لانگ آیلند اردن رایلی میدارد جورج تاون بیش سنت جان

مایک اندرسون را به صبر طولانی برای یک امضا استخدام. St. john's بازدید شده توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان ره

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

مایک اندرسون را به صبر طولانی برای یک امضا استخدام.

St. john's بازدید شده توسط بسیاری از کارشناسان به عنوان رهبر برای چهار ستاره لانگ آیلند گارد اردن رایلی از او اعلام کرد که پنج شنبه گذشته از دست او به جورج تاون در روز جمعه.

رایلی اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در برنتوود دبیرستان, انتخاب Hoyas بیش از Johnnies. کانزاس ایالت فلوریدا و UConn نیز در میان فینالیست اما این تصمیم واقعا پایین آمد به جورج تاون و سنت جان.

دو مدرسه شده بود فعال ترین استخدام uber-ورزشی 6-پا-4 گارد و تقریبا همه استخدام کارشناسان ثابت سنت جان به عنوان به احتمال زیاد مقصد با توجه به نزدیکی به خلیج ساحل, صفحه اصلی, این فرصت را به بازی حق دور و طولانی مدت زمان طوفان سرخ شده بود به استخدام او است. جورج تاون ارائه شده رایلی بورس تحصیلی در اوایل ماه مه در حالی که اندرسون همواره در خط مقدم از خود را استخدام قدمت آن به زمستان.

"واقعا – واقعا نزدیک" پدرش مونتی گفت: پست. "عشق Mike Anderson, عشق, ون مکن عشق یعنی کلیولند. آنها عالی بودند. فکر نمی کنم این تصمیم آسانی بود. همانطور که من صحبت می کنم شما می دانید ما هنوز در فکر " است که این تصمیم درست است.'"

رایلی گفت: Georgetown, سر مربی تیم پاتریک اوینگ و دستیار لوئیس Orr بودند در تماس مداوم با او دوست game, این دانشگاه پس از وارد شدن به آن را ببینید چند هفته در یک سفر جاده ای. برنت وود دستیار مربی جان گارسیا آشنا است با Orr, بازی برای او در Seton سالن. رایلی به یک تصمیم در روز یکشنبه و در عین حال بسیاری از این هفته کارشناسان بودند چیدن سنت جان به عنوان انتخاب خود را ساخته شده است که او فکر می کنم Johnnies شده اند انتخاب محبوب.

"وای که آنها واقعا می خواهید من برای رفتن به سنت جان" او فکر می کردم.

Jordan Riley Georgetown St. John's
اردن رایلیJason Niehr/NiehrPerfectPhotography

رایلی است اولویت دوم 2021 هدف سنت جان از دست رفته خواهد شد در حال حاضر. تاریخ و کالج گارد Dashawn Davis, a Bronx بومی برش سنت جان زمانی که او اعلام کرد دو از ایالت اورگان و Seton Hall ماه گذشته و شفاهی متعهد به Pac-12 برنامه در روز پنج شنبه. از دست دادن رایلی به جورج تاون است یک ضربه عمده به آنچه در سنت جان امیدوار بود شروع قوی 2021 استخدام کلاس. از دست رفته یک بچه در آن خلوت به جورج تاون یک برنامه رایگان-سقوط است که پیش بینی شده به پایان در پایین بزرگ شرق در سال آینده و از دست داده است تعدادی از برترین بازیکنان سال گذشته اضافه شده نمک به زخم.

یک منبع گفت: Riley فروخته شد با این ایده او را نقش بازیگران بلافاصله در جورج تاون. او می تواند بخشی از یک, استخدام, کلاس وجود دارد به عنوان Hoyas هستند به عنوان یکی از مورد علاقه های شما برای رایان Mutombo بالا-40 چشم انداز و پسر Dikembe Mutombo خواهد شد و این فرصت را به بازی بر روی توپ.

"آیا شما رفتن به یک تیم است که در حال حاضر دارای یک کارفرمایی و شما می خواهید به کارفرمایی?" مونتی رایلی گفت: با اشاره به حضور به زودی به سنت جان اول شخص الکساندر. "این یکی از عوامل تصمیم گیری."

Johnnies هنوز هم در بازی برای تعدادی از 2021 استخدام جمله چهار ستاره نیوجرسی مرد بزرگ سامسون جانسون و سه ستاره ممفیس بال Aiden Applewhite. آنها نیز هنوز امیدوار به پر کردن گذشته خود را باز تحصیلی برای فصل آینده و ابراز علاقه در بالا به ثمر رساند بلمونت انتقال گارد آدم jord (pixie™) پس از سال گذشته که منجر گلزن LJ Figueroa, منتقل, به, اورگان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب