LeBron James منجر Drew Brees واکنش پس از زانو زدن جنجال فوران

Drew Brees زده عصب با نظرات خود را در مورد چگونه زانو طول سرود ملی است “بی احترامی به پرچم.”

پس از انتشار مصاحبه خود با یاهو ورزشی چهارشنبه دیرین Saints کارفرمایی مواجه شد با واکنش قابل توجهی برای پاسخ به یک سوال در مورد امکان از بازیکنان NFL زانو — به عنوان khezri و دیگران را در سال 2016 — در طول سرود ملی این فصل آینده. Brees گفت: او هرگز نمی تواند به حمایت از این اقدامات است.

طرفداران همکار خود را نیواورلئان هم تیمی ها و ورزشکاران دیگر مانند LeBron James, را محکوم کرد Brees’ نظرات.

“عجب مرد!!” جیمز در توییتر نوشت. “آیا هنوز هم تعجب آور در این نقطه است. مطمئن نیست! شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از [پرچم] و سربازان ما(مردان و زنان) که ما زمین رایگان.

“پدر من در قانون بود یکی از آن مردان که مبارزه به عنوان خوبی برای این کشور است. من از او پرسیدم سوال در مورد آن و با تشکر از او را در همه زمان برای تعهد خود را. او هرگز یافت Kap تظاهرات مسالمت آمیز توهین آمیز زیرا من و او هر دو می دانید چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است اشتباه است! خدا به شما برکت دهد.”

LeBron James Drew Brees kneeling
LeBron James, Drew Breesگتی ایماژ (2)

سابق NFLer و زمان ESPN تحلیلگر Ryan کلارک نیز chimed در با درک خود را از Brees’ نظرات.

“همیشه می دانستم که او بود! هر بار که خانواده آمد و گفت: من نمی توانستم به خانه می آیند چرا که من فکر نمی کنم او عیسی مسیح است. آه خوب! حفظ و تشویق” کلارک در توییتر نوشت.

جیسون و دوین McCourty از میهن پرستان جدید انگلستان به نام Brees’ مصاحبه با یک “رسوایی است.”

“این یک رسوایی! به صحبت در مورد پدربزرگ خود را به عنوان اگر نبودند مردان سیاه مبارزه بعدی به آنها گفت McCourty برادران مشترک حساب توییتر نوشت. “کسانی که مردان بعد از بازگشت به کشور است که آنها را متنفر بودم. آیا جلوگیری از این موضوع و سعی کنید آن را در مورد یک پرچم و یا نظامی است. مبارزه خود را مانند پدربزرگ برای چه راست!”

جت های ستاره ایمنی جمال آدامز نیز به وضوح نا امید در Brees.

“Dammit کشید…” آدامز نوشت.

ESPN Radio میزبان پیتر روزنبرگ ثبت تصویری پاسخ به یک کلیپ از Brees’ مصاحبه با امور مالی یاهو برای ارائه افکار خود را به عنوان به خوبی.

“فریاد به Drew Brees برای رسمی شدن کاپیتان ‘شما از دست رفته نقطه سفید, امتیاز, سالن از شهرت’ club,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de