'او را دوست داشتم بدون قید و شرط': Austin اعتراض تیراندازی قربانی خاطر ارادت به نامزد نژادی عدالت

کتی سالن و دنی دیویس Austin American-Statesmanمنتشر شده 8:57 AM EDT Jul 27, 2020AUSTIN تگزاس — گرت پرورش بود ک

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

AUSTIN تگزاس — گرت پرورش بود که به کشته طی یک مرکز شهر Austin تظاهرات شنبه شب بود به یاد, به عنوان یک مرد اختصاص داده شده به ورزش متمم دوم حقوق مهر زنی نژادی و بی عدالتی و مراقبت از نامزدش با توجه به خانواده و دوستان است.

این حادثه منجر به 28 سال از مرگ شروع شد و حدود 9:50 p. m. هنگامی که یک راننده honked خود شاخ و تبدیل سمت راست بر روی یک خیابان وجود دارد که در آن یک جمعیت از معترضان Austin رئیس پلیس برایان مانلی روز یکشنبه گفت.

چندین معترض از جمله پرورش بود که برگزاری یک تفنگ حمله — با نزدیک شدن به ماشین مانلی گفت. او گفت: راننده گزارش شده است که پرورش اشاره کرد و سلاح در او. راننده سپس با اشاره تفنگ دستی خود را در خارج از پنجره اخراج چند عکس و سوار دور مانلی گفت.

شخص دیگری در میان جمعیت باز آتش در خودرو به عنوان آن کردند مانلی گفت.

اولین پاسخ دهندگان انجام CPR در پرورش اما او در دل Seton مرکز پزشکی کمتر از یک ساعت پس از تیراندازی کردند. دیگر صدمات گزارش شده است.

Austin پلیس گفت: آنها بازداشت فردی که اخراج کشنده عکس, و او در همکاری با محققان. او منتشر شده همراه با دومین تیرانداز مانلی گفت.

شاهدانی که با حضور در این تظاهرات گفت: American-Statesman که راننده به نظر می رسد به درایو به جمعیت و آمد به توقف هنگامی که وسیله نقلیه آمار پرتقال مانع است. آنها همچنین پرورش گفت: تا به حال سلاح خود را اشاره کرد.

مانلی نمی گویند چرا راننده در اصل در صحنه اعتراض.

در یک Facebook Live تصویری از hourslong مارس یک ماشین بوق شنیده است قبل از دو می بارند اثر شلیک گلوله در مجموع هشت دور در حال انداخته. چند فریاد معترضان بلافاصله را پوشش میدهد.

"ما دل بیش از این از دست دادن آقای فاستر شب گذشته. آن است که به طور فعال در حال بررسی ... در رابطه با Travis County دفتر دادستان منطقه," مانلی گفت.

پرورش رشد در پلینو و زندگی کرده بود در آستین با نامزدش, ویتنی Mitchell, حدود دو سال است. میچل در اعتراض در یک صندلی چرخدار با او در آن زمان دو شده بود به چنین رویدادهایی در مرکز شهر آستین در برابر خشونت های پلیس برای ماه, با توجه به معترضان و پرورش ،

میچل سیاه و پرورش سفید است و مسائل نژادی و بی عدالتی بودند که فوق العاده مهم برای او و خانواده اش گفت.

"آنها را تجربه کرده ام بسیار نفرت فقط برای رابطه خود را به طور کلی گفت:" خواهر آنا مایو. "از روز اول او را در مبارزه برای پایان دادن به آن است."

میچل و پرورش آغاز شده قدمت حدود یک دهه پیش. پرورش داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی ایالات متحده در اواخر نوجوانی و مجبور به ترک برای آموزش های پایه دو ماه پس از میچل به حال هر چهار اندام او قطع شد و پس از او یک وضعیت پزشکی است که منجر به سپسیس.

پرورش مشغول به کار در نیروی هوایی به عنوان یک مکانیک پرواز تا زمانی که او 19 زمانی که او مرخص شد به میچل تمام وقت سرپرست خانواده اش گفت.

"آن زمان هنگامی که او رفته بود به طوری که زیان آور به هر دو آنها به این دلیل که آنها بسیار در عشق او تا به حال برای مراقبت او را" عمه خود کارن Sourber گفت. "او شده است او سرایدار اولیه بوده است. او فقط دوست داشت او را بدون قید و شرط و در زمان مراقبت از همه چیز."

معترضان گفت: آنها بدانند که زن و شوهر خوبی در سراسر بسیاری از تظاهرات در این تابستان.

"بسیاری از ما نیست خواب من شده اند در خواب" از معترضان جولیان سالازار که شاهد تیراندازی گفت: صبح روز یکشنبه. "آن بوده است دلخراش. بسیاری از ما عصبانی هستند, افسرده, غمگین به یاد بگیرند که خود را (نامزد) در حال حاضر در حال رفتن به مبارزه. یک نفر او تا به حال در اینجا در آستین بود که همیشه رفتن به آنجا برای او در حال حاضر از بین رفته اند."

پرورش اغلب صحبت به معترضان در مورد تفنگ خود را که او به ارمغان آورد به تظاهرات سالازار گفت. مایو گفت: متمم دوم حقوق مهم بودند به او.

"برادر من می خواهم که هرگز با اشاره تفنگ در کسی" مایو گفت. "او همیشه انجام اسلحه خود را با او. او مجوز حمل در تگزاس — ما باز حمل و دولت است. او همیشه خواهد حق خود را به انجام, اما او هرگز تهدیدی برای کسی. او یکی از مهمترین kindhearted مردم — که تمام دلایل او خارج وجود دارد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب