و سهامداران و تاکید کرد که نجات منابع مالی در قالب وام و سپرده ها را باید بازپرداخت را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

لوفت هانزا که گفت: این امر نشر آن در سه ماهه اول نتایج در 3 ژوئن گفته است که "در حال حاضر آشکار است" که بین المللی ترافیک هوایی نمی رسیدن به سطح قبل از بحران در سال های آینده.

جزئیات:خطوط هوایی جهانی در صورت ورشکستگی توسط ممکن است اگر دولت دخالت نمی

"انتظار می رود آهسته بهبود بازار جهانی ترافیک هوایی باعث می شود تنظیم ما ظرفیت اجتناب ناپذیر است. در میان چیزهای دیگر, ما می خواهیم به بحث در مورد با ما چانه زنی جمعی و شرکای اجتماعی چگونه تاثیر این توسعه می تواند نرم شده در اجتماعی ترین راه قابل قبول ممکن است" لوفت هانزا اجرایی کارستن Spohr گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب