: نگاه کردن به این ده کلاهبرداری مورد استفاده coronavirus کلاهبرداران preying در نگران مصرف کنندگان

Coronavirus دیده است هواپیماهای پایه میله سوار کردن و استادیوم خالی. اما یک خط از کسب و کار پررونق شده است پس

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

Coronavirus دیده است هواپیماهای پایه میله سوار کردن و استادیوم خالی.

اما یک خط از کسب و کار پررونق شده است پس از وقوع آغاز شد – scamming.

روز چهارشنبه لابی بانکی گروه u. k. دارایی گفت: کلاهبرداران شده است بهره گیری از این بیماری همه گیر ، preying در نگرانی های مالی از یک نگرانی عمومی است.

این کلاهبرداران پس از اطلاعات شخصی و مالی که می تواند قرار داده و مردم را از کیف پول و حفظ حریم خصوصی در معرض خطر آن را گفت.

انگلستان سرمایه گذاری به MarketWatch یک لیست از تاکتیک های استفاده شده توسط coronavirus که از محدوده خطرناک دوستیابی پروفایل برای شدن سریع طرح های سرمایه گذاری. در اینجا آنچه به مراقب است.

جعلی حمایت مالی

مشکوک نمایندگی تقلید هستند و مقامات دولتی و ارسال ایمیل ارائه کمک های مالی به قربانیان unsuspecting ارزش گاهی اوقات به عنوان مقدار به عنوان £7,500 ($9,708). هنگامی که قربانیان از طریق کلیک بر روی لینک آنها گرفته شده به سایت های که به سرقت اطلاعات شخصی و مالی.

بیشتر بازی در مشکلات مالی خسته مصرف کنندگان مجرمان نیز تبلیغات ساخته شده تا معافیت های مالیاتی بیکاری پشتیبانی و دسترسی به غیر موجود Covid-19 بودجه امداد'.

بخوانید: مراقب باشید خریدار: SEC هشدار می دهد سرمایه گذاران برای جلوگیری از coronavirus مربوط به تقلب و کلاهبرداری

این تاکتیک ها در تمام طراحی شده برای فریب مردم به پرداخت و یا با ارزش به خطر انداختن اطلاعات شخصی و استفاده از تکنیک های پیشرفته به نظر می رسد مشروع است.

سلامت کلاهبرداری

انگلیس دارایی گفت: یکی از تکان دهنده ترین کلاهبرداری ها در آن دیده می شود شامل ایمیل های فیشینگ کسانی که امید به فریب مشتریان به دادن اطلاعات شخصی یا مالی که فرستاده تحت ادعای انگلستان coronavirus تست و سیستم ردیابی.

ایمیل فرستاده و ادعا گیرنده بوده و در تماس با یک coronavirus بیمار تنها به آنها را به یک وب سایت که به سرقت اطلاعات خود را و یا آلوده کردن کامپیوتر خود را با virus.

انگلیس دارایی همچنین گفت: معامله گران بی وجدان تبلیغات دست sanitisers و ماسک های صورت که شده است در تامین کوتاه مدت در طول همه گیر است که در واقع حتی نمی وجود دارد.

مستند کلاهبرداری

تطبیق با زندگی تحت مستند است که دیده می شود جریان اشتراک خروش و رانده تقاضا برای دوستیابی, برنامه های ارائه شده یک فرصت برای کلاهبرداران به بهره برداری بیش از حد.

مجرمان ایجاد پروفایل های جعلی در سایت های دوستیابی به دستکاری قربانیان به توزیع بیش از پول اغلب اتخاذ هویت واقعی افراد در این فرآیند است.

جزئیات: خلاق سایبر کلاهبرداران با استفاده از coronavirus سردرگمی توسط شرکت های فیشینگ

ایمیل های جعلی تظاهر به از خدمات جریان نیز محبوب تاکتیک درخواست مشتریان برای به روز رسانی جزئیات پرداخت خود را قبل از سرقت اطلاعات کارت اعتباری خود را.

و در نهایت کلاهبرداران با استفاده از آشفته بازار های مالی با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ جعلی فرصت های سرمایه گذاری ترغیب قربانیان به استفاده از این رکود مالی'. می شود سرمایه گذاران و سپس در معرض جعلی شرکت ها و وب سایت های جعلی.

راه حل است ؟

انگلستان مالی ارائه شده سه مرحله از آن را پنج برای جلوگیری از تقلب انتخاباتی برای محافظت از خودتان را از کلاهبرداران فرصت طلب با بهره گیری از این بیماری همه گیر هستند: جلوگیری از چالش ها و محافظت از.

یک لحظه به نظر ایمنی از فراق با هر گونه پول و یا اطلاعات سوال مشروعیت هر ایمیل و یا تبلیغات و تماس با بانک خود را بلافاصله اگر شما فکر می کنم شما فریب خوردن است.

برخی از نشانه های ثبتشده از یک کلاهبرداری شامل غیر منتظره آدرس سایت درخواست برای اطلاعات تصادفی تماس های تلفنی بیش از حد خوب-به-می شود-درست تخفیف و غلط املایی و دستور زبان.

"در طول این همه گیر ما دیده می شود مجرمان با استفاده از روش های پیچیده به callously بهره برداری مردم مالی نگرانی جعل هویت قابل اعتماد در سازمان . . . . به ترفند آنها را به دور دادن پول خود را و یا اطلاعات گفت:" کتی Worobec مدیر عامل اقتصادی جرم و جنایت در انگلستان سرمایه گذاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب