'تاریخ و زمان آخرین رقص' در نهایت نشان داد مایکل جردن را به سمت نرمتر

مایکل جردن ممکن است تا به حال شهرت بودن حرکت تند و سریع به هم تیمی های خود نشان داد اما بسیار مهربانتر طرف به

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

مایکل جردن ممکن است تا به حال شهرت بودن حرکت تند و سریع به هم تیمی های خود نشان داد اما بسیار مهربانتر طرف به مردم در حلقه درونی خود را.

یکشنبه قسمت از ESPN docuseries "آخرین رقص" اسناد اردن در ارتباط نزدیک با گاس Lett خود گارد امنیتی در طول اجرا خود را با گاو نر. اردن کرده بود "یک نقطه گرم با ماموران امنیتی" با توجه به احمد رشاد به خصوص اند.

Lett شد, یک افسر پلیس سابق شیکاگو و "بیت از یک الاغ بد در روز" با توجه به اردن را دوست جورج Koehler. Lett دوست اردن هنگامی که او را شکست و پای خود را در سال دوم و دوستی خود را رشد.

"هنگامی که مردم احساس آنها به حق چیزهای خاصی گاس قرار داده و آنها را مستقیم" اردن گفت. "بود که گاس. او یک محافظ بود اما او بیشتر از آن است. من او را دیدم برای اینکه بیشتر از این است."

Michael Jordan
مایکل جردنگتی ایماژ

آنها آنقدر نزدیک است که Lett شد یک پدر برای اردن که تا به حال خود را از دست داد پدر واقعی در سال 1993 پس از او کشته شده در کارولینای شمالی.

"[اردن] او را صدا گریه در دو ساعت در صبح و گاس را دریافت کنید و به او گفت:" Tisher اند Gus ، "هر آنچه که او نیاز به او را به مراقبت از او را."

"من تا به حال او را در کنار من همه جا گفتم" اردن گفت.

در سال 1998 Lett شد مبتلا به سرطان ریه است. با توجه به Tampa Bay Times, اردن کمک برای پرداخت هزینه های درمانی خود را و مطمئن است که او بستری در شمال غربی بیمارستان.

"مایکل اولین کسی بودم که به او اطلاع می دهد که بیمار" Tisher گفت. "آنها در حال سفر بودند برخی از مکان و او به من به نام به به من بگویید Tisher شما باید او را به دکتر."

"او وجود دارد در این بیمارستان با ما در او وجود دارد در خانه من. او وجود دارد برای او."

بعد از آن در سال 1998 اردن و گاو بودند در یکی از سخت ترین جنگ خود در کل سلسله اجرای نهایی کنفرانس شرق برابر پیسرز. ایندیانا در زمان شیکاگو به بازی 7 تنها دومین بار است که اتفاق افتاده بود پس از خود به عنوان اولین.

قبل از بازی 7, Lett بازگشت از مرخصی به ایالات مرکز ضعیف و 20 پوند سبک تر است. اردن تضمین شیکاگو خواهد برنده شدن در این بازی — و آنها را در یک زمان امر با Lett نشستن در نزدیکی حاشیه.

پس از بازی اردن ارائه شده اند با بازی توپ.

"او الهام بخش" اردن گفت. "من می خواستم برای پیروزی در این بازی برای گاس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن