گوش دادن به قسمت 26 'در آبی کرسی": حذفی محدود Blueshirts feat. دیو Maloney

چارلز Wenzelberg/نیویورک پست توقف. The. پرس. هاکی به نظر می رسد در افق و نیویورک رنجرز قرار بود در پلی آف NHL.

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399
Up in the Blue Seats Episode 26 Rangers podcast NHL playoffs
چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

توقف. The. پرس. هاکی به نظر می رسد در افق و نیویورک رنجرز قرار بود در پلی آف NHL.

در آخرین قسمت "در آبی کرسی" پادکست ران Duguay باز می شود نشان می دهد صحبت کردن در مورد اعلام بازگشت به بازی برای NHL خواهد بود که 24 تیم حذفی فرمت. این زمینه شامل رنجرز که بازی Carolina Hurricanes در بهترین پنج سری با شانس به دور 16.

وجود دارد هنوز هم موانع برای NHL برای پاک کردن قبل از آن را می توانید در ادامه بازی اما روز سه شنبه توسعه بود و امیدوار کننده.

نیویورک پست رنجرز ضرب و شتم نویسنده لری بروکس پس از آن می پیوندد Doogs. بروکس در مورد اینکه ضرب و شتم نویسنده در حال حاضر و آنچه که او نتواند بیشتر در مورد پوشش تیم در فرد است. او می شکند چشم انداز برای رنجرز و اینکه آیا آنها را ساخته اند که برگشتی اگر به طور منظم فصل به پایان رسید و به صورت عادی کریس Kreider بازگشت به تیم و بازیکنان عقب سالم. او همچنین در مورد تیم آینده از اخراج, آیا هر تیم ایستاده بالاتر از دیگران است و این یک پیروزی برای جوان Blueshirts تیم.

اشتراک در:

      

رنجرز بزرگ, MSG, شبکه رنگ مفسر و برنامه دیو مالونی سپس می پیوندد ران و لری. مالونی در مورد وضعیت منحصر به فرد برای بازیکنان پس از نشستن برای گسترش فهرست اسامی چقدر مهم مربیگری خواهد بود رنجرز' matchup با طوفان و چه بهترین hub شهرستانها ممکن است. او معتقد است در لاس وگاس و تورنتو خواهد بود که دو تا از بهترین گزینه ها برای بازی در. رنجرز گوینده گفت که با تاریخ اخیر طرفداران رنجرز نمی تواند خواسته اند برای بهتر matchup برای Blueshirts بالا رفتن در برابر کارولینای آنها را ضرب و شتم تمام چهار بار دیدار کردند در این فصل است.

گرفتن بر روی همه قسمت های "تا در آبی کرسی" نیویورک رنجرز, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر چهارشنبه ویژه رنجرز مهمانان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن