لویی پلیس: انتشار پرونده در Breonna تیلور مورد لطمه می زند و بی طرفانه بررسی

تسا دووال لویی پیک مجلهمنتشر شده 4:10 PM EDT Jul 22, 2020LOUISVILLE, Ky. — رسانه های خبری بیشتر علاقه مند به ا

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

LOUISVILLE, Ky. — رسانه های خبری بیشتر علاقه مند به انتشار داستان از این امکان عادلانه و دقیق بررسی لویی Metro Police Department استدلال می کند در یک دادگاه جدید تشکیل پرونده به دنبال جلوگیری از انتشار سوابق در Breonna تیلور مورد.

پیک مجله شکایت کرد لویی پلیس در ماه مه خواستار آزادی فوری این گروه تحقیقاتی فایل به کشنده تیراندازی پلیس از تیلور, 26 مارس 13.

روزنامه کت و شلوار استدلال می کند که گروه های عمومی یکپارچگی واحد رسیدگی به تیراندازی – که تبدیل شده به هر دو کنتاکی دادستانی کل و FBI را در نظر بگیرید که آیا به پرونده اتهامات جنایی– نهایی است و بنابراین باید در زیر منتشر شد دولت باز کردن پرونده ،

"LMPD در زمان عمل" گفت: Michael آباته یک وکیل برای پیک مجله. "آنها از کار اخراج شدند یک افسر بر اساس نتایج حاصل از این بررسی است. آنها به وضوح به اتمام است که بررسی است. ... آنها نمی تواند پنهان در پشت دادستان کل آهسته قاب زمان برای تصمیم گیری برای جلوگیری از انتشار عمومی اسناد و مدارک."

سوابق: Breonna تیلور زنده بود بعد از پلیس اما هیچ یک از تلاش برای درمان او

اما بخش رد فرض که در روز دوشنبه تشکیل پرونده گفت: هیچ چیز در این قانون نشان می دهد که "یکپارچگی تحقیق و تفحص می آید دوم به تمایل گروه های رسانه ای برای دسترسی سریع به محتویات فعال و در حال انجام criminal investigative فایل."

"هنگامی که خمیر دندان است که از لوله آن خواهد شد غیر ممکن است برای قرار دادن آن را به عقب در" Jefferson County دفتر دادستان است که به نمایندگی از اداره پلیس در کت و شلوار نوشت. "به قبول (پیک ایران) موقعیت یکی فقط می توانید تصور کنید floodgates که باز خواهد شد اگر رسانه ها می تواند اصرار بر نظارت بر تحقیقات جنایی در 'واقعی' زمان به سادگی از آنجا که آنها کنجکاو در مورد آنچه محققان در حال یادگیری از روز به روز. یا اینکه رسانه ها خواسته به ویدئو برای پخش اخبار."

بیش از چهار ماه گذشت از سه افسر پلیس به ضرب گلوله تیلور در آپارتمان او.

آباته گفت که لویی پلیس موقعیت است "کاملا غیرمسئولانه" است و آژانس نمی تواند وظیفه خود را به طور شفاف و جدی است.

Breonna قانون: لویی مترو شورا رای به ممنوعیت-knock حکم

"من فکر می کنم آن را رک و پوست کنده بسیار ظالمانه پاسخ به می گویند که هر گونه تقاضا برای شفافیت در یکی از مهم ترین تحقیقات را در LMPD در سال های اخیر است که فقط شهوت پرست تیتر گرفتن," آباته گفت.

جان Fleischaker یک پیک مجله وکیل و یکی از اصلی نویسندگان کنتاکی باز پرونده عمل گفت: روزنامه نگاری نقش مهمی بازی در مورد.

"این روزنامه یک تابع در جامعه ما در حال تلاش برای انجام آنچه که تابع تماس با ما انجام دهید: پیدا کردن آنچه که حقایق هستند" Fleishaker گفت که لویی شهردار گرگ فیشر "در تلاش برای جلوگیری از آن است."

بخش های تشکیل پرونده می گوید این موضوع است که اگر پیک مجله خواهد بود قادر به دسترسی به سوابق اما زمانی که.

"در این مرحله از فعال و در حال انجام تحقیقات باید به صورت عادلانه و بی طرفانه بررسی باید مقدم بر حق مردم را به دانستن تمام جزئیات در این زمان" دستیار دادستان شهرستان پل Guagliardo نوشت. "کسانی که جزئیات و ضبط خواهد بود ساخته شده در زمان مناسب و باید باشد."

بازداشت شدگان: Breonna تیلور معترضان می خواهند پلیس در زندان است. به جای 435 از آنها دستگیر شده اند.

پیک مجله درخواست یک کپی از تمامیت واحد تحقیقات داخلی در مارس 20 همان روز فیشر اعلام کرد این مورد شده است بیش از تبدیل به دادستان کل دانیل کامرون ،

لویی پلیس رد این درخواست با استناد به تحقیقات جاری.

پیک مجله گفته است که این تحقیقات داخلی به تیراندازی در نظر گرفته شده است نهایی پس از آن در سمت چپ بخش خارج از سازمان. اما پلیس که اختلاف گفت: این پرونده یک پرونده جنایی – نه استانداردهای داخلی بررسی است.

علاوه بر این اعتصاب نیروهای پلیس که تحقیقات کامل است چرا که دادستان تصمیم نگرفته است که آیا به اتهام افسران درگیر است.

"این تنها حس مشترک است که قبلا در یک تحقیق به عنوان شواهد و مدارک است که در آینده و مورد تجزیه و تحلیل بیشتر در بازار مسکن و کمتر از بتن خواهد بود که خطر آسیب به خصوص زمانی که حقایق و جزئیات به موضوع متضاد نسخه های" Guagliardo نوشت.

همراه با پر کردن یک قسم استشهاد از موقت رئیس پلیس رابرت شرودر که استدلال می کند که انتشار اسناد و مدارک بیش از حد به زودی می تواند شاهد دوم-حدس می زنم آنچه که آنها را دیدم و اجازه می دهد افراد مظنون به "راه اندازی موانع به حقیقت است."

"از آنجا که از اطلاعات در حال حاضر منتشر شده در مورد این پرونده چند ناقص روایت عمومی منتشر" شرودر گفت. "این باعث شده است که محققان به این باور وجود دارد مسائل را با PIU ارتباطات با طرف های درگیر و شاهد است."

اما مقامات دولتی شده اند انتخابی در آنچه منتشر شده در مورد شب تیلور درگذشت.

کشورهای مشترک المنافع را وکیل تام شراب با بازی بخشی از ثبت اظهارات Sgt. Jonathan Mattingly و کنت واکر, تیلور, دوست پسر, در کنفرانس خبری.

Mattingly یکی از سه افسران استفاده می شود که بدون دست کشیدن حکم به زور راه خود را به تیلور را در صفحه اصلی. او در پا توسط Walker, که گفت که او فکر مزاحمان بودند شکستن در.

فیشر را منتشر واکر 911 تماس بگیرید و تماس های ساخته شده توسط Taylor همسایگان نیز در ماه مه. پلیس نیز منتشر شد تقریبا خالی کپی اولیه حادثه گزارش از این مورد در ماه ژوئن.

علاوه بر این, پیک, مجله واصل شده با توجه به بیش از یک سری از teleconferences بین لویی مترو شورا و فیشر که در آن مقامات شهرستان مورد بحث COVID-19 همه گیر و تظاهرات به صورت نژادی و عدالت است.

این جلسات حدود دو بار در هفته در طول ماه بودند و عمومی با وجود ماهیت تماس — که وکلای مدافع ادعا در طرح دعوی در دادگاه واصل در جفرسون مدار دادگاه شد "در راز در نقض آشکار باز جلسات قانون است."

مقامات شهرستان اذعان جلسات صورت گرفته است اما ادعا کرده اند که تماس های بین مترو و شورای فیشر منوط به جلسات باز عمل می کنند.

دنبال تسا دووال onTwitter: @TessaDuvall.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب