LeBron James برنده خواهد شد NBA راه اندازی مجدد نبرد: پاتریک بورلی

اگر LeBron James می خواهد NBA برای بازگشت, پس از آن که چه اتفاقی خواهد افتاد. که پاتریک بورلی پیش بینی, بدون ت

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

اگر LeBron James می خواهد NBA برای بازگشت, پس از آن که چه اتفاقی خواهد افتاد. که پاتریک بورلی پیش بینی, بدون توجه به آنچه Kyrie Irving دوایت هاوارد و یا هر چیز دیگری می گوید.

کلیپرز' مزاحم دفاعی فکر نگهبان در رفت و توییتر را که روشن نوشتن یکشنبه که "Hoopers می گویند چه خانواده می خواهم. اگر @King James گفت: hooping. همه ما hooping. شخصی نیست تنها کسب و کار."

بورلی اضافه شدن هشتگ "StayWoke" چهار 'نماز' emojis و سه مطرح مشت سیاه emojis.

NBA 22-تیم بازگشت-به-بازی بازی های فرمت شده و تایید شده توسط NBA بازیکن ارتباط هر چند به نظر می رسد هر کس در هیئت مدیره.

در شب جمعه, مجروح, تورهای ستاره ایروینگ رهبری یک کنفرانس تلفنی از بیش از 80 بازیکن که در آن او در مورد احتمال پرش جولای 30 راه اندازی مجدد در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش به عنوان او ترس آن می تواند منحرف کردن اذهان از زمان "Black Lives Matter" جنبش پشتیبانی توسط بسیاری از بازیکنان NBA.

جیمز که بنا نیست در تماس است و اعتقاد بر این بود به نفع قصد بازگشت به عمل و فکر نمی کند که این امر منحرف کردن اذهان از مبارزه با بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس. جیمز اعلام کرد که تشکیل یک رای گیری حقوق گروه همراه با شاهین گارد Trae جوان به امید افزایش سیاه و سفید میزان مشارکت و پایان دادن به رای دهندگان سیاه سرکوب.

"از آنجا که از همه چیز است که رفتن در مردم و در نهایت شروع به گوش دادن به ما" جیمز نیویورک تایمز گفت. "ما احساس ما در نهایت گرفتن یک پا در درب. چه مدت است تا به ما. ما نمی دانیم. اما ما احساس می کنیم در حال گرفتن برخی از گوش و برخی از توجه است و این زمان برای ما در نهایت به ایجاد یک تفاوت."

چند بازیکن خود را در هر دو طرف از این موضوع برخی از حمایت از جیمز و دیگران مانند هوارد گرفتن پشت ایروینگ. اما فقط صدای یک بازیکن – جیمز – واقعا مسائل بورلی معتقد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب