LeBron James تماس خارج Laura Ingraham برای دفاع از Drew Brees

LeBron James ادامه full-دادگاه مطبوعات در Drew Brees با تغییر خشم خود را به فاکس نیوز, میزبان, Laura Ingraham

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

LeBron James ادامه full-دادگاه مطبوعات در Drew Brees با تغییر خشم خود را به فاکس نیوز, میزبان, Laura Ingraham پس از او دفاع پرستاران کارفرمایی گفت: او را "مجاز به نظر او" در مسائل سیاسی.

Ingraham گفت که لیکرز ستاره در سال 2018 به "خفه شو و خرده خرده پیش بردن" chimed در جدال مداوم بین جیمز و پرستاران کارفرمایی در بخش شنبه.

"او مجاز به نظر او در مورد آنچه زانو و پرچم به معنی به او" Ingraham گفت: یک مهمان. "منظورم این است که او یک فرد است. او تا به برخی از ارزش من را تصور کنید. منظورم این است که فراتر از فوتبال هر چند. این توتالیتر انجام شده است."

این بخش ظاهرا زده وتر با جیمز که ترجمه یک ویدئو کلیپ سهشنبه میزبان 2018 نظرات گفتن او را به چوب به ورزش همراه با تفسیر.

"اگر شما هنوز هم نمیفهمد چرا معترض در جریان است" جیمز توییتی. "چرا ما اقدام به عنوان ما است چرا که ما به سادگی F-N خسته از این درمان حق در اینجا! می تواند ما را در شکستن آن را برای شما ساده تر از این حق در اینجا؟"

جیمز همچنین متعهد به نگه داشتن دفاع تا زمانی که او می بیند "تغییر" در مورد پلیس زن در امریکا است.

"#ShutUpAndDribbleThisPowerfulBlackmancomingfullsteam" جیمز نوشت: در پی صدای جیر جیر.

Ingraham بعد در پاسخ به جیمز' انتقاد در او روز شنبه گفت: هر آمریکایی است که "خدا داده حق" به صحبت می کنند ذهن خود را بر روی هر موضوع.

"من فکر می کنم در جهت بهبود و روشن ناخالص بی عدالتی در کشور ما نیاز به گفت و گو و نه کمتر" او گفت:. "و ما باید بیشتر احترام نه مجازات."

اکثر آمریکایی ها در حال حاضر به دنبال برای "آشتی" Ingraham گفت.

"این بدان معناست که سیاستمداران و پلیس و حتی چهره های فرهنگی همه کار با هم" او ادامه داد. "همه ما است."

Brees, 41 بود که به طور گسترده ای برای انتقاد کرد و گفت او می تواند "هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم" وقتی پرسید که توسط یاهو ورزشی در مورد امکان از بازیکنان NFL زانو طول سرود ملی این فصل آینده به عنوان khezri و بازیکنان دیگر را در سال 2016.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن