برایان زمستان چهره های نبرد دشوار به جت های هفته 1 فهرست

به عنوان جت نزدیک به اردوگاه های آموزشی من بررسی فهرست و من با شما بالا 25 بازیکن. هر هفته ما را نشان می دهد ف

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

به عنوان جت نزدیک به اردوگاه های آموزشی من بررسی فهرست و من با شما بالا 25 بازیکن. هر هفته ما را نشان می دهد فرد دیگری در لیست راست که منجر به اردوگاه. من از جمله rookies در این لیست از آنجا که من آن را احساس نمی کند ممکن است به طور کامل ارزیابی آنها را قبل از آنها یک بازی است.

شماره 22: برایان زمستان

رتبه بندی سال گذشته: شماره 18

موقعیت: RG

سن در روز افتتاحیه: 29

چگونه به دست آورد: انتخاب در دور سوم از سال 2013 پیش نویس

سال دیگر قرارداد: 1

2020 حقوق و دستمزد کلاه شکل: $7.3 میلیون

Jets top 25 training camp Brian Winters
برایان زمستانلایحه Kostroun

به دنبال بازگشت در سال 2019

زمستان مجروح شانه خود را در پیش فصل و هرگز به طور کامل سالم در فصل گذشته.

او به پایان رسید تا بازی درست و نه بازی خود کمترین پس از 2014. او پاره کردن شانه چپ خود را در پیش فصل و پس از آن ظهور در برابر غول در ماه نوامبر خود را به پایان سال.

زمستان تلاش همراه با بقیه توهین آمیز خط. آن سخت است می دانم چقدر بود آسیب های مرتبط و چقدر است فقط یک کاهش در مهارت های خود را پس از هفت سال در NFL.

ارتباطات در خط یک ظرف غذا بود با قطعات جدید در مرکز و سمت چپ گارد است که نیز تا به حال یک اثر. PFF مدرج زمستان به عنوان 41 بهترین گارد از 82 درجه بندی.

بسیاری از زمستان های' هم تیمی بودند دمیده دور با سختی خود را به عنوان او را از طریق نه فقط آسیب دیدگی شانه, بلکه یک مشکل زانو.

چشم انداز 2020

اگر شما از من خواست در ژانویه من هرگز فکر نمی کردم زمستان خواهد بود در این تیم در ماه ژوئن. با هیچ تضمین شده پول و حقوق و دستمزد بالا-کلاه شماره زمستان شبیه یک نامزد برای دریافت برش.

اما در اینجا ما هستند و زمستان است که در حال حاضر طولانی ترین-شاغل جت. او هنوز هم چهره یک نبرد آن را برای 1 هفته ، جت امضا گرگ ون Roten و دوباره امضا الکس لوئیس در گارد. زمستان را باید به ضرب و شتم یکی از آنها را به ماندن با این تیم است. این تیم می تواند برش را در اردوگاه های آموزشی و ذخیره 7 میلیون دلار بود.

جت جنرال موتورز جو داگلاس شده است effusive در ستایش خود را از زمستان است و به وضوح از طرفداران بزرگ خود را, بنابراین شاید او چوب در اطراف.

"[او] یک مرد است که فقط مبارزه, مبارزه خود را دم در تمام طول سال های پس از مجروح شدن از شانه خود را در پیش فصل و مبارزه از طریق" داگلاس گفت: در ماه فوریه است. "و شما در حال رفتن به سخت فشرده برای پیدا کردن یک هم تیمی و یک پسر سخت تر از برایان زمستان. ... من شنیده ام بسیاری از خوش بینی و مثبت در مورد خود را نوتوانی. پس دوباره دیدن او را در اطراف اتاق قفل شما می دانید, آن را همیشه خوب به دیدن برایان. او یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را و او را برجسته جت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب