قانونگذاران و حمل و نقل وزیر متعلق به خانواده کسب و کار جمعی میلیون ها دلار PPP وام

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در رابطه با وزارت خزانه داری و SBA منتشر شد نام بیشتر 650,000 کسب و کار

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در رابطه با وزارت خزانه داری و SBA منتشر شد نام بیشتر 650,000 کسب و کار است که دریافت وام از بیش از 150.000 دلار از طریق چک حفاظت از برنامه. در مجموع این برنامه با پشتیبانی بیش از 51 میلیون شغل و توزیع $521 میلیارد وام, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin روز دوشنبه گفت:.

چک حفاظت از برنامه راه اندازی شده در مارس به عنوان بخشی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت در قانون در نظر گرفته شده برای کمک به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور در میان همه گیر. کسب و کار است که تایید شده برای وام های به تازگی توسعه یافته Aug. 8 مهلت قادر به بخشی از وام ببخشند اگر آنها پایبند به مدیریت کسب و کار کوچک, دستورالعمل های بدن است که نظارت PPP

اعضای کنگره و همچنین حمل و نقل وزیر ایلین چائو خانواده متعلق به کسب و کار مهمترین دریایی بین المللی حمل و نقل شرکت که مقر آن در نیویورک دریافت کرد بین $350,000 و 1 میلیون دلار از طریق PPP آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

" اعضای کنگره و وزیر حمل و نقل ایلین چائو خانواده متعلق به کسب و کار مهمترین دریایی بین المللی شرکت حمل و نقل دریافت بین $350,000 و 1 میلیون دلار از طریق PPP. "

یک سخنگوی این شرکت کاهش یافته است به نظر در ثانیه. چائو دخالت در شرکت و میزان که او ممکن است کمک به آنها را با دریافت یک PPP وام. به طور جداگانه یک سخنگوی وزارت حمل و نقل گفت: MarketWatch که "کار بدون اتصال به کسب و کار و او تا به حال هیچ ایده یک وام به دست آمده بود."

یک سخنگوی چائو است و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: MarketWatch که او تا به حال هیچ دانش" از خانواده کسب و کار دریافت وام.

مرتبط با: بهداشت و درمان صنعت بالا دریافت کننده PPP وام داده ها نشان می دهد

قانونگذاران و دیگر مقامات فدرال به طور معمول تحت اخلاقی نقد و بررسی توسط SBA استانداردهای رفتار کمیته اگر آنها به درخواست برای کمک های مالی از SBA. اما در آوریل 13, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر "پتو تصویب" حاکم اجازه می دهد قانونگذاران و دیگر مقامات فدرال برای گریز از روند بررسی به منظور شناسایی هر گونه پتانسیل تضاد منافع واشنگتن پست گزارش داد.

که ممکن است همچنین مجاز حداقل چهار نفر از اعضای جمهوری خواه کنگره به طور مستقیم از مزایای این برنامه است.

که شامل اوکلاهما تشکر. کوین Hern که صاحب KTAK شرکت Tulsa, Okla.-بر اساس کسب و کار است که دارای پنج مک دونالد فرانچایز MCD, +2.71%. KTAK دریافت PPP وام بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار با توجه به داده های دوشنبه منتشر شد.

Hern است "نه درگیر در عملیات روز به روز کسب و کار" خود را رئیس ستاد کامرون پرورش گفت MarketWatch. به دلیل PPP "کسب و کار خانوادگی بود قادر به نگه داشتن همه کارکنان یا در سطح فعلی خود را از اشتغال و یا حرکت پاره وقت به کارکنان تمام وقت," او اضافه شده است.

Hern همراه با چهار نفر دیگر از اعضای کنگره می گذراند در نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر در ماه مارس که از حمایت برای افزایش اندازه PPP وام های در دسترس برای franchises. پرورش کاهش یافته است به نظر که تا چه حد کرن درگیر شد در کمک به KTAK دست آوردن یک وام.

" 'این برنامه کمک کرده است تا کارمندان نگه داشتن مواد غذایی در جدول پرداخت اجاره خود را و دیدار با خودرو خود را پرداخت. برنامه محافظت از حقوق سراسر کشور از جمله کارکنان در کسب و کار کوچک متعلق به شوهر من و من.' "

— میسوری را Rep. ویکی Hartzler یک جمهوری خواه فاش کرد که خانواده اش کسب و کار دریافت حدود 480,000 در PPP وام

پنسیلوانیا در کنگره مایک کلی نیز یک جمهوری خواه دریافت سه وام برای سه dealerships خودرو او صاحب بالغ بر یک در مجموع بین 450.000 دلار به $1.05 میلیون.

(کلی پاسخ نمی دهند به MarketWatch را درخواست دهید.)

چهار کسب و کار متعلق به اوکلاهما تشکر. Markwayne Mullin یک جمهوری خواه در مجموع دریافت وام های بین 800.000 دلار به $2.05 میلیون. آنها ذکر شده به عنوان Mullin لوله کشی, Inc; Mullin محیط زیست; Mullin لوله کشی غرب; و Mullin خدمات.

"Mullin است که در این روز-به-روز عملیات شرکت" مردیت Blanford سخنگوی Mullin گفت MarketWatch.

پیش از SBA را انتشار PPP ذینفع میسوری را Rep. ویکی Hartzler یک جمهوری خواه فاش کرد که خانواده اش کسب و کار دریافت حدود 480,000 در PPP وام.

"این برنامه کمک کرده است تا کارمندان نگه داشتن مواد غذایی در جدول پرداخت اجاره خود را و دیدار با خودرو خود را پرداخت" Hartlzer در بیانیه ای گفت به MarketWatch. "برنامه محافظت از حقوق سراسر کشور از جمله کارکنان در کسب و کار کوچک متعلق به من و شوهرم."

او گفت که او اعمال می شود از طریق بانک های محلی "پس اخلاق دستورالعمل" اما نه به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این دستورالعمل ها.

به طور جداگانه S.W. کالینز یک چوب و مواد اولیه تامین کننده با پنج مکان در ایالت مین است و متعلق به اداره شده توسط برادران مین سناتور. سوزان کالینز یک جمهوری خواه است.

S.W. Collins دریافت $1 میلیون به 2 میلیون دلار از PPP داده ها را نشان می دهد. با این حال سناتور. Collins' سخنگوی کریستوفر نایت و گفت: MarketWatch که این شرکت بازگشت وام. او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که کالینز هیچ خطر مالی در این شرکت است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب