LeBron James موی سیاه زندگی موضوع "جنبش" خصوصیات: 'این یک شیوه زندگی,'

پس LeBron James' اولین بازی NBA در بیش از چهار ماه لیکرز ستاره متمرکز خود postgame نظرات به مسائل بزرگتر از چگ

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

پس LeBron James' اولین بازی NBA در بیش از چهار ماه لیکرز ستاره متمرکز خود postgame نظرات به مسائل بزرگتر از چگونه تیم خود را پشته تا در برابر دالاس ماوریکس در یک نمایشگاه.

جیمز ورزشی "#Justice4BreonnaT" بر روی کفش ورزشی خود را پنج شنبه شب در اشاره به 26 ساله سیاه زن تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار در کنتاکی در ماه مارس مخفی افسران انجام یک "نه-knock" حکم مربوط به مواد مخدر تحقیق در حالی که او در بستر او. هیچ داروهای موجود در صحنه از مرگ او.

"اول از همه من می خواهم برای ادامه به نور عدالت برای Breonna تیلور و به خانواده او و همه چیز که در جریان است با این وضعیت" جیمز به خبرنگاران گفت به عنوان یک بیانیه افتتاحیه. "...ما می خواهیم پلیس دستگیر که مرتکب آن جرم است."

سه بار قهرمان NBA صحبت با رسانه ها برای نزدیک به دو بار به عنوان طولانی به عنوان معمول خود postgame همایش پرداختن به طیف گسترده ای از موضوعات که شامل سیستماتیک چالش هایی که او می بیند مردم سیاه و سفید رو در این کشور است.

"بسیاری از مردم نوع استفاده از این قیاس صحبت کردن در مورد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع به عنوان یک جنبش است. آن را نه یک جنبش" جیمز گفت: پس از به ثمر رساندن 12 امتیاز در 15 دقیقه در لیکرز' 108-104 از دست دادن به ماوریکس. "هنگامی که شما سیاه هستید, آن را نه یک جنبش است. این یک شیوه زندگی است. ما اینجا نشسته و می گویند این جنبش و OK چه مدت است که این جنبش ادامه خواهد داشت ؟ 'Don't stop the جنبش است.' این است که یک قدم از زندگی. هنگامی که شما از خواب بیدار و شما سیاه و سفید است که آنچه در آن است. نباید آن را یک جنبش است. باید آن را یک شیوه زندگی است. این است که ما...

"من نمی خواهم کلمه "جنبش" از آنجا که متاسفانه در امریکا و در جامعه وجود ندارد هيچگونه لعنت جنبش برای ما. وجود ندارد شده است هیچ جنبش است."

جیمز اذعان چقدر "خوش شانس" این بود که از مرگ جورج Floyd – یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که کشته شد پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه – گرفتار شد در ویدیو قتل غیر قابل انکار است.

"منظورم این است که آنچه که ما نیاز به دیدن یک ویدیو از Breonna کشته شدن به درک چقدر بد این وضعیت است؟" جیمز سوال.

چند NBA بازیکنان خود استفاده رسانه های در دسترس به منظور جلب توجه به تیلور مورد پس از ورود به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو برای راه اندازی مجدد از 2019-20 فصل است. جیمز گفت که او امیدوار است که بازیکنان دیگر که به طور معمول ممکن است احساس "ترس" از واکنش احساس قدرت به صحبت کردن در حال حاضر.

"از آنجا که آن را یک زمان که در آن ما در حال شنیده," او گفت:. "در هر صورت اگر شما واقعا مراقبت یا نه ما که شنیده می شود. اما این چیزی است که مهم است."

پرسید: اگر او احساس هر گونه پیشرفت از سال 2016 زمانی که او Dwyane Wade کارملو آنتونی و Chris Paul به نام برای تغییر اجتماعی در حالی که باز کردن ESPYS جیمز اشاره به این که در زمان های مختلف.

"منظورم 2016, باراک [اوباما] بود رئيس جمهور ما" جیمز گفت. "ما می دانیم چه خبر است در حال حاضر. به طوری که پیشرفت ؟ من فکر نمی کنم من فکر می کنم ما همه می بینیم و می گویند که پیشرفت نیست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب