لنس آرمسترانگ هنوز تلخ در ‘قطعه ای از s–t’ Floyd Landis

هر نهفته شیکاگو بولز دشمنی چیزی در لنس آرمسترانگ دشمنی نسبت به سابق دوچرخه سواری هم تیمی فلوید Landis.

در ESPN 30 به مدت 30 مستند در مورد ظهور و سقوط آرمسترانگ می گوید: “این می تواند بدتر شود. من می تواند فلوید Landis … بیدار شدن از خواب یک قطعه از s–t در هر روز است.”

این است که آنچه که او واقعا فکر می کند?

“این چیزی است که من می دانم” آرمسترانگ گفت. “من فکر نمی کنم آن است. من آن را می دانم.”

وجود تنش بین آرمسترانگ و Landis در طول حرفه خود بود اما Landis ” خود-پذیرش از دوپینگ و اتهامات علیه آرمسترانگ در سال 2010 که در نهایت منجر به فروپاشی آرمسترانگ امپراتوری به عنوان یک هفت بار رکابزن و ورزشی آمریکایی, آیکون, با حمایت مالی معاملات و Livestrong خیریه.

Landis که محروم شد از سال 2006 Tour de France, برنده, بعد, ثبت whistleblower طرح دعوی در دادگاه در برابر آرمسترانگ. آنها به حل و فصل با آرمسترانگ گزارش با توجه $6.65 میلیون به Landis خود را وکیل و دولت است.

Lance Armstrong, Floyd Landis ESPN 30 for 30
لنس آرمسترانگ فلوید Landisگتی ایماژ (2)

“من امیدوارم که او تغییر کرده و من امیدوارم که او می یابد برخی از صلح” Landis گفت: از آرمسترانگ در طول مستند. “من نمی دانم چرا مردم نمی تواند حرکت می کند اما در اینجا ما هستند.”

پس از ESPN “آخرین رقص” مستند در مورد گاو هوراس گرانت — و گفته Scottie Pippen — دوست ندارم چگونه آنها به تصویر کشیده شده توسط Michael Jordan.

اما آرمسترانگ در زمان آن را به سطح بعدی با تیمی سابق خود.

پس از آرمسترانگ “قطعه ای از s–t” اظهارات در مورد Landis شد طعنه در یک پیش نمایش به این فیلم مستند Landis پاسخ در ESPN Radio دو هفته پیش.

“من به برخی از همدلی برای او به خاطر من رفت و از طریق برخی از واقعی تحقیر عمومی و آن لطمه می زند” Landis گفت: با توجه به CyclingWeekly.com. “شما می خواهید به سرزنش کسی و گاهی اوقات آن را آسان تر برای پیدا کردن چیزی که واضح ترین و یا فرد و سرزنش آنها. او می تواند مرا سرزنش. شاید آن را هنوز هم یک راز است اگر آن را برای من نیست.

“من تا به حال به تمیز کردن. او بدیهی است که در مورد آن خوشحال است. من امیدوارم که او می یابد برخی از صلح و آرامش در زندگی خود. من هیچ بیشتر دشمنی نسبت به او.”

Landis مسلما عصبانی بود در حال بازیگران به عنوان سقوط در ورزش که در آن عملکرد-افزایش استفاده از مواد مخدر شد شایع در آن زمان است. آرمسترانگ ادعای او شروع به دوپینگ در سال 1995 و ادامه داد: پس از جلسه خود را با سرطان بیضه از طریق 2005.

“لنس را اختراع نمی دوپینگ” Landis گفت: در این مستند. “نبود ایده خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de