آتش سوزی مشکوک در آتش سوزی در آریزونا حزب دموکرات ستاد در ققنوس

آدری جنسن و ایوان Wingett سانچز Arizona Republicمنتشر شده 7:26 PM EDT Jul 24, 2020ققنوس – محققان در آریزونا بر

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

ققنوس – محققان در آریزونا بر این باورند آتش سوزی که باعث آسیب گسترده به دولت دموکراتیک دفتر مرکزی حزب در اوایل روز جمعه در مرکز شهر فینیکس عمدا مجموعه.

سنگین دود و آتش مواج شد از ساختمان حدود 1 a. m. به عنوان ققنوس آتش نشانان وارد صحنه است. آنها به سرعت وارد ساختمان برای جستجوی افراد و شروع آتش سوزی و حمله به خاموش کردن شعله های آتش به گفته مقامات.

هیچ کس در داخل ساختمان در زمان و بدون آسیب گزارش شده است.

ققنوس در آتش تحقیقات نیروی کار و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره محققان مشغول تحقیق در مورد آتش. ققنوس سخنگوی پلیس Sgt. مرسدس ثروت گفت: این حادثه در حال بررسي است به عنوان یک آتش سوزی بر اساس شواهد کشف شده در صحنه است.

ققنوس پلیس نیز در پاسخ به این آتش برای کمک به امنیت و کنترل ترافیک منطقه با توجه به ثروت است.

اموزش Rotellini صندلی از دولت حزب دموکراتیک آموخته آتش اولیه در 2 صبح پس از امنیت سیستم رفت و کارکنان ساخته شده او آگاه است.

"در این نقطه, آن را خیلی زود به بگویید," او گفت: با اشاره به میزان خسارت. "محققان در حال برنامه ریزی برای در صحنه در ساعت 8 صبح پس ما نمی دانیم که هر چیزی در حال حاضر, اما ما بسیار خوش شانس است که هر کس امن است و در این محیط مجازی. ما می تواند همچنان به اجرای این حزب و همه چیز را ما باید انجام دهید برای نوامبر.

"در حالی که این ویرانگر ما است که این جایزه در ماه نوامبر و این فقط باعث می شود ما قوی تر," او گفت:.

آتش ظاهر شد که باعث آسیب گسترده به خصوص در سمت شمال ساختمان که در آن Maricopa County حزب دموکرات با این نسخهها کار از.

استیون Slugocki شهرستان, پارتی, صندلی, گفت که او معتقد است همه از کامپیوتر خود همراه میز و فایل های از دست داده بودند در آتش است.

"این یک ویرانگر از دست دادن برای ما و من واقعا ناراحت" Slugocki گفت: Arizona Republic.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون بخشی از کنوانسیون حزب جمهوری خواه برنامه ریزی شده برای ماه اوت با توجه به COVID-19

بیشتر: DNC صندلی تام پرز مجددا دموکرات' برنامه ای برای میلواکی کنوانسیون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون رویداد

آتش می آید به عنوان شهرستان حزب دموکرات تنظیم شده برای تابستان آن کنوانسیون شنبه.

بیش از 700 دموکرات ها از سراسر Maricopa County بودند برای حضور در این رویداد مجازی که در آن نامزدهای خود را در زمین به رای دهندگان جمع آوری پول و بحث در مورد این حزب فعالیت های مربوط به ماه نوامبر است.

معلوم نیست چه آتش را تحت تاثیر قرار رویداد گفت: Slugocki.

سناتور. کامالا D. Harris D-کالیفرنیا شد به آدرس شهرستان دموکرات با یک پیام از پیش ضبط شده.

آریزونا حزب دموکرات است که با استفاده از آتش و آسیب های گسترده ای به عنوان یک راه برای جمع آوری کمک های مالی با فقط 100 روز پیش از انتخابات ماه نوامبر.

"خسارت یک ضربه ویرانگر به کار سخت و فداکاری از تیم ها در استان و شهرستان احزاب" به جمع آوری کمک های مردمی ایمیل گفت. "همانطور که با هر شکست ما مواجه می شوند ما را وفق دهند بازسازی و ادامه حرکت همیشه رو به جلو به خاطر ایجاد یک بهتر آریزونا است که با این نسخهها کار برای همه ما است."

محتویات شهرستان دفتر شامل لپ تاپ و تبلت و سال و اسناد تاریخی, انتخابات, خاطرات, با توجه به بیانیه منتشر شده توسط استانداری حزب در روز جمعه.

آتش است این دومین حادثه با آسیب به سیاسی ساختمان در آریزونا در دو ماه گذشته.

در پایان ماه مه بولهد سیتی پلیس مشغول تحقیق آسیب در یک جمهوریخواه زمینه در Mohave County, که در آن شش نفر بودند جمع آوری شده در داخل برای "MAGA ملاقات" به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

پلیس مشخص شد که یک شیء ناشناخته رفت و از طریق دفتر پنجره و پرده اما آن را باور نمی کند ناشی از یک اسلحه گرم.

دنبال آدری جنسن در Twittera: @Audreyj101.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de