وکیل Milloy باقی مانده بود 'منزجر' پس از لایحه Belichick بی رحمانه اولتیماتوم

وکیل Milloy در شرکت خوب در حال حاضر, اما به عنوان یکی از قبلی پرستان standouts تلقی مصرفی توسط بیل Belichick ر

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

وکیل Milloy در شرکت خوب در حال حاضر, اما به عنوان یکی از قبلی پرستان standouts تلقی مصرفی توسط بیل Belichick راه همه چیز آشکار چپ او را "منزجر" در آن زمان است.

در سال 2003 Milloy بود چهار بار نرم افزار کاسه ایمنی که تا به حال تبدیل شدن به یک کلید دندانه دار در میهن پرستان' سوپر جام قهرمانی دفاع. اما یک هفته قبل از فصل آغاز شده و پس از کاهش به قطع پرداخت کاپیتان منتشر شد و چپ تقلا برای پیدا کردن یک تیم جدید است.

"من فکر می کنم من رفت و به من چهارم Pro کاسه در پنج سال و پس از آن به من داده شد حجت: یا قطع پرداخت و یا ترک آن" Milloy روز دوشنبه گفت: در FARZIN است "Ordway, Merloni و Fauria."

"بود که به بحث و بررسی است. من تا به حال خوب نمایندگی با کارل Poston و رفت کل offseason — آخرین باری که صحبت کردیم به لایحه بود در ماه ژوئن درست قبل از veteran (زمان) زمانی که شما می توانید بیرون بروید و به دنبال تیم دیگری است و ما تا به حال یک بحث. او گفت: اساسا, 'بدترین سناریو این است که شما بازی را در این سال و ما باید دوباره آن را ببینید بعد از این فصل است.'

"بنابراین من و نمایندگانی بودند که در موافقت با آن و جمعه پس از آخرین بازی پیش فصل او کشیده و من را به دفتر می دهد و من همان اتمام حجت: من باید تا دوشنبه به فکر می کنم در مورد آن. بچه ها منتشر شد و یا باید این شرایط آمده تا در همه زمان ها آن را فقط در راه او به کار گرفته و آن را تلاش برای صبر کنید تا شنبه قبل از اولین بازی که واقعا به من بیزارند."

 Lawyer Milloy
وکیل Milloyگتی ایماژ

Milloy راه اندازی شد به 4.5 میلیون دلار است که سقوط و هنوز چهار سال دیگر قرارداد خود را. به جای او امضا شده با لوایح روز بعد و پس از آن به آنها کمک کرد خاموش کردن پرستان 31-0 در بازکن فصل چهار روز بعد.

در آن زمان Belichick گفت Milloy بود "سخت ترین بازیکنی است که من تا به حال به انتشار" و "سخت ترین وضعیت است که من تا به حال از طریق شبیه به این در اینجا و یا هر جای دیگری."

اما متوقف نشده آینده سالن از شهرت مربی از ساخت بی رحمانه تر تصمیم گیری در سال های آینده از تجارت ریچارد سیمور به تازگی اجازه تام بردی ترک به ثبت نام با Buccaneers این offseason.

به دنبال بر روی آن نزدیک به 17 سال بعد Milloy گفت: او را درک کسب و کار کنار آن اگر نه راه آن به کار گرفته شد.

"آن زمان من مدتی حتی به ذکر است پرستان راه می رفت پایین گفت:" Milloy که اضافه شده او تاکنون استقبال "با آغوش باز [توسط] Belichick."

"من فکر می کنم او تغییر کرده است در طول سال. او من حدس می زنم مایل به بحث کوچک نوع از مکالمات او را خندان کمی بیشتر — شاید آن جوان دختر او در حال حاضر, اما همه چیز به نوع صف برای من برای رفتن به عقب است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب