زنده به روز رسانی: John Lewis خدمات مراسم تشییع جنازه در آلاباما در شنبه

فرض Krift مونتگومری تبلیغمنتشر شده 12:52 PM EDT Jul 25, 2020شش روز از مراسم تجلیل Congressman John Lewis شنبه

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

شش روز از مراسم تجلیل Congressman John Lewis شنبه آغاز می شود در تروی در نزدیکی زادگاه خود.

او یاد می شود در طول یک سرویس در تروی, دانشگاه, مدرسه او یک بار در نظر گرفته شده به چالش در دادگاه برای حضور در. او را به دروغ در دراز کشیدن در مدرسه برای سه ساعت قبل از خود بدن گرفته شده است به سلما به صورت یک سرویس در قهوه ای چپل A. M. E کلیسای تاریخی جماعت طولانی وابسته به جنبش حقوق مدنی در سلما و Alabama.

او را به دروغ در آرامش در سلما شنبه شب و یکشنبه در صفوف انعکاس سلما به مونتگمری حق رای مارس مسیر را Lewis به دولت و کنگره برای ارائه خدمات در روز یکشنبه ،

به دنبال همراه در اینجا برای به روز رسانی از خدمات پنج شنبه.

سه لحظه طنین انداز در تروی یادبود John Lewis

یک جوان برادرزاده یادآوری همه ما به دنبال عموی خود واژه ها و راه. جکسون لوئیس بروستر در یک unscripted سخنرانی گفت: همه ما برای حفظ عموی خود را میراث زنده است. بسیار زیبا.

قدرتمند آهنگ تحویل با روح و انرژی است. Dottie مردم به ارمغان آورد و خانه را با عملکرد "او در زمان خدا." حتی زمانی که وجود دارد مشکلات فنی و موسیقی صرف ضرب و شتم یا دو او مطمئن نیست.

و تروی شهردار توجه به کوچک, گفتن لحظه برای آلاباما و کشور است. جکسون ریوز به یاد می آورد یک لحظه زمانی که او متوجه ایالت آلاباما troopers اسکورت لوئیس' بدن به تروی. این همان سازمانی بود که قدرت را به ضرب و شتم او و دیگران بی معنی در ادموند Pettus پل در سال 1965. در حال حاضر آنها در حال محافظت از او و احترام به او را به ما افتخار لوئیس به عنوان یک کشور است. که تغییر لوئیس جنگیدند.

بیشتر: نگه داشتن خود را میراث زنده': John Lewis' برادرزاده صحبت می کند و در تروی, مراسم یادبود,

John Lewis' تروی مراسم به پایان می رسد به عنوان مشاهده مجموعه ای برای شروع

مراسم به پایان رسیده است حدود 10:55 صبح مرکزی و آنها آماده کرده ایم لوئیس' تابوت برای مشاهده.

از احترام به خانواده هیچ عکس یا ویدئو مجاز در طول این زمان سازمان اعلام کرد.

یکی نهایی رقص با Dottie برای John Lewis

Dottie مردم قبل از او خواند انجیل آهنگ "او در زمان خدا" تشویق جمعیت برای دریافت بر روی پای خود را برای آن گفت: Lewis تا به حال آهنگ های مورد علاقه به "رقص با Dottie."

"امروز این است که رفتن به فینال رقص با Dottie," او گفت:.

کنگره ... 'یک راه طولانی از cotton fields of Alabama'

لوئیس برادر " هنری "گرانت" لوئیس بازگو لحظه جان لوییس گرفت به کنگره ،

"او به من داد یک شست و من از او پرسیدم چرا و او گفت: "آن مطمئن است یک راه طولانی از cotton fields of Alabama,'," او گفت:.

لوئیس کودکان پسر sharecroppers در Pike County, Alabama. John Lewis مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به سیستم در تروی بخشداری بود که به شدت تفکیک زمانی که او در حال رشد است.

John Lewis' برادرزاده طول می کشد مرحله به افتخار دایی

لوئیس' برادرزاده Jackson لوئیس بروستر در یک لحظه صحبت کرد حدود 45 ثانیه در این مرحله به افتخار او. آن را کوچک و شیرین ناخواسته لحظه. او ذکر نشده در این مراسم با برنامه.

از او خواست که هر کس خود را به نگه داشتن عمو حافظه و میراث زنده است.

هنگامی که او انجام داده بود او شروع به پریدن کرد از مرحله نقشه کشی خنده از جمعیت است.

ایالت آلاباما troopers اسکورت, John Lewis,' بدن در سراسر دولت است نمادین لحظه Troy شهردار می گوید:

Troy شهردار Jason ریوز در حالی که صحبت کردن در خدمات شنبه به پایان رسید خود را 5 دقیقه سخنرانی شناخت کوچک اما قدرتمند لحظه برای آلاباما و کشور است.

به عنوان لوئیس' بدن آورده بود به تروی عرصه سربازان دولت بودند اسکورت بدن خود خواهد بود و اسکورت بدن خود را در سراسر آلاباما برای یادبود خدمات.

ریوز به یاد جمعیت است که این سازمان از مأموران اجرای قانون که ضرب و شتم لوئیس در ادموند Pettus پل در سلما در یکشنبه خونین در سال 1965.

"(لوییس) تبدیل به یک چهره شناخته شده در سراسر جهان برای اقدام در ادموند Pettus پل مقابله با ایالت آلاباما troopers," ریوز گفت. "و در حال حاضر آلاباما سربازان دولت منجر خواهد شد و بدن خود را در اطراف این دولت همانطور که ما جشن زندگی خود را."

جمعیت کف در به رسمیت شناختن پس از ریوز به یاد می آورد لحظه ای.

نگاهی John Lewis تروی, مراسم یادبود, برنامه

این مراسم یادبود که انتظار می رود برای حدود یک ساعت در داخل Troy عرصه است.

کیم چندلر یک خبرنگار با آسوشیتد پرس, توییتی, یک تصویر از این برنامه در مجموعه آبی با یک تصویر برجسته از لوئیس در طول کنگره سال است.

"ما ایستاده بر شانه پسر از تروی'

Makesha Sampson تنها خواب سه ساعت شب جمعه.

Sampson کردم تا 4 صبح دوشنبه به ترک آتلانتا یک ساعت بعد برای دیدن Rep. John Lewis آخرین بار در میدان جنگ او با بازی بسکتبال در مادر آلما.

"ما ایستاده بر روی شانه های او امروز," او گفت: نشسته در خارج از Trojan عرصه با تیمی سابق و دوست روزالین ساقی.

این جفت ارز در شنبه, سمت-توسط-جانبی ورزشی, تی شرت Sampson تا به حال ساخته شده فقط برای مشاهده.

"خطر Troy دولت تحصیل کرده" این پیراهن گفت: در مقابل.

"ما ایستاده بر شانه پسر از تروی. Congressman John Lewis," آنها گفتند ،

ساقی نمی کنید خیلی زود رفت و آمد از مونتگمری اما او خوشحال بود برای پیوستن به دوستان خود را. دو بودند برای اولین بار در خط به گیر یکی از 800 بلیط.

"او هموار راه را برای ما" باتلر گفت. "او در واقع راه را برای ما. برای او قادر به حضور در تروی و من قادر به حضور در تروی و فارغ التحصیل بنابراین او هموار راه را برای ما" باتلر گفت.

باتلر گفت: او در خانه بود و اتفاق افتاده است برای دیدن اخبار لوییس' مرگ در اخبار.

"این درست مثل wow. ما در حال رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر و سپس مانند کسی که John Lewis او فقط ایستاده بود تا او ایستاده بود," او گفت:. "این بسیار تاثیرگذار برای من. واقعا ناراحتم چون ما هیچ بیشتر همراه از 50s به طوری که بخش غم انگیز در مورد آن. ما هنوز هم برای مبارزه با. ما هنوز در حال مبارزه است."

Sampson یادگیری نیست این خبر تا صبح روز بعد.

"این واقعا به من رسید. این احساس واقعا شخصی به عنوان او نمی تواند حضور تروی و ادغام تروی در 50s و من در واقع قادر به دریافت مدرک در سال 1994 از اینجا. بنابراین او فقط واقعا به معنای زیادی," او گفت:.

به صورت جداگانه دو نفر باید با حضور viewings از رزا پارکس در مونتگمری و Coretta اسکات کینگ در آتلانتا.

"اما ما آن را لازم را به گرد هم می آیند در جایی که ما می دانیم هر یک از دیگر برای خداحافظی با هم" باتلر گفت.

تابوت جان لوئیس آورده به تروی عرصه برای یادبود خدمات

بدن از Congressman John Lewis وارد برای یادبود خدمات در Trojan عرصه در دانشگاه در مدت کوتاهی قبل از یادبود خدمات تنظیم شد آغاز خواهد شد.

اعضای ارتش ایالات متحده در حال خدمت به عنوان pallbearers.

این مراسم باز است اما صندلی محدود بود. عکس ها نشان می دهد صندلی برای شرکت کنندگان از هم جدا گسترش به عمل اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر. مقامات گفت: تنها 800 عمومی صندلی در دسترس بود و شرکت کنندگان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند.

دیدن عکس های بیشتر از حوادث روز تجلیل Lewis

John Lewis یک بار در نظر گرفته به چالش کشیدن Troy دانشگاه برای ورود

متولد بهمن. 21, 1940 در Pike County, Alabama, Lewis مشتاقانه به دنبال اخبار از Montgomery Bus Boycott از ماه دسامبر سال 1955 به دسامبر سال 1956 که او در زندگینامه خود که پدر و مادر او صحبت کرد "با مخلوطی از ترس و مخالفت در صدای خود را." زمانی که او 16 ساله بود او منتشر دادخواست به ادغام آن تفکیک Troy کتابخانه های عمومی.

لوئیس ساخته شده تلاش برای انتقال به دانشگاه تروی (سپس Troy کالج ایالتی) در زمستان سال 1957 به ارمغان آورد که او برای اولین بار او را چهره به چهره ملاقات با شاه. شاه همراه با وکیل فرد خاکستری ارائه شده برای کار با لوئیس در یک طرح دعوی در دادگاه اگر او می خواست به دنبال آن پادشاه به او هشدار داده که "اگر شما انجام این کار چیزی می تواند اتفاق می افتد به شما." اما لوئیس' پدر و مادر و ترس از سفیده برای مقابله به مثل در برابر آنها اگر پسر خود را گرفت و در مبارزه او را متقاعد به رها کردن این موضوع.

او به جای حضور در دانشگاه در نشویل تنسی به دست آورده و درجه از از دانشگاه فیسک نیز فارغ التحصیل از آمریکا باپتیست کلامی حوزه علمیه.

خواندن او اگهی: Chronicling John Lewis' زندگی در آلاباماtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب