اجازه دهید آنها را: طرفداران می خواهند زندانیان حبس آزاد به عنوان COVID-19 ساقه زندان

جسیکا کشیش کتی سالن Andrea توپ ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 6:37 PM EDT Jun 10, 2020یک ماه پیش هیئت

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

یک ماه پیش هیئت تگزاس عفو و Paroles تایید ژوئن اسکبدو آزادی مشروط درخواست. اما قبل از دولت را انتشار 41 ساله زندانی که در حال گذراندن حکم یک سوم مستی رانندگی جرم او باید یک ماه 6-ماده-سوء استفاده از برنامه های بازیابی.

اسکبدو است که هنوز هم در حال انتظار برای شروع برنامه. در ضمن همسر خود گفت: او با ترس به عنوان coronavirus گسترش مانند آتش سوزی در زندان های سراسر تگزاس و کشور بدانم هر روز اگر مجازات او را تبدیل به یک حکم اعدام است.

امیلی اسکبدو به نام وضعیت "کابوس."

"ما فقط مانند" بیا و او را به خانه قبل از آن می شود وجود دارد,'," او گفت:. "چرا ما انتظار دارند؟"

در سراسر کشور هزاران نفر از زندانیان مانند Escabedo تایید شده اند برای آزادی مشروط اما باقی می ماند پشت میله های زندان در انتظار برای شروع و یا پایان کلاس های مورد نیاز برای انتشار به عنوان رمان coronavirus ساقه U. S زندان. خانواده و اهل بیت طرفداران در حال هل دادن مقامات برای آزادی آنها گفت: آنها می توانید مهارت های زندگی, بهبود و یا دیگر برنامه های آنلاین و یا در جامعه.

"این پایین آویزان میوه" به گفته دیوید Raybin یک نشویل وکیل است که برای دفاع از زندانیان. "این یک خوش خیم چیزی که به انجام, و من نمی دانم چرا آن اتفاق می افتد نیست."

حداقل 40,656 مردم در ایالات متحده زندانها باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ژوئن 2, از جمله بیش از 6000 نفر در هفته گذشته به تنهایی — دومین عدد در هفته پس از شروع بیماری همه گیر با توجه به پیگیری از مارشال پروژه. حداقل 495 فوت کرده اند غیر انتفاعی خروجی رسانه ها یافت می شود.

ناشی از گسترش این coronavirus پشت میله های چالش برانگیز است گفت: از آنجا که مردم در محله های نزدیک و محدود راه برای تمیز کردن خود و محیط اطراف خود.

برخی از ایالت ها و حتی دولت فدرال — به رسمیت شناخته اند که و شروع به آزاد کردن برخی از زندانیان.

ایالات متحده آمریکا اداره زندانها قرار داده شده است به بیش از 3300 زندانی در سلول است. کالیفرنیا مقامات زندان مسلم نسخه های اولیه به 3500 زندانی محکوم به جرایم غیر خشونت آمیز بودند که ظرف 60 روز از اولین خود را تخلیه تاریخ. همانطور که از اوایل ماه مه ویسکانسین منتشر شده بود حدود 1600 زندانیان بسیاری از آنها زندانی شده بود برای نقض شرایط آزادی مشروط آزادی مشروط و یا تمدید نظارت.

اما مقامات زندان در برخی از کشورها گفت: قبل از انتشار برنامه نویسی بسیار مهم است برای اطمینان از زندانیان نمی وزش نسیم تا پشت در زندان است. Coronavirus نگرانی آنها گفت: آیا تغییر است.

"این امر می تواند زیانی به کار مطیع قانون شهروندان این کشور را به واکنش نشان می دهند در راه است که خدشه دار و یا سازش توانایی خود را برای زندگی بدون ترس از اینکه بیشتر قربانی" گفت: داستین Krugel سخنگوی تنسی هیئت مدیره آزادی مشروط.

قبل از انتشار برنامه های Krugel گفت: آدرس مسائل رفتاری مانند اعتیاد به استرس و خشم و کمک به زندانیان انتقال به جامعه و کاهش تکرار جرم سال.

در تنسی برخی از 1300 زندانیان اعطا شده است آزادی مشروط اما در انتظار انتشار است.

قبل از انتشار برنامه های لازم و موثر Raybin گفت: اما وزن برابر امکان گرفتن افراد بیمار او گفت: زندانیان باید قادر به تکمیل این برنامه ها در جامعه است.

داگ اسمیت ارشد تحلیلگر سیاست در تگزاس عدالت کیفری ائتلاف گفت: برنامه های آموزشی برگزار شده در جامعه برای مردم منتشر شده از زندان اغلب موثر تر و ارزان تر از آنهایی که برگزار می شود در زندان است.

این امر می تواند یک اشتباه او گفت: نه به آزادی مردم در اوایل از ترس آنها خواهد reoffend چرا که هیچ داده ها نشان می دهد که درست است. تگزاس است و در واقع کاهش تکرار جرم سال 25 ٪ بیش از 25 سال گذشته در حالی که همچنین افزایش نرخ که در آن کمک های مالی مشروط.

"آنها این کار را با اتصال مردم با برنامه نویسی," او گفت: "نه نگه داشتن مردم در زندان است.

در تگزاس نزدیک به 15,000 اعطا شده است آزادی مشروط اما زندانی باقی می ماند. بیشتر اسکبدو هستند یا ثبت نام در یک کلاس یا در انتظار قرار دادن در یک کلاس است که باید تکمیل شود قبل از انتشار.

"در حالی که COVID-19 در حال اجرا شایع ما باید افرادی که به طور بالقوه می تواند دیگر بار در دولت گفت:" مگی لونا, سیاست همکار با تگزاس عدالت کیفری ائتلاف. "بیشتر افرادی که در زندان بیشتر عفونت گسترش می یابد."

در پاسخ به COVID-19

صحبت از آزادی های اولیه برای parolees گیر در برزخ می آید در زمانی که تگزاس زندانیان باید شکایت دولت, زندان, آژانس برای سیاست های آنها می گویند نمی به اندازه کافی محافظت از سالمند و بیمار زندانیان.

زندانیان در بسته واحد یک زندان در نزدیکی کالج ایستگاه خواسته اند برای بیشتر تجهیزات حفاظتی اجتماعی فاصله و تمیز کردن وسایل برای محافظت از آنها را از ابتلا به این ویروس بسیار مسری.

تگزاس بخش عدالت کیفری تغییر کرده است راه آن را منتشر زندانیان و راه آن را اداره قبل از انتشار برنامه نویسی.

قبل از COVID-19 زندانیان منتقل شده به قبل از انتشار تسهیلات قبل از اینکه به خانه فرستاد. در حال حاضر آنها منتشر می شوند به طور مستقیم از مرکز جایی که آنها خود را در خدمت حکم TDCJ سخنگوی جرمی Desel گفت. و به جای انصراف از قبل از انتشار برنامه به دلیل اجتماعی فاصله نگرانی زندانیان هستند و مصرف آنها را به عنوان دوره های مکاتبات.

در تنسی انتشار مجدد برنامه نویسی است ادامه داد: اما در گروه های کوچکتر به پایبندی به CDC اجتماعی فاصله دستورالعمل. کلاس ساعت کاهش می یابد بنابراین گروه های متعدد می توانید ملاقات و زندانیان در قرنطینه نمی تواند حضور رابرت گفت: Reburn یک سخنگوی زندان.

در مونتانا که در آن برخی از 80 زندانیان حبس باقی می ماند اما پشت میله های زندان قبل از انتشار برنامه نویسی همچنان ادامه دارد اما در گروه کمتر از 10 و ویدئو کنفرانس استفاده می شود هر زمان که ممکن است وزارت اصلاحات سخنگوی Carolynn روشن گفت.

مونتانا هیئت عفو و Paroles است و با توجه به آزادی های اولیه برای برخی از 300 اضافی زندانیان نیست در حال حاضر, حبس, اما کسانی که در معرض خطر ابتلا به کوروناویروس. این می آید پس از رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک به کارگردانی هیئت مدیره به نگاه از زندانیان که مسن تر هستند باید برخی از شرایط پزشکی حامله هستید و یا در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار خود را.

تا کنون روشن گفت: این هیئت را تایید کرده است هشت نفر از 300 و آنها آزاد شده اند.

مونتانا هیئت مدیره آزادی مشروط و عفو رئیس آنت کارتر گفت که مقامات انجام این بررسی را در نظر بگیرید که آیا زندانیان گامهای خود را به منظور کاهش احتمال reoffending.

"این است که چگونه ما انجام بخشی خود را برای کمک به اطمینان از ایمنی مونتانا ساکنان و تسهیل موفقیت مجرم زمانی که آنها بازگشت به مونتانا جوامع" کارتر نوشت: در بیانیه ای.

تگزاس مقامات هیچ برنامه است. دولت هیئت مدیره از عفو و Paroles صندلی دیوید گوتیرز نوشت: در مارس 6, نامه به یک مشاور سیاست در دفتر فرماندار که زندانیان نخواهد بود اعطا آزادی مشروط نقد و بررسی به سادگی به دلیل COVID-19.

چهل و دو زندانی و هفت کارکنان در تگزاس بخش عدالت کیفری امکانات مرده بود از COVID-19 حالی که 6,666 زندانیان و 988 کارکنان تا به حال آزمایش مثبت از ژوئن 4, سازمان آمار نشان می دهد.

تگزاس زندانها باید بیشتر coronavirus موارد از کسانی که در هر دولت با توجه به داده ها از مارشال پروژه.

اما دولت و مسئولان زندان گفت: آنها قادر به چشم پوشی از برنامه های مورد نیاز برای زندانیان در حال حاضر در حبس. کسانی که شرایط از نظر قانونی موظف دیزل گفت: و تغییرات نیاز به قانونگذاران' تصویب.

سناتور. جان Whitmire D-هوستون گفت: قوانین نیازی به تغییر. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت می تواند موضوع یک فرمان اجرایی اجازه می دهد آزادی مشروط مورد تایید زندانیان کامل قبل از انتشار برنامه ها در صفحه اصلی آنلاین.

"شما می توانید تصور کنید آنچه در آن می کند به یک زندانی و خانواده برای شنیدن پس از سال, 'شما تایید شده برای آزادی مشروط, اما از آن بدتر چون شما قفل شده است و در همراه خود را و وجود خطر از coronavirus?" او گفت:.

ابوت سخنگوی جان Wittman, پاسخ نمی دهند به ایالات متحده آمریکا امروز سوال برای این داستان.

به اندازه کافی همدردی با زندانیان

حتی قبل از همه گیر زندانیان مصوب برای آزادی مشروط گاهی اوقات صبر کردم چند ماه به یک کلاس از آزادی مشروط هیئت مدیره مورد نیاز آنها را برای تکمیل قبل از اینکه منتشر شد گفت: هلن Gaebler ارشد پژوهش وکیل در ویلیام وین مرکز عدالت برای حقوق منافع عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین.

Gaebler گفت: یکی از مشتریان او تایید شده برای آزادی مشروط در سپتامبر نیست به کلاس او مورد نیاز برای تکمیل و تا ژانویه.

برنامه های توانبخشی به طور سنتی با کمبود بودجه روبرو شده و به اندازه کافی وجود ندارد همدلی عمومی برای زندانیان برای مقامات به سرمایه گذاری بیشتر در آنها گفت: واندا برترام با, زندان, سیاست, ابتکار, یک, ماساچوست, بر اساس گروه غیر انتفاعی است که برای انجام تحقیقات در زندان است.

"آن را آسان به آنها را نادیده گرفت و یا اجازه دهید برنامه برای کسانی که مردم سقوط توسط ایستگاه فرعی بدون مواجهه با واکنش شدید عمومی," برترام گفت:, و اضافه کرد که هیچ گوشیهای تعداد چگونه بسیاری از آزادی مشروط مورد تایید زندانیان در ایالات متحده برگزار می شود تا قبل از انتشار برنامه های.

ژوئن اسکبدو خدمت چهار سال از 20 سال-حکم او دریافت کرد در سال 2016 برای مستی رانندگی. او در حال سپری کردن زمان خود در دانیل واحد زدگی شهرستان در غرب تگزاس.

اگر چه وجود داشته است موارد گزارش شده است که در آن واحد حداقل زمان گذشته امیلی اسکبدو بررسی می شود او گفت شوهرش نگرانی از آن است که تنها یک ماده از زمان قبل از COVID-19 می شود وجود دارد. او گفت که او فاقد تمیز کردن لوازم و او باقی می ماند در سلول خود به کاهش خطر پیمانکاری COVID-19.

به طور سنتی این ماده سوء استفاده از برنامه های بازیابی اسکبدو نیاز به تکمیل شده موجود در همیلتون واحد و شرق تگزاس مرکز درمان. اسکبدو که نیاز به انتقال از دانیل واحد به یکی از کسانی که در زندان است. TDCJ را متوقف کرده است انتقال زندانیان به دلیل همه گیر هر چند.

در حالی که نه همیلتون و نه شرق تگزاس مرکز درمان فعال داشتند موارد COVID-19 ژوئن 5, بیش از نیمی از تگزاس' 106 زندانها در حال حاضر نگه زندانیان با فعال COVID-19 موارد است.

امیلی اسکبدو همین دلیل است که او بخواهد به مقامات اجازه می دهد شوهرش را به کلاس های خود در خارج از زندان است.

او گفت شوهرش را تکمیل کرده است نجاري کلاس در زندان است. او مشغول به کار در صنعت ساخت و ساز قبل از اینکه زندانی و می خواهد به خارج به طوری که او می تواند کمک. او گفت که او نیاز به کمک به پرداخت وام مسکن و مراقبت از خود دو فرزند.

"او را شکست و قانون او نیاز به خدمت برای که و او" او گفت:. "من حتی نمی گفت که او باید برای تکمیل یک برنامه آموزشی فشرده — او باید. اما او احساس می کند مانند او می تواند انجام دهد که در خارج است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب